>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Próba stworzenia własnego systemu bukmacherskiego, na zasadzie 2-uch podobnych kursów na gospodarza i gości

M 127

mruwus

Użytkownik
Witam!
Mam pytanie, przyszedł mi do głowy taki system bukmacherski polegający na obstawianiu z parki 2-uch o podobnych kursach jest poprawny i czy się sprawdzają te kursy w praktyce. Mamy typy np. 2.6 na gospodarza 3.4 na remis i 2.8 na gości Obojętnie jakie drużyny grają , stawiamy 2.6 na zwycięstwo gospodarza .Dlaczego? Ponieważ 2.6 to mniejszy kurs niż 2.8 i prawdopodobnie on wejdzie. Remis jest na ponad 3.00 i go pomijamy. kursy mogą być różne np. (1)2.35 i (2)2.75 lub (1)2.75 i (2)2.80, pomijam remis i stawiamy odpowiednio 2.35 i 2.75, bo są to niższe kursy z tych par i oczywiście remis ponad 3.00, który pomijamy. Chodzi mi o to aby kursy na gospodarza i gości były podobne ponad 2.00 (2.00 z czymś u obydwu), stawiając analogicznie ten niższy po jest jak w przykładach.
Może ktoś jest w stanie mi pomóc w analizowaniu spotkań np. doradzeniu jakiejś dobrej literatury bukmacherskiej , kupnie programu, przytoczeniu własnej metody gry u bukmachera którajest skuteczna, lub dobrego linku gdzie można analizować wybrane mecze na zasadzie kursów bukmacherskich.
Dużo jest tego nawet na tym forum bukmacherskim, ale ciężko się połapać. Dziękuję za każdy link i podpowiedź z góry, jak grać żeby wygra duże pieniądze.
 
Ostatnia edycja:
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
Witam

Mruwus , jeszcze dluga droga przed toba aby ograc bukmachera ale przed tym "kupa" nauki, dlaczego bo zadne systemy w bukmacherce nie istnieja, jakby istanialy to by bukmacherow nie bylo... .

Nawet jezeli obstawisz 1 i 2 to jaka masz gwarancje ze nie wypadnie remis? , zadnej! , po zatym takie kursy jakie przedstawiles , czyli "wyrownane" mecze, biorac za podstawe ,wystawione kursy przez bukmachera , to zawsze "wyrownanym" meczy maja wiekszy procent szansy ze moze przytrafic sie remis, to juz wolal bym grac progresja na remisy i wchodzic w jakims siudmym meczu jezeli jeszcze druzyna nie zremisowala ale ja w progresje sie nie bawie.

Co do ksiazek bukmacherskich to zadnej nie przeczytalem bo nawet zadnej nie znam, przez 20 lat sam do wszystkiego dochodzilem przez doswiadczenia i wlasnie zeby umiec czytac kursy to tutaj klania sie doswiadczenie , po ktorej stronie sa duze pieniadze i male pieniadze, inteligentne(smart) pieniadze i glupie pieniadze czyli na kusry oddzialowuje zachowanie tlumu a tlum moze podejmowac glupie decyzje i dzialac sila rozpedu ale jest silniejszy i ma odpowiednia sile aby kreowac kursy dla tego czesto trzeba wiedziec ze czasem jest natycmiastowa korekta kursu, odbicie albo wielka ilosc pieniadzy(tlum) po jednej stronie, jest rownowazona sila pieniadza(smart) po drugiej naprzyklad tak zwany Reverse Line Movement , dlatego czasto grajacy zadaja sobie pytanie, dlaczego jest tak ze kurs nie spada lub stoi w miejscu ba a nawet idzie do gory , kiedy tak naprawde znaczna wiekszosc stawia na "fawoyta"(mniejszy kurs) lub wydaje sie na oczywistego zwyciezsce.

wiecej o takich rzeczach mozesz mniec do przeczytania w moim poscie https://forum.bukmacherskie.com/threads/we-are-players-🏈⚾🏀.157765/post-6914876
A co do ksiazek to moze inni uzytkownicy tobie zaproponuja jakies ksiazki o tamtyce bukmacherskiej jezeli takie sa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
Do góry Bottom