>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pozostałe Ligi Sezon 2009 & 2010 & 2011

patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Laguna - Mexico || Mexico (-1,5) || 2,03 ✅✅✅
Wczoraj Mexico zdecydowane zwycięstwo 8-1 chociaż rywale też mieli szanse... Laguna zapewne pała żądzą zemsty, ale myślę, że to jeszcze nie ten czas bo Mexico jest o klasę lepszym zespołem i powinien pokazać to dzisiaj na boisku...


Nuevo - Monterrey || Under 8,5 || 1,99 ⛔⛔⛔

Monterrey od 4 spotkań underowo... To może być mały problem jeśli chodzi o powodzenie tego typu... Ale statystycznie obie ekipy jeśli już się spotykają to lubią pograć underowo ???? Wczorajsze 1-0 trochę niepokoi, ale sądząc po wyczynach punktowych Nuevo u siebie o typ jestem spokojny ????

Chihuahua - Saltillo || Chihuahua || 1,74 ✅✅✅

Gospodarze 2 spotkania z rzędu L ???? Prawdę mówiąć u siebie grają na razie bardzo słabo... Z Saltillo grać potrafią a, że w tym sezonie u siebie pokonali już Mexico to dlaczego nie mają dać rady powiedzmy sobie &quot;średniakom&quot; z Salltilo...


PS. Nie wiem czy ten temat może zostać tutaj czy ktoś przeniesie go do pozostałych sportów, ale proszę o nieusuwanie go ???? Na forum na pewno jest ktoś kto stawia ligi inne niż MLB...
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Rakuten - Seibu || Under 8,5 || 1,99 ✅✅✅
Liga japońska no i czysto statystyczne podejście... Rakuten u siebie w tym sezonie na 5 spotkań 5 underów... Do tego poprzednie mecze z Seibu przegrane więc chęć zwycięstwa zapewne spora a co za tym idzie trzeba popracować w defensywie... A historia spotkań też przemawia za tym typem... To początki mojej przygody z tą ligą więc stawka czysto rekreacyjna...
Jak dla mnie 3/4 może być ;)
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dorados de Chihuahua - Saltillo Sarape Makers || Over 8,5 || 1,935 ||Pinnacle||6/10 ✅✅✅
Dorados de Chihuahua - Saltillo Sarape Makers || 1 || 1,893 || Pinnacle|| 9/10 ✅✅✅
Baseball Meksyk gdyby ktoś nie wiedział co to za ustrojstwo ???? W ekipie gości rzucać będzie Rodriguez który może &quot;pochwalić się&quot; bilansem 0-3 i wskaźnikiem ERA na poziomie wyższym niż 10... U gospodarzy trochę lepiej bo rzuca Garcia z bilansem 1-1 i wskaźnikiem ERA 3,71... Zapowiada nam się prawdziwe overowe widowisko tym bardziej, że w przeszłości obie ekipy potrafiły między sobą zapunktować... Stąd też typ na over... A co do zwycięstwa gospodarzy to myslę,. że te straszne wręcz statystyki Rodrigueza skądś się jednak wzięły i liczę, że po raz kolejny &quot;utopi&quot; własny zespół i dozna dotkliwej porażki...
Laguna Cowboys - Mexico City Red Devils || 2 || 1,741 || Pinnacle || 10/10 ⛔⛔⛔
Nie wiem czy nie popełniam tutaj błędu ze stawką, ale mecz wydaje się być bardzo pewny... Nie dość, że Mexico to o klasę lepszy zespół to do tego do boju puszczają oni dziś Castillo który w tym sezonie może dużo nie gra, ale poprzedni sezon i bilans 8-3 robią wrażenie... Wczoraj jak i przedwczoraj nie było wątpliwości kto jest lepszą drużyną... Dzisiaj też nie powinno, ale... No właśnie, ale Mexico ma już 3 zwycięstwa z rzędu przy 2 porażkach Laguny... W baseballu często serie nie trwają długo jednak jeszcze dziś zaufam gościom bo chyba warto ????
PS. Zapraszam na mój blog :]
Wrrr... Ale jestem zły.... Mexico fatana gra w ostatnim innie no i dostali baty :-?
 
stskarol 49

stskarol

Użytkownik
Baseball
2009-07-03 11:00, Central League, Japonia
Yomiuri Giants u Chunichi Dragons

Typ: 2
Kurs: 1.90
Bwin


Dzisiaj na godzinie 11.00 szykuje nam się bardzo fajny mecz Baseball w Japońskim Pro Yakyu. Lider Central League zagra w Chunichi z Dragons. Może zacznę od przedstawienia pitcherów, który moim zdaniem wskazuje jednak na gospodarzy. Mecz u gospodarzy rozpocznie Kazuki Yoshimi, lider Pitcherów pod względem Era i SO w Central. Jego ERA 1.63 i 85 wyrzucił na Aut czyli 85 SO. Kazuki ma 7Win w tym sezonie. Po stronie Yomiuri Tetsuya Utsumi, ERA 3.16 SO razem 55. W tym sezonie 4W dla Yomiuri. Jak widać wydaje się w tym sezonie lepszy pitcher Chunichi dlatego też to jest wielki atut, wierzę w to że ten zawodnik wyjdzie dzisiaj i zagra jak na niego przystało bo jest liderem w tej konferencji pod względem Ery i SO w sumie. Forma bullpenu jeszcze jest ważna ale o Nią chyba nie ma co się martwić ponieważ Chunichi w ostatnich 6 meczach 5W i tylko 1L. A więc dobry bilans. Z kolei Yomiuti jak na lidera słabo 3W 3L. W tym sezonie Yomiuri jednak nokautuje 41Win i 21Lost. Ekipa Dragons nie ma co ukrywać ale przeciętnie 37-30. Dla tych co są na wstępie do Pro Yakyu dodam że Yomiuri i CHunichi to od kilku lat dwie bardzo liczące się ekipy w PY, rok temu Yomiuri w finale przegrali z kolei Chunichi wygrali Pro Yakyu w 2007 i 2004 oraz 2006 2 miejsca. Dlatego spotkania między tymi ekipami obfitują w bardzo dużą ilość kibiców. A to jest wielki plus na strone Chunichi które ma bilans Home 21-14 a Yomiuri Away 17-11. Stawiam na Chunichi.​
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Yomiuri Giants - Hanshin Tigers || 1 || 1,613 || Pinnacle || 8/10 ⛔⛔⛔
Jest to już trzecie spotkanie obu ekip między sobą w przeciągu 3 dni. Za pierwszym razem wygrali gości to dosyć szczęśliwie bo przegrywali przez cały mecz 1-0 nie odbijali praktycznie w cale i przyszedł 9 inning no i nagle się odrodzili. Zdobyli 5 runów i wygrali całe spotkanie w stosunku 5-1. Drugi mecz już kompletnie pod dyktando gospodarzy. Wygrali oni 11-4 i praktycznie zdobywali runy co inning. Mam nadzieję, że dzisiaj pałkarze będą w równie dobrej dyspozycji. Za przeciwnika mają średniaka - pitcher gości Naomi Atsushi w tym ssezonie ma bilans 3-7 ze wskaźnikiem ERA 3,49. Co ciekawe przeciwko Giants ma bilans 0-2 ERA 4,60. Dzisiaj powinien dopisać do swojego konta 3 porażkę tym bardziej, że pobyt na Tokyo Dome nie należy do jego ulubionych.

Yokohama Bay Stars - Chunichi Dragons || 2 || 1,575 || Pinnacle || 10/10 ✅✅✅
Jak wyżej jest to trzecie spotkanie w 3 ostatnich dniach i na razie Chunichi &quot;leje&quot; gospodarzy jak chce. 12-0 i 7-0 właśnie takimi wynikami na niekorzyść gospodarzy skończyły się oba mecze. Dzisiaj nie powinno być inaczej, ponieważ goście wystawiają dzisiaj bardzo dobrego pitchera który przeciwko Yokohamie ma wręcz wspaniały bilans. Kawai Yuuta o tym jegomościu właśnie nadmieniłem wcześniej. 2 spotkania przeciwko Yokohamie 15 inningów i tylko 1 stracony run mówi samo za siebie. Nie wierzę w to, że dzisiaj gospodarze odnajdą jakiś &quot;magiczny&quot; sposób na odczarowanie tej złej passy przeciwko Kawaiemu. Biorąc też pod uwagę ich ostatnią dyspozycję jestem pewien, że goście wyjdą zwycięsko z tej batalii.
Rakuten Golden Eagles - Orix Buffaloes || Under 7,5 || 1,833 || Pinnacle || 5/10 ⛔⛔⛔
Gra na under/over to prawie zawsze loteria. Nie inaczej jest w tym typie. Niby pitcherzy z dobrymi statami itd. Ale w tym roku obie ekipy między sobą lubią zdecydowanie poodbijać i zapunktować. Przekonują mnie jedynie indywidualne statystyki pitcherów w meczach bezpośrednich między obiema ekipami, gdzie obaj mają rewelacyjne wyniki. Mam nadzieję, że staną dzisiaj obaj na wysokości zadania i nie pozwolą na wiele pałkarzom ;)
Chiba Lotte Marines - Fukuoka Softbank Hawks || 1 || 2,500 || Pinnacle ||3/10 ✅✅✅
Nie wiem dlaczego gospodarze są na straconej pozycji. Owszem grają z najlepszą ekipą Dywizji Pacific, ale w tym sezonie już 5-krotnie utarli im nosa. Dzisiaj też spore szanse bo nie tylko to, że grają u siebie, ale przede wszystkim bardzo ograny i doświadczony pitcher Ono. W tym sezonie rzucał już przeciwko Fukuoce i nie wspomina tego startu dobrze. W 6 innach oddał aż 6 runów. Tak więc dzisiaj czas na rewanż. Na stadionie Marine ma świetny bilans i dzisiaj powinien go utrzymać. Za przeciwnika ma solidnego pitchera, ale jeśli się nie &quot;spali&quot; to powinien dać radę.
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Dorados de Chihuahua - Laguna Cowboys || Over 9,5 || 1,855 || Pinnacle ||8/10 ✅✅✅
Znowu under/over i teoretycznie po 50% szans z tym, że dzisiaj do boju wychodzą dwaj przeciętni pitcherzy. Chociaż u gospodarzy rzuca Ramon garcia, który w tym sezonie potrafi zagrać na &quot;zero&quot;. Jednak dzisiaj będzie narzucał w domu,gdzie wyraźnie mu nie idzie. Dla Laguny rzucał będzie Alberto Manriqque, który w ostatnich meczach strasznie cieniował i to w nim upatruję głównie sznasy na tego overa. Jeśli będzie miał swój dzień no to będzie klapa. Poza tym w spotkaniach między obiema ekipami na stadionie Chihuahy padło aż 6 overów na 8 spotkańw tym sezonie. Dzisiaj nie powinno być inaczej tym bardziej, że gospodarze są podrażnieni po wczorajszej porażce.
Tabasco Cattlemen - Tigres de Quintana Roo || Under 10 || 1,952 || Pinnacle ||5/10 ⛔⛔⛔
Kolejny typ z serii under/over. Tym razem jednak stawka tylko 5/10 bo tutaj praktycznie może zdarzyć się wszystko. Stawiam tak a nie inaczej bo wystapią dzisiaj doświadczenie pitcherzy z dobrymi statystykami. Mecze pomiędzy obiema ekipami raczej obfitują w zdobycze punktowe i to jest jedyny mankament tego typu. Przekonuje mnie jednak pitcher gospodarzy Alvarez który na osttanie 5 startów domowych rzucał tak, że wszystkie mecze skończyły się underami jeśli chodzi o linię 10. Mam nadzieję, że dzisiaj utrzyma dobrą dyspozycję i zapewni trafność tego typu.


 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp || Over 8 || 1,952 || Pinnacle ||5/10 ⛔⛔⛔
Hanshin Tigers - Yakult Swallows || 2 || 2,150 || Pinnacle ||3/10 ✅✅✅
Nippon Ham Fighters - Chiba Lotte Marines || 1 || 1,565|| Pinnacle ||10/10 ✅✅✅
Fukuoka Softbank Hawks - Rakuten Golden Eagles || 2 (-1,5) || 2,750 || Pinnacle ||4/10
⛔⛔⛔
Panowie wiem, że to &quot;suchary&quot;, ale zrozumcie ten jeden raz ???? Przed chwilką wstałem niestety ;/ Typki miałem gotowe wcześniej a analizy chciałem napisać dzisiaj. Mecze za chwilę się zaczynają więc podam tylko typki. Następnym razem się poprawię ???? Obiecuję :jezora:
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Chunichi Dragons - Hiroshima Toyo Carp || Under 7 || 1,813 || Pinnacle ||7/10 ✅✅✅
Znowu te moje nieszczęsne Under/Over. Co wytypuję to nie trafiam ???? Dzisiaj czarna seria powinna się odwrócić bo obie ekipy na stadionie Chuichi raczej mało punktują. Wczoraj akurat zdarzyło się, że sobie poodbijali i łącznie zdobyli 11 runów. Tym bardziej dzisiaj powinna być tendencja spadkowa. Pitcherzy solidni tak więc do szczęścia dużo nie brakuje. Linia 7 trochę przeraża :] Mogli by dać chociaż 8, ale i tak spróbuję ????
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Minor League Baseball 2010 &amp; 2011
Sezon czas zacząć! Te ligi traktuję jako dodatek do MLB ale zawsze cos ciekawego można znależć!
Na dzisiaj:
Saltillo Sarape Makers - Laguna Cowboys
1 @ 1.74 (4/10)
H ( 0:1,5 ) 1 @ 2.40 (3/10)​
Saltillo streak L6 wczoraj przegrana z Laguna 13:14 tracąc 4 pts w 2 ostatnich inningach, warto zaryzykować.

✅✅✅ 12:8
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
No to ciąg dalszy...
Olmecas de Tabasco v. Guerreros de Oaxaca
1 @ 2.03 ( 3/10 )​
Olmecas streak L5 i czas na zwycięstwo Oaxaca na razie nieżle w tym sezonie ale chyba nie powinni być długo w czołówce. Wczoraj było 3:9 ale hits 10:13 . 2 dni temu przegrana z Pueblą 1:2 bo bardzo wyrównanym meczu, dziś czas na wygraną.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
No to ciąg dalszy...
Olmecas de Tabasco v. Guerreros de Oaxaca
1 @ 2.03 ( 3/10 )​
Olmecas streak L5 i czas na zwycięstwo Oaxaca na razie nieżle w tym sezonie ale chyba nie powinni być długo w czołówce. Wczoraj było 3:9 ale hits 10:13 . 2 dni temu przegrana z Pueblą 1:2 bo bardzo wyrównanym meczu, dziś czas na wygraną.
✅✅✅ 9:3
134tm v. Mexican Baseball 3-0
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Monclova Acereros del Norte v. Saraperos de Saltillo
1 @ 1.80 ( 2/10 )​

Pierwszy mecz ekip które raczej słabo rozpoczęły sezon
MVA 6-11 streak L3
SAL 7-10 streak L1
ostatnie 10 spotkań obydwoje 3-7 , raczej warto spróbować na gospodarzy choć trzeba pamiętać, że Saraperos to mistrzowie 2009.
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Monclova Acereros del Norte v. Saraperos de Saltillo
1 @ 1.80 ( 2/10 )​

Pierwszy mecz ekip które raczej słabo rozpoczęły sezon
MVA 6-11 streak L3
SAL 7-10 streak L1
ostatnie 10 spotkań obydwoje 3-7 , raczej warto spróbować na gospodarzy choć trzeba pamiętać, że Saraperos to mistrzowie 2009.

⛔⛔⛔ 4:5

134tm v. Mexican Baseball 3-1

Na dzisiaj powtórka po przegranym bardzo wyrównanym meczu:
Monclova Acereros del Norte v. Saraperos de Saltillo
1 @ 1.80 ( 5/10 )​
⛔⛔⛔
 
1234tm 4

1234tm

Użytkownik
Wracam po małej przerwie.
Pacific Coast League presents:
Portland Beavers @ Sacramento River Cats
2 @ 1.75 ( 4/10 )​

obie ekipy po 7-7 ale 2 ost. mecze dla Portland, Mortensen (SAC) wygląda lepiej niż Liz ( POR) szczególnie porównując ich zeszłoroczne bilanse w MLB myślę, że warto!
 
Do góry Bottom