>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pozostałe ligi mężczyzn 2019/2020

Status
Zamknięty.
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
W tym dziale podajemy WSZYSTKIE typy PRÓCZ:
Plus Liga

Lega Pallavolo Serie A


Zastanawiam się jeszcze czy otworzyć osobny temat do Rosyjskiej ligi ale zobaczymy czy zainteresowanie będzie dość spore.
ZAPRASZAM
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Siatkówka - Francja, Ligue A
Godzina: 19:30
Spotkanie: Arago de Sete - Narbonne Volley 
Typ: 2
Kurs: 2,59
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:

Sete póki co u siebie jest najgorzej grającym zespołem z całej ligi notując 1 zwycięstwo i 4 porażki, ich rywal z kolei na wyjazdach jest najgorzej grającym zespołem i ma identyczny bilans 1 wygranej i 4 porażek. Ja w tym spotkaniu uważam, że gospdoarze są stawiani za zbyt dużego faworyta przez buki. Kursy na gospodarzy marne a jakościowo oba zespoły bardzo zbliżone do siebie i wolę tutaj pograć na gości. Ostatnio do składu Narbonne wróciło dwóch ważnych graczy Zanotti i Bassereau i z tymi zawodnikami w składzie drużyna ta wygrała u siebie z Poitiers 3-2 tym samym przerywając serię 9 meczy z rzędu w lidze bez wygranej. Sete też ostatnio nic wielkiego nie gra i ma fatalną passę 6 porażek z rzędu w lidze więc uważam, że jednak na to spotkanie powinny być bardziej zbliżone kursy a skoro tak nie jest to wolę iść w stronę drużyny gości, którą tymi kursami buki nieco skrzywdziły (takie jest tylko i wyłącznie moje zdanie). Oba zespoły mają zbliżony potencjał i tutaj jest wszystko możliwe. Za Narbonne przemawia to, że oni ostatnio się przełamali i w końcu poczuli jak smakuje zwycięstwo. To tutaj może mieć duże znaczenie, bo Sete w dołku i też nie potrafi ostatnio wygrać.
  1-3 (22-25 , 25-18 , 23-25 , 23-25)
 
U 26,8K

undertaker87

Użytkownik
Sada Cruzeiro-Funvic over 179,5@1,85 superbet

Spotkanie na szczycie i troche kursy przesadzone na Sade. Nie wiem czy tylko przez to,.ze w tym.sezonie ograli 2 razy Funvic oraz nieobecnosc Fontelesa(przeciez i tak jest rezerwowym). Funvic co prawda w tym.roku gra jak na potencjal tak srednio. Jednak na papierze to.ekipa z nawet wiekszym potencjalem jak Sada. Lucarelli, Lucas, Douglas, Thales, Mauricio Souza to przeciez nazwiska z topu volleyballa. Na prawde dziwne kursy jak na mecz lidera z wiceliderem i wicemistrza z mistrzem.  W tym sezonie w pierwszym meczu ligowym Funvic byl faworytem a bylo niespodziewanie 3-0 dla Cruzeiro. W lutym z kolei Sada wygrala 3-2 w połfinale ligi mistrzow Ameryki Płd. Nie chce mi sie wierzyc,.ze to bedzie znowu mecz jak ten pierwszy. Jesli Funvic zagra jak na swoj potencjał to musi byc zacięty mecz a moze i wygrany przez nich.
 
Otrzymane punkty reputacji: +33
U 26,8K

undertaker87

Użytkownik
No coz liczylem, ze Funvic sie dziwgnie na swoj potencjał,.zeby byl to mecz cztero czy pieciosetowy ale,.ze.od.razu wejda na ten najwyzszy  poziom,.ktorego Sada nie ogarnie to jeszcze nie:) Jest to przeciez personalnie ekipa top 3 na swiecie obok Lube i Perugii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom