>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Pozytywy i negatywy

Status
Zamknięty.
kuzan 0

kuzan

Użytkownik
Na szczescie nie... przezyje bez tego :jezora: ale chetnie cos bym z tym zrobil... bo jednak jesli mod oszukuje to juz cos jest nie tak... Niech kazdy mod podaje Marcinowi swoje dane :jezora: wtedy w razie takiej sytuacji bedzie wyjscie... ;-)
 
T 0

tymczasowy

Użytkownik
Tak przeglądam ten dział, patrze a BB ma 10 plusów, więc pomyślałem, że zdecydowanie za dużo... i dam mu minus.

Minus dla użytkownika BB. Prosił mnie abym pożyczył mu 5 zł (nalegał aby więcej) więc mu pożyczyłem i miał oddać 10 zł za 7 dni. Nie oddał tych pieniędzy a na dodatek chciał jeszcze więcej!!! ciekawe jak by ten bachor te pieniądze oddał jak nie jest w stanie uzbierać 10 zł!!!
Ostatnia wiadomość PW była taka, że &#39;nie oddam Ci tych pieniędzy bo ich nie mam, rób co chcesz mozesz wystawić negatywny komentarz i najwyżej dostanę bana.&#39;&#39;
Na prywatne wiadomosci nie odpisuje.

Pożyczył nie oddał czyli ZłODZIEJ!!! ⛔ ⛔ ⛔ ⛔
 
B 0

bb

Użytkownik
Weź chłopie bo jesteś żałosny. Masz jakiś kompleks? Wisze Ci kase i w odpowiednim temacie wyjaśniłem już kiedy oddam, Doberman to zaakceptował więc daruj sobie.
 
B 0

bb

Użytkownik
Gratuluje, teraz to się popisałeś ???? Przejrzyj cały temat a dopiero później się wypowiadaj. No chyba, że sądzisz, że JemJogurt, Kuzan itd. to ja :roll:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom