>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Premia 50zl

T 0

testaverde

Użytkownik
Wplacilem 100zl na unibeta i odrazu dosalem bonus w wysokosci 50zl....... NIEMAM POJECIA COTO ZA BPNUS, NIE WYRAZALEM NA NIEGO ZGODY!!! Teraz wygralem w kasynie 200zl i moge wyplacic jedynie 50 !!!! Coto za porazka.... Na liveczacie ich zlapac nie mozna wogole...
ps nic nie wiem o warunkach obrotu itd! nawet nie wiem czy ten bonus jes z zakladow kasyna czy pokera....
 
U 0

Usunięty użytkownik 13632

Gość
zakładając konto zgadzasz sie na ich warunki i regulamin, niektóre promocje od depozytu są automatyczne, można z nich zrezygnować tylko wtedy gdy zaraz po otrzymaniu takiego bonusu zgłosi sie to im, ale warunek jest taki że nie mozna grać w cokolwiek dopóki tego bonusu nie zabiorą. także oni w świetle regulaminu są w porządku a to Ty nie doczytałeś, i to żę NIE WYRAŻAŁEŚNA NIEGO ZGODY!!! - to nic nie da taka złość. bo w świetle regulaminu zgodę wyraziłeś, podczas rejestracji konta na Unibet.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Ja też wpłacałem do nich ostatnio kase i dopisali mi bonus 50%, napisałem do suppportu zeby anulowali i po kilku godzinach bonus został cofnięty. Ale nie można wcześniej z tej kasy korzystać.
 
D 5

dami21

Użytkownik
3x po kursie 1.4 wszysko , ale naprawde słaby system bo musialm obracac jak wygralem chyba z 4 razy bo zabieralo mi z wygranych kasy ...... :/ support tez odpisuje fatalnie ostatie na odp czekam ok 1 dnia kiedys bylo lepiej
 
D 5

dami21

Użytkownik
Mi napisali 7 X obrót bonusu, bonus do 150 zł. (np. Wpłata300/bonus150/).
Kurs minimalny 1.4 całkiem miło.
Nie mozliwe ze 7x ja miałem e-mail i gdy włączyłem zasady z tego e-mail było 3x jeżeli tak miałeś bym się kłócił ...
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Ja chyba tak samo 7x dostałem bo wpłaciłem i od razu postawiłem wszystko, jeżeli było by to 3x to warunki spełnione a tak to mogę wypłacić tylko trochę ponad 1/3.
 
V 0

vip_madame

Użytkownik
To jak to jest z tymi bonusami,bo nie rozumie.
Jak na przyklad dostalam bonusa 150zl to jak mam go obrocic?
To jak na przyklad bede grala za 30zl to obracam tego bonusa ,czy to trzeba min.
150zl postawic zeby cos obrocic?
Prosze o wyjasnienie,,,
Dzieki.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Możesz sobie puszczać kuponiki nawet po 1zł, byle suma wszystkich zakładów była równa lub większa od wymaganego obrotu.
 
czolo_oleksego 54

czolo_oleksego

Użytkownik
Ja również wpłacając ostatnio kase do Unibet dostałem ten bonus.

Obróciłem go dosc szybko jednak uwazam ze powinni uprzedzac przed takim stanem rzeczy aby byla mozliwosc wplacenia depozytu bez zadnego dodatkowego bonusu. Wiadomo nie kazdy chce grac na zakladach przed wyplata. Tutaj minus dla Unibet ale wiadomo jest to rowniez z drugiej strony atut taki 50% bonus i to jeszzcze przez MB ????
 
M 0

maksiu78

Użytkownik
Wkurzył mnie Unibet.
W styczniu miałem tam bonusa od depo 100% (obrot X7)
Wpłaciłem 40 zł.
Przegrałem i depo i wpłate :p więc zero na koncie (0 zł).
Wczoraj wygrałem freerolla (23 euro...głowna wygrana za pokonanie 5000 ludzi ???? ,alo oki. Darowanemu koniowi... ???? )
Chce wczoraj wypłacic te swoja wygraną,a tu lipa!
Moge tylko 23 zł.
Mimo tego,ze wczesniej przegrałem i depo i bonus
-musze wykręcać dalej starego bonusa.
Fajnie....
W dodatku co chwile zmienia mi sie stan konta
-21:13,mam 105zł...
22:32:21,mam 158zł,
22:32:49 (w Moje konto) mam 118zł...???
Mysłe sobie-bunusa dodali 40 zł
Tylko dlaczego raz moge wypłacic 23zł,raz 38zł ???
Napisałem do nich-przesłałem zrzuty...ciekawe,co odpiszą.
...chyba ze ja czegos nie doczytałem...

Ps.
Mam ich...gdzies :p
Pusciłem wszystko na Lyon i Chelasea.
Wejdzie,czy nie wejdzie,zegnam sie z tym bukiem.
 
malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
No to po kłopocie ???? Lyon przegrał...

Poza tym w każdym buku tak jest. To jest własnie minus dostawania bonusów.

Ja jak wpłacam to nie chce żadnych bonusów bo potem takie są problemy...

A unibet jest wg. mnie najlepszym internetowym bukiem - gram, polecam!
 
Do góry Bottom