>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Premier League 15 Kolejka 27.11-28.11.2010

Status
Zamknięty.
B 0

bosspatryk

Użytkownik
Według mnie Everton : WBA 1.
Oglądałem ostatnio mecz Sunderland : Everton i naprawdę obie drużyny grały wyrównanie.Widać że Everton z Cahillem na czele o coś może powalczyć w tym sezonie.Jeszcze wcześniej oglądałem mecz Everton : Arsenal i naprawdę w końcówce Kanonierzy najedli się strachu.Generalnie chłopaki z Goodison Park są w gazie.
Bolton : Blackpool 1
Od razu nasuwa się ostatni mecz Bolton 5:1 Newcastle.Poprostu pogrom srok,które również nie grają źle w tym sezonie.Musi to świadczyć o sile Boltonu.Z Davisem i Klasnicem w ataku są groźni
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Koledzy jak myślicie czy Manchaster City da rade z stosunkowo słabszym Stoke?
Oglądałem ubiegłotygodniowe spotkanie Fulham - Manchester City i byłem pod wrażeniem gry Citizens. Czyżby &#39;maszynka&#39; wskoczyła na odpowiedni poziom?
Stoke zdobywa dużo bramek po stałych fragmentach gry, tak w poprzednim jak i w tym sezonie kilka z nich padło po wrzutach z autu Delapa. Swoją grą mnie nie rozpieszczają, ale są nad wyraz skuteczni czym mnie zaskakują.
Jestem jednak zdania, że tym razem na Brittania Stadium &#39;Garncarze&#39; znajdą pogromców i będą nim właśnie piłkarze Manchesteru City.
W City za kartki nie zagra Zabaleta, ale kadra zespołu jest na tyle szeroka, że będzie miał kto go godnie zastąpić.
Ja już zagrałem na wygraną Manchesteru City po kursie 2,25. Kursy powoli idą w dół.
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Panowie troche to wygląda jak w przedszkolu ja zaryzykuje to, ja postawię to ale dlaczego napiszcie to chyba nie jest trudne napisać kilka argumentów dlaczego......
 
T 0

thug

Użytkownik
Dlatego , że Man.City wraca do formy. Wygrana z 4-1 z Fulham na wyjeździe do mnie przemawia. Stoke w tym sezonie nadzwyczaj dobrze , jednak to nadal drużyna klasę jak nie dwie gorsza od City. Dlatego też zaryzykuje postawić na gości. ????
 
friday79 1

friday79

Użytkownik
Również mnie ten mecz zaciekawił gdyż bardzo ciekawy kurs jest ???? Ale widzę dosyć dobrą ósmą pozycje Stoke w tabeli i że strzelili 18 goli i tyle samo stracili. Goście natomiast zajmują czwartą pozycje i strzelili 19 goli i stracili 11. Mam nadzieje że w tym meczu City pokaże że jest lepszą drużyną od Stoke i wygra to spotkanie ????

Drugi mecz, który chciałbym przestawić jest Aston Villa - Arsenal. Dosyć wysoki kurs jest na Arsenal, ale wcale się nie dziwię gdyż Arsenal ostatnio odniósł niespodziewane porażki i mam nadzieje że w tym meczu zagrają dobrze i wygrają go ???? Kurs jest bardzo zachęcający gdyż Aston Villa zajmuje 13 miejsce i bilansem bramek: 15-20, a Arsenal zajmuje 3 miejsce i bilansem bramek: 28-15. Arsenal napewno po tych ostatnich porażkach powinien wygrać z takim przeciwnikiem jakim jest Aston Villa ????
 
K 0

kubarozpruwacz

Użytkownik
No nie wiem panowie. Nie zapominajcie, że u siebie Stoke pokonało także rozpędzający się Liverpool. Stoke ma 3 zwycięstwa z rzędu i jako jedyny pokonał Liverpool w ostatnich 6 meczach, więc nie skreślałbym ich. Nie wiem jak składy, ale jeśli Stoke się nie wystraszy, nie zdziwię się jak będzie remis.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Arsenal napewno po tych ostatnich porażkach powinien wygrać z takim przeciwnikiem jakim jest Aston Villa
Nie rozumiem troche takiego spojrzenia na typowanie - Arsenal powinien wygrac bo ma dolek formy.
AV ma duzo wiekszy potencjal niz wskazuje tabela. Maja dobry, zgrany zespol i nie pekaja przed &#39;big four&#39;. Nie wiem dokladnie jeszcze jak wyglada sytuacja kadrowa ale na obecna chwile ciezko w tym meczu o jakis typ.
 
tikanes 246

tikanes

Użytkownik
Jak dla mnie to:

Bolton 1
Everton 1
Sunderland 2DNB
MC 2DNB

Ostatnie meczu Boltonu :
Bolton vs newcastle 5:1
wolves vs bolton 2:3
everton vs bolton 1;1
bolton vs tottenham 4:2

Poza remisem z Evertonem, który wiadomo jak gra u siebie to chyba nikt nie ma żadnych złudzeń, że Bolton jest na fali i jest swoistym, ale zasłużonym zaskoczeniem tego sezonu.

Everton niestety cieniuje trochę w tym sezonie. Spodziewałem się po nich więcej, ale WBA nie powinni mieć problemów, choć na pewno bedzie to ciekawe spotkanie.WBA od 5 meczy nic nie wygrali. Everton chyba 3 remisy , 1 porażka z liverpoolem i wygrana ze Stoke u siebie. Ładnie też zagrali z Sunderland. Nie ma rewelacji, ale mają potencjał, choć chłopakom brakuje determinacji i często remisują.

Sunderland i MC. Grają odpowiednio z Wolver i Stoke. Są to faworyci, choć uważam, że MC będzie mieć więcej problemów. Stoke lubi strzelać bramki z jakichś niepozornych rzutów wolnych czy kornerów. Oba z DNB, bo to premiership i grają na wyjeździe.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Nie rozumiem troche takiego spojrzenia na typowanie - Arsenal powinien wygrac bo ma dolek formy.
Tym bardziej że nie zagra Fabregas . Nie wiem co kieruje ludzi do obstawiania na Arsenal , chyba tylko podjaranie się nazwą klubu , to samo tyzy się Chelsea.

Jak dla mnie to w tej kolejce jedynym typem godnym uwagi jest Everton z WBA , goście grają ostatnio katastrofe i przegrywają sporą różnicą bramek nawet ze słabszymi ekipami ligi a Everton mimo że nie zachwyaca to u siebie potrafi wygrywać a tym bardziej potrfi zagrać dobry mecz. Drugim dobrym typem w tym spotkaniu jest typ na : Cahill strzeli , Australijczyk ostatnio w znakomitej formie , strzela praktycznie w każdym meczu więc czemu miałby nie zdobyć gola teraz gdy jego zespół gra ze słabeuszem?

Ale mimo wszystko ogólnie słaba kolejka do obstawiania , najbardziej śmieszy mnie kurs na United które gra ostatnio absolutną padake i mimo że wygrywa to ich gra pozostawia wiele do życzenia .
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Jak najbardziej zgadzam się z betem na Everton. Widziałem ich poniedziałkowy mecz z Sunderlandem. Byli równorzędnym rywalem dla &quot;Czarnych Kotów&quot; o ile nie lepszym zespołem. WBA spuściło z tonu po świetnym początku i raczej nie będzie miało nic do powiedzenia z The Toffies. Więcej jednak naskrobię wieczorkiem, bo teraz idę odsypiać NBA. Jednak Everton jak najbardziej do gry.
 
heroglif 0

heroglif

Użytkownik
Popieram rozwazosc na stawianie na Arsenal oraz MU.W Arsenalu po fatalnym dla nich meczu z Totenhamem cos sie zacielo,wprawdzie w meczu LM sedzia nie podyktowal ewidentnego karnego jednak gra w tym meczu nie powalal na nogi.A pozatym zazwyczaj po meczach LM faworyci zawodza lu wystawiaja nas na wielka nerwowke.Dla mnie ten mecz do odpuszczenia.
To samo tyczy sie MU.Nie raz juz przejechalem sie na nich zaraz po meczach LM,a tym bardziej teraz nie warto grac na zwyciestwo po kursie 1.25 z twardo grajaca druzyna Blackburn.Jak dla mnie warte zagrania bedzie hcp0:2.
I jeszcze jeden meczyk.Mysle ze 3 raz z rzedu Chelsea nie powinna juz przegrac i siegnie w koncu po 5 meczach w lidze po komplet punktow.No ikurs w okolicach 1.7 warty zagrania.
 
snoopdogg 369

snoopdogg

Forum VIP

Ostatnie zespół w lidze zmierzy się z Wigan który zajmuje 18 pozycję. Jeśli drużyna Granta nadal myśli o utrzymaniu w lidze musi ten mecz na Upton Park wygrać. Przy zwycięstwie i zdobyciu 3 punktów strata do Wigan wynosiła by 2 punkty. Młoty mają naprawdę dużego pecha, z Birmingham prowadzili już 0-2 by zremisować mecz 2-2. Później doszły jeszcze dwa remisy z West Bromwich i Blackpool. W ostatniej kolejce wysoka porażka z Liverpoolem 3-0. Na oficjalnej stronie przeczytałem wypowiedz wiceprezesa klubu, Karren Brandy, że pozycja Izraelskiego menedżera jest nie zagrożona. Tak więc trener może spokojnie pracować z zespołem. Oprócz tego w styczniu chcą jeszcze wzmocnić zespół. Liczą więc w klubie, że zespół jednak wydostanie się ze strefy spadkowej i utrzyma się w lidze. Zadanie jednak mają bardzo trudne ale przy odrobinie szczęścia jest to możliwe. Żeby tak się stało muszą wygrywać i zdobywać punkty. Jeśli teraz nie wygrają z drużyną która nie prezentuję się zbyt dobrze na wyjazdach nie wróżę im nic dobrego. Wigan na ostatnie 3 spotkania na wyjezdzie przegrał wszystkie: z Man utd, Blackburn i Fulham. Ja jednak wierzę w drużynę Arena Granta i mam nadzieję, że drużyna gospodarzy wygra spotkanie z Wigan i odbije się od dna. Kurs 2.00 w bet365​
 
siarakks 0

siarakks

Użytkownik
Ciężkie mecze do typowania w 15 kolejce Premier League
Jednak mi wpadł w oko meczu Fulham - Birmingham
Moim zdaniem w tym meczu będzie dużo walki lecz mało bramek jak to zwykle bywa w tym sezonie z udziałem tych drużyn.
Fulham na Craven Cottage zdobyło 9 bramek w 7 meczach a straciło 10 (4 z Man City 2 z Man United 2 z Tottenhamem i po 1 z Aston Villa i Wolverhampton)W 57% na własnym stadionie drużyna Marka Hughesa zaliczyła under 2.5
Natomiast w meczach wyjazdowych Birmingham &quot;undery&quot; zaliczał aż w 71% spotkań
To tylko suche statystyki jednak ja odważę się postawić taki tym na którymś z kuponów

Fulham - Birmingham
TYP - Under 2.5
KURS - 1.57
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Stoke - Manchester City

Gospodarze w rewelacyjnej formie. Trzy zwycięstwa pod rząd w najmocniejszej lidze świata to musi robic wrażenie. Do tego z silnymi rywalami: Birmingham, Liverpool i West Bromwich. W tych 3 meczach zdobyli 8 bramek; stracili 2. W tym sezonie na własnym boisku zaliczają bardzo dobre wyniki. 4 zwycięstwa, 1 remis i 2 porażki ( Man. United i Tottenham; obydwa wyniki 1:2 ). Jak widać są w dobrej formie i będa grali na własnym boisku.
Goście wiadomo w jakiej sytuacji. Ostatnio byli w dołku. Grali słabo co wykorzystał między innymi Lech Poznań. W lidze zaliczyli też kilka nie ciekawych wystepów. Przebudzili się dopiero w ostaniej kolejce wygrywając z Fulham w Londynie 1:4. Teraz kolej na rewelacyjne Stoke, ale czy pójdzie im tak łatwo jak tydzień temu? Wątpie zwłaszcza, że czeka ich spotkanie w lidze europejskiej. Myślę, że mecz będzie zacięty, i nie zobaczymy za wiele bramek.
Poniżej 2,5
1.70
✅✅✅
 
buzka89 35

buzka89

Użytkownik
Wolves - Sunderland DNB - 2

Kurs kuszący, a w dodatku jeśli Sunderland chce walczyć o miejsca w górnej części tabeli z zespołami kandydującymi do spadku muszą wygrywać.
Za czarnymi kotami przemawia również dobra passa w przeciwieństwie do Wilków - 4 porażki z rzędu.

Stoke - Manchester City DNB - 2

Man. City Ostatnio pokonal Fulham zaskakująco wysoko (1:4) na wyjeździe.
Strata do prowadzącej chelsea zmniejszyła się do 3 pkt. Zaczyna się walka o miejsca w LM, dlatego punkty należy zbierać również po za domem.
Myśle, że ze Stoke nie pójdzie tak gładko jak z Fulham. Stoke poostaje niepokonany od 3 kolejek. Dwie kolejki temu pokonał liverpool, a tydzien temu aż 3:0 na wyjeździe pokonał WBA.
Dzisiaj znajdziemy odpowiedź czy mecz City z Fulhamem nie był tylko jednorazowym wyskokiem. Moim zdaniem wielce prawdopodobnym wynikiem jest remis bramkowy. Ja jednak dołaczam to spotkanie do kuponu dlatego gram DNB na dwójeczke po dobrym kursie 1.50.

Everton - West Brom 1

Co tu dużo mówić. Everton powinien wygrać to spotkanie, a kurs moim zdaniem warty grania. Everton nieźle się spisywał w meczu z Sunderlanem - remis na wyjeździe 2:2. Zremisowal również z niespodzianką sezonu Boltonem (1:1). Piłkarze z Liverpoolu od 4 spotkań nie zaznali zwycięztwa, ale tylko raz poczuli smak porażki, nie z byle kim bo jeszcze wtedy z dobrze spisującym się Arsenalem.
WBA przegrało 2 ostanie spotkania. Ostatnio baty u siebie ze Stoke (0:3), a 2 kolejki temu na wyjeździe ze słabym Wigan(1:0).
Nie można sugerować się w typowaniu tego meczu tabelą, gdyż Everton swoją grą zasługuje na wyższą pozycje i będzie o nią walczył. Myśle, że mecz z WBA to dobra okazją, aby zacząć wzbijać się w góre. Czysto 1.

Bolton - Blackpool 1

Bolton spisuje się niezmiernie dobrze. Od 4 spotkań jest niepokonany, a w ostaniej kolejce rozgromił Newcastle aż 5:1.
Blackpool dawno nie grał z przeciwnikiem z czołówki, a teraz jeszcze zabraknie czołowego strzelca Harewooda.
Gram czysto na Bolton. Dla odważniejszych proponuje handicap.

Meczy Aston Villa - Arsenal i Manchester Utd - Blackburn nie tykam. Pierwszego z uwagi na brak pomysłu (może BTS - Yes, ale też jakoś do mnie nie przemawia), drugiego z powodu kursu.

Uwagi mile widziane. Kupon pójdzie dopiero rano ;]
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
vs

West Ham United-Wigan Athletic​


Najwyższa pora dla &quot;Młotów&quot; na odrabianie punktów, żeby wydostać się ze strefy spadkowej.

Oba zespoły dzisiaj mocno osłabione, chociaż West Ham już bez niektórych graczy już dosyć długo (Tal Ben Haim, Jack Collison, Peter Kurucz, Manuel Da Costa, Thomas Hitzlsperger i Junior Stanislas). Dzisiaj dodatkowo nie zagra Mark Noble.

W Wigan napewno nie zobaczymy kontuzjowanych Emmersona Boyce&#39;a i Jamesa McCarthy&#39;ego oraz zawieszonych Hugo Rodallegi i Antolina Alcaraza. Nie wiadomo natomiast, czy zagra Gary Caldwell.

Typ:1
Kurs:1.95
Buk:bwin
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Wolverhampton - Sunderland
Na Molineux Wolverhampton zmierzy się z Sunderlandem. Ostatnie wyniki jako faworyta wskazują gości. &quot;Czarne Koty&quot; nie przegrały od 31 października. Ich zwycięstwa ze Stoke City, efektowne z Chelsea Londyn co było ogromną niespodzianką oraz remisy z Tottenhamem i Evertonem pozwoliły przesunąć się drużynie na siódme miejsce w tabeli. Dzisiaj Sunderland postara się zanotować kolejny korzystny rezultat, ale tym razem może już nie być tak łatwo. Wolverhampton wprawdzie rozczarowuje, przegrał wszystkie z ostatnich czterech spotkań, ale sama gra nie jest wygląda aż tak strasznie. Manchester United dopiero w doliczonym czasie gry zapewnił sobie trzy punkty, gdy na Old Trafford podejmował &quot;Wilków&quot;. Łatwego zadania nie miał również Arsenal, który mimo, iż wygrał, miał sporo szczęścia. Wolverhampton stworzył sobie mnóstwo bramkowych okazji, ale po prostu nie potrafił ich wykorzystać. Jeśli poprawią skuteczność, co może stać się już dzisiaj odniosą korzystny wynik. Gospodarze potrafią postawić wysokie warunki, wie o tym doskonale Sunderland, w ubiegłym sezonie na Molineux doznali porażki, a ostatni raz zdołali tu wygrać w 1998r. Okazja do rozmontowania defensywy &quot;Czarnych Kotów&quot; wydaje się znakomita, bowiem Bramble i Turner są kontuzjowani, najprawdopodobniej nie zagrają już w tym roku. Gospodarze będą musieli radzić sobie bez pauzującego za kartki Berry oraz Henry&#39;ego. Myślę, że Wolverhampton jest w stanie wygrać z Sunderlandem, liga angielska jest bardzo nieprzewidywalna. Pewne zwycięstwo &quot;Czarnych Kotów&quot; z Chelsea na Stamford wcale nie sprawia, że dzisiaj gospodarze są skazani na pożarcie.
Moja propozycja:
Wolverhampton - 2,60 Betclic ✅
Wolverhampton DNB mniej ryzykownie - 1,75 Expekt ✅
____________________________
Everton - West Bromwich
Fatalnie spisujące się w ostatnich tygodniach West Bromwich Albion zjawi się na Goodison Park, aby zagrać z Evertonem. Nie liczyłbym w tym meczu na żadną niespodziankę, mimo, iż &quot;The Toffees&quot; często w tym sezonie zawodzą i gubią punkty, również przed własną publicznością. Tydzień temu piłkarze West Bromwich doznali zawstydzającej porażki u siebie ze Stoke City 0:3. Wcześniej ulegli Wigan, ciężko dopatrzeć się jakichś pozytywów w grze podopiecznych Roberto Di Matteo. Zawodnicy Moyesa zremisowali z Sunderlandem 2:2, ratując punkt w ostatnich fragmentach meczu, ale punkt jak najbardziej zasłużony. W poprzednim sezonie Everton dwukrotnie okazał się lepszy od West Bromwich. Dzisiaj powinno być podobnie, zwłaszcza, że już zbyt długo kibice z Goodison Park czekają na wygraną swoich podopiecznych, którzy przecież mierzą w europejskie puchary. Gospodarze zagrają bez zawieszonego Fellainiego, a także Osmana. Goście bez Olssona, niepewny jest występ takich piłkarzy jak: Brunt, Miller, Morisson i Reid.
Moja propozycja:
Everton - 1,57 Expekt ⛔
 
youngmoney 40

youngmoney

Użytkownik
Aston Villa - Arsenal 1X (1,72)
buk: bet365

Villa na 7 spotkań rozegranych u siebie, jeszcze nie przegrała. Grając z zespołami z czołówki zremisowali 2-2 z Manchesterem United i 0-0 z Chelsea. Arsenal zanotował ostatnio 2 porażki w LM z Braga i 2-3 w lidze z Tottenhamem na własnym boisku, od jakiegoś czasu grają w kratkę i trudno wyczuć jak im wyjdzie mecz. Do tego spotkania przystąpią bez Cesca Fabregasa i Emmanuela Eboue, a do składu A.V. wracają John Carew i James Collins. Po kursie 1,72 granie na Ville z podpórką jak dla mnie opłacalne.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom