>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi hokeja na lodzie 2023/2024 (Białoruś, Szwajcaria, Wielka Brytania i inne)

Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Dzisiejszy dzień to zmagania szwajcarskiej ligi National League. Mam nadzieję że wszystko na plus ale wybrałem kilka spotkań. Rapperswill gra u siebie z Kloten ,gospodarze u siebie są mocni ,składowo lepsi od gości. Cervenka punktuje w asystach ,zaliczając 12. Goście mają Kanadyjczyka Anga ,8 bramek zasila ekipę gości. Więc można atakować tylko handi plus over 4.5 bo na win kursy nie warte ryzyka.
Zurich gra z Langnau ,gospodarze wciąż ściga czołówkę bo mieszanie z ligą mistrzow nie za bardzo im wyszło. Mają przeróżne dni z formą, najciekawsze że to dopiero drugi mecz u siebie w lidze.Ważne że po 5 spotkaniach forma w górę . Jedynie rozmiar wygranej w handi ,bezpieczniej (-0.5)
Mecze Ambri z Fribourg i Zug z Bernem obstawiam over 4.5, jedynie w przypadku meczu Zug idę w kierunku win gospodarzy, bardziej u siebie lepiej graja z Bernem. Ale formą nie grzeszą za bardzo. Oby na plus
 
Pietrus72 13,5K

Pietrus72

Użytkownik
Nie pisałem ostatnio w tym dziale ,ale spróbuję nadgonić temat w szwajcarskiej lidze. Niespodzianki jak w każdej lidze. Za sobą ponad półmetek, Servette wciąż lider o dziwo naprawdę dobry sezon,poukładana gra niż w poprzednich latach.Biel to samo ,a za nimi same elity rozgrywek- Rapperswill Zurich Fribourg Davos. Ciekawe rozgrywki od początku, mieszanka niektórym ekipom z LM zrobiło wsteczne zaciąganie ręcznego 🤣 ale okey... pełna kolejka dzisiaj a ja wybrałem niektóre spotkania. Rapperswill-Lausanne, typowa jedynka , gospodarze u siebie z taką publicznością robią gwar niesamowity że trudno gościom wywieźć pkt. Rapperswill ostatnio dwa mecze in minus u siebie , z Lausanne umie grać, choć goście czasami psują trochę zabawy że łatwo wygrają.
Zug -Davos i Biel- Zurich ...te dwa mecze mają mocnego kopa w ofensywnie. Zug u siebie robi sporo problemów najlepszym ekipom ,dzisiaj przyjezdza Davos ,wiem na co ich stać, over 4 - 5 goli na bank ,że mecz będzie bardzo zacięty. Corvi 13 asyst plus Stransky 8 goli że spoko Davos zrobi tam 2-3 gole ,gospodarze mają w składzie Cehkarika, Kovara, Hofmanna. Over 4.5 plus 5.5 jak najbardziej bo ostatnie dwa mecze było 3-0 więc kolej już na over.
Biel z Zurich ,idę w stronę gości. Biel dobra forma ale kiedyś może się skończyć ( 8 wygranych pod rząd) Zurich ma 3 win. Oj będzie się działo na lodowisku. Zurich ma jakiś patent z nimi. Daje win po dogrywce na Zurich
W pozostałych skrótowo: Bern win, Fribourg win ,over 4,5 Servette win handi (-0.5)
 
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Ze Swisse wybieram dziś Kloten bo chłopaki są w gazie i wg mnie nie zanosi się by przewali. Zobaczymy

Kloten z x kurs 1.9 STS✅

I jeszcze patrzę na Genewe która jak sami gracze przyznali przeszli oststnio trochę obok meczu, myślę że dziś będą się bardziej starać.

Servette ml kurs 2,2 STS💚💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +902
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Davos vs Langnau
Typ 1
Fribourg vs Servette
Typ goście over 1.5 gola
Ako 2.20 fortuna

Davos jest po 3 kolejnych porażkach. Prezentowali się w tych meczach marnie. Widać że była tam wdrożona w przygotowaniach jakaś mocna siłownia. A dlaczego, z prostego powodu. Za dwa tygodnie mecze z Tappara w LM na które Szwajcarzy postawili. Forma ewidentnie bydowana na ten okres. Niemniej zaryzykuje w ich kierunku ponieważ minęły 4 dni od ostatniego meczu i ta świeżość zacznie wracać. Rywal super do przełamania, chociaż trzeba nadmienić ze Langnau w październiku z 12 spotkań wygrało aż 7. Dzisiaj ułatwieniem powinna być dla miejscowych obsada bramki. Teoretycznie awizoeany jest Charlie czyli druga opcja w Langnau.

W drugim meczu podobnie. Miejscowi za 2 tygodnie starcie w LM. Już ostatni mecz przeciwko kloten słaby w ich wykonaniu. Dzisiaj czas na lidera. Goście mają ogromna siłę rażenia. Dodatkowo po obu stronach drugie opcje w bramkach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +555
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Tak szybko jeszcze dubel Swisse. Genewa prócz składu gra teraz dobry hokej i myślę że u siebie dają radę. Zurich miał dołek ale są powroty z kontuzji i myślę że z Bern sobie poradzą, raz lepsza jakość, dwa Bern miało momentum ale teraz są na krzywej w dół.

Servette ml + Zurich ml kurs ako 2,64 fortuna
 
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Co tutaj dużo kryć, idzie beznadziejnie w tym miesiącu, solidnego przełamania postaram się poszukać w hokeju:

Frydek-Mistek vs Kolin:
Alan Łyszczarczyk strzeli gola @2.30 ❌
Alan Łyszczarczyk strzeli przynajmniej 2 gole @7.20 ❌
Fortuna

Gospodarze to klub współpracujący z pierwszoligowym Trzyńcem, który w ostatnich latach zdominował Extraligę.
Jest to jak najbardziej na plus dla Frydek-Mistek, bo otrzymuje zawodników, niemieszczących się w składzie praktycznie za darmo i jest w stanie rywalizować o najwyższe cele w Chance Liga. Niestety oczekiwania są o wiele większe, niż wskazuje to aktualnie tabela i gospodarze znajdują się na krawędzi play-off. Naturalnie wszystko rozstrzygnie się w fazie pucharowej, ale warto w sezonie zasadniczym powalczyć o jak najwyższą pozycję, aby mieć przewagę lodu w decydujących starciach. Niemniej jednak Frydek-Mistek ma inne cele i jest to głównie miejsce do ogrywania zawodników dla Trzyńca. Jednym z takich graczy jest Alan Łyszczarczyk, który co jakiś czas otrzymuje szanse u krajowego Mistrza, ale większość kampanii przebywa w Chance Liga. Na swoim koncie ma już 10 goli i pod tym względem jest 4. w stawce. Czy dzisiaj dopisze sobie kolejne trafienie?

Kolin to jeden ze słabszych drużyn w drugiej lidze czeskiej. Nie tylko chodzi tutaj o aktualną pozycję, ale też o przyszłość, która na zapleczu ekstraklasy nie jest bogata. To projekt, który stosunkowo niedawno znalazł się w Chance Liga, bo w 2020 roku. Od tego czasu tylko raz zakwalifikował się do strefy play-off i obecnych rozgrywkach będzie o to również trudno. W swoich szeregach przyjezdni posiadają jednak graczy, którzy są w stanie sprawiać różnicę na tafli. Mowa tutaj m.in. o Zdeneku Kral, który w punktacji kanadyjskiej jest na wysokiej trzeciej pozycji. Głównie jego świetna forma utrzymuje Kolin na bezpiecznym miejscu i dzisiaj również będzie najgroźniejszym zawodnikiem dla Frydek-Mistek. Czy gości stać na sprawienie niespodzianki?

Jeżeli ktoś śledził poczynania reprezentacji Polski w Pucharze Bałtyckim, który odbywał się w poprzednim tygodniu, ten mógł zauważyć bardzo dobrą formę Alana Łyszczarczyka. W starciu z Litwą popisał się golem, a z rezerwami Łotwy dwoma asystami. Ta dyspozycja pojawiła się u napastnika Frydek-Mistek od dłuższego czasu i warto ją wykorzystać w typowaniu.

Stawiam na gola Alana. W swoim zespole to zdecydowanie najlepszy strzelec z 10 golami na swoim koncie. Gdy pojawia się PP dla gospodarzy, to jako pierwszy wyjeżdża na lód. Niestety Łyszczarczyk od dwóch meczów z rzędu nie był w stanie pokonać bramkarza rywali i uważam, że dzisiaj jest dobry moment na przełamanie. Kolin to jeden ze słabszych klubów w stawce, który na wyjazdach kompletnie sobie nie radzi i regularnie traci po 2-3 gole. Mam nadzieję, że zmotywowany Polak weźmie ciężar gry na swoje barki i przynajmniej raz będzie cieszył się z trafienia. Ciekawostką jest fakt, ze w ostatnim meczu bezpośrednim tych drużyn, który odbył się ponad miesiąc temu, Alan zdobył bramkę. Oby teraz było podobnie.
 
Ostatnia edycja:
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Szwajcaria, Liga Szwajcarska
Godzina: 19:46
Spotkanie: SC Langenthal - EHC Visp
Typ: 2
Kurs: 2,02
Bukmacher: Betclic
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Spotkanie z odpowiednika 2 ligi szwajcarskiej. Gospodarze u siebie mają na koncie 7 zwycięstw i 3 porażki, natomiast zespół Visp na wyjazdach zanotował 2 zwycięstwa, 2 zwycięstwa po dogrywce, 5 porażek i 1 porażka po dogrywce. Według tabeli i statystyk to faworytem powinien być zespół Langenthal ale ja tutaj gram na drużynę przyjezdną. Visp ma bardzo mocny skład na tę ligę i byli zaliczani do grona faworytów do awansu do najwyższej klasy rozgrywkowej ale ewidentnie im coś się nie układa i nie wiedzie póki co tak jak powinno. Zwolniony został dotychczasowy trener drużyny i zatrudniony nowy szkoleniowiec a do tego pozyskany nowy gracz, który grał w przeszłości w NHL Jake Virtanen, który już w swoim pierwszym meczu w tym klubie w ostatniej kolejce zdobył gola. Virtanen grał przez kilka sezonów w Vancouver Canucks i z pewnością może być bardzo dużym wzmocnieniem. Nowy trener, nowy zawodnik i może w końcu te klocki ktoś poukłada i Visp zacznie grać. Ja tutaj idę w ich stronę, bo Langenthal też ostatnio jest w złej formie. Przegrali swoje 4 ostatnie mecze z rzędu (1 spotkanie w karnych) i myślę, że dzisiaj z zespołem Visp, który ma nowego trenera i nową gwiazdę w składzie czeka ich bardzo ciężka przeprawa i zanotują kolejną porażkę. Gospodarze do tego mają przed tym spotkaniem parę problemów z absencjami i dzisiaj nie wystąpią w swoim najmocniejszym składzie.
3-3
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +120
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo mecze zaraz
W Bern nowy trener, niedawno odnosił sukcesy z reprezentacją Niemiec, trochę roszad w składzie Bern odpoczywało a Fribourg wczoraj grał, dodatkowo goście mają trudny mecz w CHL we wtorek.

Bern RT kurs 2,15

Biel ma przewagę rosteru i idę w kierunku gości

Biel RT kurs 1,71

Myślę też że Lozanna napsuje dziś krwi ZUGowi
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia, Fjordkraft-ligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Stjernen Hockey - Manglerud Star
Typ: handicap 1 (-3.5)
Kurs: 2,15
Bukmacher: STS
Analiza:
Tabela:
kup.jpg
Nie będę tutaj przytaczał bilansów obu drużyn u siebie, na wyjeździe itd bo to nie ma sensu. Tutaj w tym spotkaniu statystyki się wogóle nie będą liczyć i nie ma co ich brać pod uwagę. Dlaczego ? i skąd tak odważny typ na gospodarzy z tak wysokim handicapem ?
Mianowicie zespół Manglerud przeżywa ogromne problemy finansowe i w miniony weekend musieli pozbyć się swoich graczy z pierwszej podstawowej piątki, którzy jeszcze w ostatniej kolejce zagrali w barwach tego zespołu u siebie z przed ostatnim w tabeli Ringerike przegrywając 3-7. Jeszcze z nimi w składzie Manglerud został rozbity a teraz bez tych graczy to ich wogóle nie widzę w tym meczu wyjazdowym ze Stjernen. Odeszli podstawowy bramkarz Gillam, który bronił dotychczas we wszystkich meczach i on już jest w nowym zespole w Valarendze, napastnik Craighead, który też grał we wszystkich spotkaniach, zdobył 10 goli i 15 asyst i też już jest w Valarendze, Bowles napastnik , który również grał we wszystkich spotkaniach zdobył 11 goli i 12 asyst, jest już w Sarpsborgu i obrońca Racine grał w 15 spotkaniach zaliczył 1 bramkę i 3 asysty. Bez tych zawodników będzie niesłychanie ciężko i Manglerud będzie teraz przegrywał mecz za meczem. Oni już tylko chyba mogą liczyć na to, że po prostu ich 2 ostatnie zespoły nie dogonią i w ten sposób utrzymią się w lidze chociaż z tymi problemami finansowymi to ciężko powiedzieć jaka przyszłość czeka dzisiejszych gości tego meczu. Ja tutaj próbuję takiego handicapa, bo na papierze Stjernen jest zdecydowanym faworytem z tak osłabionym rywalem i do tego wszyscy tam w klubie zamiast myśleć o spotkaniu to raczej zastanawiają się nad tym jaka przyszłość ich czeka. Więcej o problemach finansowych i odejściu tych graczy możecie przeczytać na oficjalnej stronie zespołu Manglerud, link poniżej:
https://www.mshockeyelite.no/artikel/ps78alapg-335md/fristilling-av-importer
Myślę, że można się tutaj pobawić różnymi opcjami z handicapem na zwycięstwo gospodarzy. Ja tutaj spodziewam się pogromu. Kto lubi wyższe kursy niech próbuje wyższych handicapów bo jest tutaj spora szansa na złapanie jakiegoś wysokiego kursu. Powodzenia.
7-1
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +598
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia, Fjordkraft-ligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Lillehamer IK - Manglerud Star
Typ: handicap 1 (-3.5)
Kurs: 1,79
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Tabela:
Screenshot_20221201-062553_Flashscore.jpg
O problemach zespołu Manglerud pisałem już przy okazji meczu wyjazdowego ze Stjernen dwie kolejki temu. Wtedy również identyczny handicap grałem na Stjernen, który ostatecznie wygrał 7-1 a Manglerud zagrał później jeszcze u siebie ze Spartą Sarpsborg i przegrał 0-7. Zespół dzisiejszych gości ma duże problemy finansowe i musiał się pozbyć swoich najlepszych graczy. Praktycznie cała podstawowa pierwsza piątka łącznie z bramkarzem musiała opuścić zespół. Teraz to bardzo niedoświadczony i słaby zespół zwłaszcza jeżeli chodzi o defensywę. W bramce mają bardzo młodego zawodnika, który po prostu jest jeszcze za słaby na taki poziom gry. Więcej o tych problemach możecie poczytać na oficjalnej stronie klubu pod poniższym linkiem:https://www.mshockeyelite.no/artikel/ps78alapg-335md/fristilling-av-importer
Nie widzę tutaj żadnych szans dla gości i pewnie znowu dostaną bęcki. Polecam próbować tutaj na wygraną z różnymi handicapami na zespół Lillehamer. Kto lubi wyższe kursy może próboważ wyższych handicapów. Ja do typów dnia wybieram handicap -3.5 na gości, powinni go na luzie pokryć. Sam gram jeszcze bezpieczniej na -2.5 ale tylko dlatego, że jeszcze inny mecz stawiam na kuponie i tak bardziej zachowawczo.
8-0
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +273
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia, Fjordkraft-ligaen
Godzina: 16:00
Spotkanie: Manglerud Star - Storhamar Dragons
Typ: handicap 2 (-4.5)
Kurs: 2,00
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Nie będę się już rozpisywać tutaj wszystko macie w poprzednich dwóch postach wyżej. U polskich buków mecz wycofany z oferty więc musicie
szukać opcji obstawienia go gdzie indziej 😉 ja podałem kurs z przykładowego innego buka w Manglerud coraz gorsza sytuacja, wygląda na to, że wszyscy uciekają z tonącego okrętu, w ostatnim meczu w Lillehamer mieli tylko 3 piątki i 2 rezerwowych.
1-6
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +180
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dorzucę od siebie 2 słowa na temat Stjernen, które też gra słabo ostatnio i wynika to z dość dużych braków w składzie spowodowanych kontuzjami. Wydaje mi się, że stawianie ich w roli aż tak dużego faworyta przeciwko outsajderowi jest przeszacowane. Ostatnie spotkanie między tymi drużynami było zacięte do samego końca i było bardzo blisk sensacji.
Myślę,że Gruner powalczy dzisiaj.


Gruner +2.5hc
@.2.47
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Hokej na lodzie - Norwegia, Fjordkraft-ligaen
Godzina: 18:00
Spotkanie: Stavanger Oilers - Manglerud Star
Typ: handicap 1 (-5.5)
Kurs: 1,63
Bukmacher: 1xbet
Analiza:
Po raz kolejny gram wysokiego handicapa na porażkę Manglerud. Pisałem już o ich ciężkiej sytuacji finansowej i odejściu najlepszych zawodników przy okazji poprzednich meczy więc nie ma sensu się powtarzać. Kto jeszcze nie czytał to odsyłam do postów wyżej. Stavanger tutaj powinien spokojnie rozbić swego rywala. Gospodarze są mocni a ostatnie wyniki Manglerud sugerują tylko jaką róznica bramkową zespół ten przegra:
Screenshot_20221208_095719.jpg
Ja gram na Stavanger z handicapem -5.5 kto woli większe ryzyko może spróbować jeszcze większego handicapa. Tutaj zanosi się na kolejne bęcki i pogrom zespołu Manglerud, pytanie tylko ile tym razem. Mecz z handicapami wycofany z polskich buków więc trzeba sobie radzić gdzie indziej 😉
3-0
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
National League:
Zug vs Davos: Davos 2 RT @3.90 STS


Mistrz National League podejmie dzisiaj Davos. Zug ma teraz bardzo napięty kalendarz. W środę Byki rywalizowały przecież w Czechach w ramach hokejowej Ligi Mistrzów i w meczu z Mountfield HK padł wynik remisowy 2:2. Wczoraj gospodarze mierzyli się z Bern i rezultat 3:7 robi wrażenie, ale bardziej to negatywne. Już dzisiaj trzeba znów wyjechać na lód i nie ma czasu na regenerację. Szwankuje u Mistrza defensywa, która traci zbyt wiele goli i jeżeli pod uwagę weźmiemy wszystkie rozgrywki, to 5 niedawnych spotkań kończyły się 21 trafieniami przeciwko Zug. Jest jednak jeszcze wiele kolejek, aby poprawić swoje miejsce w National League i 7. pozycja nie jest zadowalająca. Czy Bykom wystarczy siły na sobotnią rywalizację?

Davos niedawno pożegnało się z hokejową Ligą Mistrzów i w dwumeczu z Tapparą blisko było doprowadzenia do dogrywki w dwumeczu. Niestety to się nie udało i czas skupić się w pełni na ligowych zmaganiach. Tutaj sytuacja jest obiecująca, ale Servette, Biel i Zurych znacznie odskoczyły od pozostałych. Jasne, wszystko rozstrzygnie się w play-off, ale warto zapewnić sobie przewagę tafli w decydujących spotkaniach sezonu. Przyjezdni posiadają bardzo interesujący zespół, który oparty jest na doświadczeniu i liderami Davos pozostają Enzo Corvi oraz Andres Ambuhl. Szwedzkie posiłki z KHL Klas Dahlbeck i Joakim Nordstrom pozwalają myśleć o walce o tytuł mistrzowski. Czy goście zbliżą się po dzisiejszym starciu do tego celu?

Davos musiało ostatnio uznać wyższość Zurychu, ale przed tym spotkaniem notowało serię czterech wygranych z rzędu. Dzisiaj w pełni wypoczęci zmierzą się z Mistrzem National League i stawiam na ich wygraną w RT. Kiedy jak nie teraz przełamać swoją negatywną passę w Zug i goście nie wygrali tutaj od sześciu meczów. Byki są zmęczone napiętym kalendarzem i wczoraj w Berno było to widoczne. Wiele głupich kar spowodowały grę w osłabieniu i przeciwnicy to wykorzystywali. Wierzę, że przyjezdni staną na wysokości zadania. Dla Mistrzów National League jest to trzeci mecz w przeciągu czterech dni. Dochodzą do tego podróże i sił będzie brakować. Dawaj Davos!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1139
K 69K

krzepki89

Użytkownik
ajj dzięki Panowie za typ :) oglądałem 3 tercje , nie uznali bramki na davos na 4, potem gospodarze wyrównali 15 sekund przed końcem na po 3 , a potem w dogrywce , bramkarz Davos nie miał kija , ale poszła akcja i gościu jechał od połowy objechał bramkarza i gool :)
 
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Slavia Sumperk
Piękny kurs na gospodarzy, którzy są w dobrej dyspozycji ostatnio. Goście na wyjazdach w zasadzie nie istnieją. W bramce też większa jakość w Slavii.
Liczę na overowy win gospodarzy, pozycja w tabeli chyba myli, jeżeli weźmiemy aktualną formę obu ekip.

Slavia wygra i strzeli over 2.5
@1.94 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +834
sunxl 1,9M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Hokej na lodzie/Chance Liga
Godzina: 18:00
Spotkanie: Sumperk vs Frydek-Mistek
Typ: Alan Łyszczarczyk strzeli gola
Kurs: 2.50✅️
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Za drobne Alan Łyszczarczyk strzeli 2 gole @8.25 Fortuna
⛔

Gospodarze to jeden z faworytów do opuszczenia Chance Ligi. Sumperk zajmuje przedostatnie miejsce i jak dobrze, że w stawce znajdują się jeszcze rezerwy Pardubic, które plasują się jeszcze niżej. Outsider to zespół, który jest w pewnym sensie weteranem czeskiej drugiej ligi. Nie potrafią przebić progu, jakim jest elita i balansują na krawędzi spadku do trzeciego poziomu rozgrywek hokejowych u naszych południowych sąsiadów. W poprzedniej kampanii Sumperk do końca walczył o pozostanie w Chance Liga i ta sztuka udała się dopiero po barażach. Jeżeli zerkniemy na niedawne wyniki osiągane przez tę drużynę, to są one niezadowalające. 3 przegrane z rzędu i średnio 4 tracone gole na mecz nie pozwalają myśleć o poprawienie swojej sytuacji w tabeli. Czy tym razem pojawi się wygrana?

Frydek-Mistek to farma aktualnego Mistrza czeskiej ekstraklasy. Jest to projekt ściśle współpracujący z Trzyńcem i pozwala ogrywać zawodników na drugim poziomie tamtejszej ekstraklasy. Jednym z zawodników, który dzieli sezon pomiędzy dwoma klubami jest Alan Łyszczarczyk. Polak stara się wywalczyć na stale skład w Ocelari i tym samym dołączyć do swojego rodaka Arona Chmielewskiego, ale na razie mu się to nie udaje. Naturalnie otrzymuje szanse występów w Trzyńcu, również w Hokejowej Lidze Mistrzów, gdzie w spotkaniu z Davos strzelił gola i zanotował asystę. Wydawało się, że to w październiku nastąpi moment kulminacyjny, ale niestety tak się nie stało i Alan stara się odbudować we Frydku-Mistku. Przyjezdni znajdują się w beznadziejnej dyspozycji i 3 porażki z rzędu to potwierdzają. Czy stać Polaka i jego drużynę na przełamanie?

Pamiętam, jak w październiku poprzedniego roku omawiałem spotkanie Sumperku z Frydek-Mistek i stawiałem wtedy na dwa gole Alana po kursie 6.00. To się powiodło i trzeba przyznać, że był to jeden z najlepszych występów Łyszczarczyka w tej kampanii. Polak oraz jego drużyna zawodzą i z kim się nie przełamać, jak z jedną z najgorszych ekip w stawce.

Dzisiaj również zaproponuję trafienie Alana. Jeżeli przejrzymy skład Frydka-Mistka to jest to jeden z najlepszych zawodników tego zespołu.
Regularnie otrzymuje szanse w Trzyńcu, chociaż nasz rodak obniżył nieco loty. Ostatni raz Łyszczarczyk cieszył się z bramki przy okazji meczu z Zlin 30 listopada poprzedniego roku. Sporo czasu minęło jak na jednego z liderów. Warto wreszcie się przełamać i jak pokazała ostatnia rywalizacja tych klubów w Sumperku, Alan bardzo dobrze czuje się na tafli przeciwnika. To tutaj zaliczył dublet w październiku. Gospodarze tracą masę goli, średnio 4 na spotkanie i jestem zdania, że Polak zostanie dzisiaj przesunięty do pierwszego linku i otrzyma sporo czasu na lodzie. Oby wykorzystał swoją szansę, dawaj Alan!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1718
warzyn 140K

warzyn

Użytkownik
Dorzucę od siebie over w Sumperku. Smoki, rzeczywiście tracą sporo, mecz na złamanie passy underowej dla Frydka.
Over 6 @2.18 fortuna.
Po cichu liczę na Slavię, ale tutaj mecz rywali z tabeli może być gorąco.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +823
mark1973 759,1K

mark1973

Znawca - Hokej
Krótko bo zaraz mecz. Tak patrzę na składy Lugano i Ambri i nie widzę takiej przewagi gospodarzy w stosunku do kursu. Mecz powinien być wyrównany i próbuje kierunku gości.

Ambri z x kurs 2 fortuna✅💚
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2096
Do góry Bottom