>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Premier League 2022

AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
123.jpg


Dziś rusza kolejna edycja dartowej Premier League, która w tym roku startuje w odmienionym formacie. Po pierwsze uczestniczyć w niej będzie zaledwie 8 zawodników (Clayton, Smith, van Gerwen, Price, Wright, Wade, Anderson, Cullen). W każdy czwartek będziemy świadkami mini turniejów, gdzie zwycięzca bezpośrednio przechodzi do kolejnej rundy. Przegrany w pierwszej rundzie nie zdobywa żadnych punktów do tabeli, przegrani w półfinałach zdobywają 2 punkty, finalista zgarnia 3 punkty a zwycięzca mini turnieju zainkasuje 5 punktów. Mecze toczyć się będą w formie 11L, czyli kto pierwszy wygra 6 legów, ten wygra swój pojedynek. Oto pary pierwszego dnia zmagań, który rozgrywany będzie w Cardiff w Walii:

Clayton - Cullen
Price- Wade
Wright - Smith
van Gerwen - Anderson
 
Otrzymane punkty reputacji: +300
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Format mocno specyficzny + Premier League, która od zawsze była lepsza do grania niż typowania. Uważam jednak, że dostajemy ultra przyjemne linie na zamki. W każdym ze spotkań linia ustawiona na mniej niż 120, więc przy tych 9-10 legach, które zapewne dostaniemy powinna zostać pokryta w trzech, a może nawet czterech spotkaniach. Jeżeli miałbym iść to właśnie w takim kierunku. Granie 1x2 odradzam choć kurs na Price zachęca, bo Wade to tylko Wade. Nie mniej jednak szukałbym C/O bo przy dwóch mocnych grajkach powinniśmy dostać kilka 100+ C/O.
 
Otrzymane punkty reputacji: +332
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Ja dziś gram dubelka na STS, pierwszy dzień raczej na rozpoznanie:

Price - Wade - Price (-1.5) (1.65)
Wright - Smith - Smith więcej 180 (1.90)
Ako: 3.14

Price od dłuższego czasu prezentuje wysoką formę, w ostatnim turnieju Ladbrokes Masters odpadł z Claytonem, lecz zagrał tam bardzo dobre spotkanie (98,38 średnia oraz 53% na podwójnych). Wade z kolei dość gładko przegrał 4-10 z Chisnallem, a na Mistrzostwach Świata również był w słabszej formie od dzisiejszego rywala. Uważa, że Price wygra dzisiejszy pojedynek minimum dwoma legami.

W drugim typowanym przeze mnie pojedynku dojdzie do rewanżu za finał ostatnich Mistrzostw Świata, gdzie górą był Peter Wright. Smith do pewnego momentu radził tam sobie bardzo dobrze, lecz ranga tego wydarzenia i doświadczenie rywala doprowadziły ostatecznie do tego że pojedynek ten przegrał. Ja dziś gram na więcej maxów rzuconych przez Smitha, obaj zawodnicy są bardzo dobrzy w tym elemencie lecz uważam że Anglikowi przychodzi to nieco łatwiej i dziś zainkasuje parę maxów na swoje konto.
 
Ostatnia edycja:
gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Jak komuś nie przeszkadza komentarz w języku niderlandzkim to można oglądać na kanale YouTube Viaplay Sport Netherland.

 
Ostatnio zmieniony przez psotnick:
Otrzymane punkty reputacji: +925
U 0

Usunięty użytkownik 156243

Gość
Format mocno specyficzny + Premier League, która od zawsze była lepsza do grania niż typowania. Uważam jednak, że dostajemy ultra przyjemne linie na zamki. W każdym ze spotkań linia ustawiona na mniej niż 120, więc przy tych 9-10 legach, które zapewne dostaniemy powinna zostać pokryta w trzech, a może nawet czterech spotkaniach. Jeżeli miałbym iść to właśnie w takim kierunku. Granie 1x2 odradzam choć kurs na Price zachęca, bo Wade to tylko Wade. Nie mniej jednak szukałbym C/O bo przy dwóch mocnych grajkach powinniśmy dostać kilka 100+ C/O.
No i faktycznie 3/4, szkoda pierwszego pojedynku brakło czerwonego środka ze 170 i 130, później minimalna pomyłka na D8 ze 136.
 
AndrzejWariat 46,4K

AndrzejWariat

Użytkownik
Jutro drugi wieczór z Premier League, tydzień temu pierwszym zwycięzcą mini turnieju okazał się Peter Wright i dołożył 5 punktów do ligowej tabeli. Na jutro przygotowałem dubla:

Wright - Van Gerwen - 1 (1.65)
Cullen - Wade - Cullen więcej 180 (1.45)
Ako: 2.39


Wright zwyciężył w pierwszym mini turnieju tydzień temu. Pokonał wtedy kompletnie będącego nie w formie Smitha, Andersona choć ten mecz był nieco słabszy w jego wykonaniu a w finale już bez problemów dzięki koncertowej grze okazał się lepszy od Claytona. Widać, że Mistrz Świata jest w bardzo dobrej formie, potwierdził to także w ostatni rozgrywanych zawodach Player Championship gdzie w jedynce dotarł do półfinału, a drugie wydanie wygrał pokonując w finale Gerwyna Price'a. Van Gerwen nie prezentuje takiego poziomu jak jego przeciwnik i choć stać go na bardzo dobre wyniki, to jak na razie nie uważam by mógł pokonać będącego w świetnej formie Wrighta.

Drugi wybrany przeze mnie pojedynek to starcie Cullena z Wadem, tutaj uważam, że Cullen rzuci po prostu więcej maxów. Uważam, że Wade poprawił swoją grę i może być groźny lecz dalej nie rzuca dużej ilości maksów. Myslę, że jeden, maksymalnie dwa takie rzuty to wszystko na co stać będzie jutro Anglika. Cullen z kolei jest o wiele lepszy w tym elemencie i myślę, że przynajmniej 3 maksy trafią na jego konto.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +107
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Price dziś finał @2.50 Fortuna

myślę że czas najwyższy się obudzić. Moment idealny gdyż czterech najgrozniejszych rywali jest w drugiej połowce dzisiaj wieczorem.

Gary ostatnimi czasy słabiutki, Wade też nic specjalnego nie pokazuje. Można się bać Cullena, ale wydaje mi się że jego forma też powoli pikuje w dół

A Price powinien się w końcu obudzić. Lepszej okazji długo może nie być
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Wyszli dzisiaj na scenę i dziwnie odniosłem wrażenie że jakaś wielka ta tarcza. Zapewne to złudzenie optyczne, kwestia ustawienia kamery.

I Wade z MvG rzucają 10 maksow

No dziwne ;)
 
W 45,2K

Wieczorek85

Użytkownik
Zdecydowanie przesadzony kurs na zwycięzcę dnia w fortunie.

Joe Cullen @9

Cullen jest w słabej formie. Cullen był na dzisiejszy dzień na moim celowniku jeżeli chodzi o maksy bo do wczoraj wisiała linia 3.5 a zdecydowanie by jej nie zrobił w spotkaniu z Wade'm


Natomiast wlasnie. Sytuacja zmieniła się diametralnie a Fortuna śpi. Wade po turnieju w Leverkusen trafił do szpitala i dzisiaj nie będzie brał udziału w PL. Co ciekawe - nie zdecydowano się dać nikomu dzikiej karty, a Cullen z automatu melduje się w półfinale.

I teraz przechodzimy do kursu @9. Cullen w tym akurat turnieju startuje z tzw numerem 1. Nowy format Premier League ma to do siebie że z góry wiadomo kto z kim w danym tygodniu. I tak zwycięzca meczu 1/2 z automatu wiadomo że zaczyna w półfinale ze zwyciezca 3/4. Jak również w finale z dowolnym graczem 5/8.

Oznacza to że Cullen dzisiaj będzie rozpoczynal swój półfinał. Przy tak wyrównanym poziomie i krótkim formacie jest to spory hc. A kurs @9 na zwycięstwa w dwóch spotkaniach w których się zaczyna to ewidentny błąd buków, który odpowiednio poprowadzony (kontrowanie w potencjalnych obu meczach) da dzisiaj spory zarobek

z f(d)artem!
 
Do góry Bottom