>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pozostałe ligi 2016/2017

pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja - Finał Pucharu Ligi
Godzina: 17:30
Spotkanie: PSG - Nantes
Typ: Nantes +4,5 ✅
Kurs: 1.55
Bukmacher: Unibet
Mecz finałowy rozgrywany na neutralnym terenie w Reims. Zapowiada się niezwykle ciekawy i zacięty mecz. Nantes ma coś do udowodnienia Paryżanom, którzy wyeliminowali ich niedawno z Ligi Mistrzów. Uważam, że są jak najbardziej w stanie pokryć linię 4 bramek, a nawet po cichu liczę, że ten puchar pojedzie do Nantes.
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
ZTR Zaporozhye - Cocks Liga Bałtycka, Finał
Typ: Cocks ✅✅✅
Kurs: 1,95 iForbet
To jest promocja. Podobnie jak wczorajszy kurs na Cocks w starciu z wicemistrzem Białorusi. Mistrz Finlandii to najbardziej doświadczona pośród obecnych zespołów Ligi Bałtyckiej ekipa. W eliminacjach do LM ponieśli pechową porażkę z silnym Gorenje Velenje, gdyby nie to grali by najprawdopodobniej w fazie grupowej LM. Potem w eliminacji do Pucharu EHF odprawili z kwitkiem Górnik Zabrze, a w fazie grupowej nie odstają wyraźnie, jedna tylko wysoka porażka z Niemieckim Melsungen, ale Niemcy w pucharach tym bardziej EHFie nie biorą jeńców. Skład ZTRu jest krajowy, sami Ukraińcy. Natomiast skład popularnych &quot;Kogutów&quot; jest bardziej międzynarodowy. Grają tu gwiazdy reprezentacji Finlandii, Białorusini m.in. Tsitou bardzo znany w polskiej lidze. Oprócz tego doświadczeni bramkarz Morozov, który bronił w Chekhovskich w ich latach świetności. Jest również Victor Kovalenko, który przez lata grał w Vardarze Skopje. Faktem jest również to, że drużyna z Finlandii broni zeszłorocznego tytułu, gdzie nie przegrała żadnego spotkania. W tym sezonie jest podobnie, w żadnym ze spotkań nie schodzili z parkietu pokonani. Stawiam na nich i polecam ładować w nich kasę!

Alternatywnie: Cocks &amp; over 57,5 bramki @3,80
Mecze Rihimaen to przede wszystkim styl run&amp;gun, będę bardzo zdziwiony jeżeli nie pokryją zakładanej linii.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Dania, 888ligaen
Godzina: 18:30
Spotkanie: Skjern Handbold - Aalborg Handbold
Typ: 1
Kurs: 1,81
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Bardzo ciekawie zapowiadające się spotkanie. Sytuacja w tej grupie wygląda następująco:

Skjern sezon zasadniczy zakończył na 4 miejscu natomiast Aalborg na pozycji lidera. Teraz spotykają się w dalszej fazie walki o mistrzostwo Danii w meczach grupowych, z których do fazy play off awansują po 2 najlepsze zespoły z dwóch grup. Oba zespoły mocne kadrowo z wieloma bardzo dobrymi zawodnikami w składzie. W sezonie zasadniczym Skjern był drugim najlepiej grającym zespołem u siebie natomiast ich dzisiejszy rywal był najlepiej grającym zespołem na wyjazdach w całej lidze. Tak więc mecz zapowiada się bardzo ciekawie i napewno emocji w nim nie zabraknie. Ja tutaj gram na gospodarzy, bo jeżeli Aalborg zwycięży to szanse Skjern na awans do dalszej fazy mocno się skomplikują i po prostu dzisiaj muszą wygrać aby szanse na awans pozostawały realne. Porażka mocno skomplikuje ich sytuację i będzie ich czekał jeszcze przecież mecz wyjazdowy z Aalborgiem, gdzie wygrać będzie dużo ciężej. Oba zespoły są mocne kadrowo i walki w tym spotkaniu bez wątpienia nie zabraknie. Oba zespoły w tym sezonie spotykały się 3 razy. Najpierw u siebie w lidze górą był Skjern wygrywając 31-28, później w rozgrywkach Santander Cup również górą był Skjern, który wygrał na wyjeździe 32-23 i w ostatnim spotkaniu w lidze w hali Aalborg padł remis 26-26. Jak widać z tym rywalem w tym sezonie Skjern nie przegrał i licze, że w tym meczu również to będzie utrzymane. Mimo, że rozgrywki ligowe wyżej zakończyli goście to dla mnie ciut mocniejszym kadrowo zespołem pozostaje Skjern i myślę, że dzisiaj we własnej hali zwycięży. Aalborg w tej fazie grupowej już tak dobrze nie gra jak w regularnej części sezonu i myślę, że pod względem dyspozycji też w trochę wyższej są w tej chwili gospodarze tego meczu.
✅ 30-29
 
krzysiu 3,3K

krzysiu

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna
Spotkanie: Krasnodar vs Dinamo Astrakhan
Typ: Dinamo Astrakhan +4,5 bramek
Kurs: 1,78 1,70
Bukmacher: Pinnacle, Bet-at-home
Data/godzina rozpoczęcia: 24.04.2017/17:00
Link do wyniku: http://www.flashscore.pl/mecz/EHubwXuh/#szczegoly-meczu
Analiza:
Ćwierćfinałowe spotkanie fazy play off rosyjskiej Superligi piłkarzy ręcznych. Ekipa z Krasnodaru po serii 22 spotkań rozgrywanych systemem mecz, rewanż u siebie, na wyjeździe zajęli trzecie miejsce z dorobkiem 31 pkt-ów na koncie co przełożyło się na 15 wygranych, jeden remis, sześć porażek. Z kolei Dinamo zajęło szóstą pozycję, wygrywając 11 spotkań, trzy remisując, osiem przegrywając. W pierwszym bezpośrednim, ćwierćfinałowym meczu Dinamo przegrało na własnym parkiecie pięcioma bramkami. Po wyrównanej pierwszej części gry zakończonej remisem 13-13, w drugiej przycięli się w grze, i wynik posypał się. Kluczowymi zawodnikami przyjezdnych są: Wasiliew, Tatar, Vasilev, Kohan, którzy spędzają najwięcej czasu na boisku, jak również i strzelają dużo bramek. Dinamo jeśli dziś chce powalczyć, i pozostawić sobie szanse na awans do półfinału szczególną uwagę musi zwrócić na powstrzymanie Archibasova, Svistunova, a przede wszystkim Karlova, który w ostatnim meczu zdobył siedem bramek. Dinamo ma szanse, jeśli zespół będzie zmotywowany od początku do końca, dla mniej odważnych handicap dodatni w stronę gości-powodzenia
 
B 0

baresko

Użytkownik
trwa przerwa, węgierskie szczypiornistki.
ETO Gyor - Dunajvaros, over 58,5 @1,85 sts
gościnie wycofują bramkarkę grając w osłabieniu, Gyor notuje masę łatwych bramek.
powinny rekreacyjnie porzucać.
e: 36-27.
 
pl91 64

pl91

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja - Lidl Starligue
Godzina: 15:00
Spotkanie: St. Raphael - PSG
Typ: St. Raphael + 5,5 ✅
Kurs: 1.44
Bukmacher: Unibet
Niewątpliwie hit tej kolejki. Obie drużyny w final four St. Raphael - EHF Cup i PSG - Liga Mistrzów. Jak na moje oko czeka nas dziś zacięty pojedynek. Ostatnie przetarcie przed najważniejszymi starcami sezonu dla obu ekip. St. Raphael jest naprawdę solidną drużyną i uważam, że postawią trudne warunki rywalom i jak dla mnie linia +5,5 bramek jest jak najbardziej do ugrania przez gospodarzy.
 
W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Dyscyplina: Piłka ręczna - Francja, Lidl Starligue
Godzina: 20:30
Spotkanie: PSG Handball - HBC Nantes
Typ: 2
Kurs: 4,15
Bukmacher: bet-at-home
Analiza:
Ostatnia kolejka we francuskim handballu. Tabela przed tym spotkaniem wygląda tak:

Jeżeli chodzi o górną część tabeli to jest to mecz bez większego znaczenia, bo PSG ma już zapewniony mistrzowski tytuł a drużyna z Nantes jest pewna wicemistrzostwa. gospodarze u siebie wygrali w lidze wszystkie 12 spotkań natomiast goście na wyjazdach zanotowali 11 zwycięstw i 1 porażkę. Są to zdecydowanie dwa najmocniejsze zespoły w lidze francuskiej. Oczywiście zespół z Paryża jest mocniejszym kadrowo zespołem, ma większą siłę rażenia i lepszych graczy ale stawiam tutaj na drużynę z Nantes z jednego głównego powodu. Parę dni temu PSG grał w final four Ligi Mistrzów i tam dotarł do finału pokonując Veszprem 27-26, jednak w samym finale zespół nieoczekiwanie przegrał z Vardarem Skopje 23-24. Myślę, że zawodnicy gospodarzy mogą być po tym finale podłamani i może im dziś zabraknąć motywacji, aby zagrać na 100% możliwości i wygrać to spotkanie. Ta porażka w finale może mieć również wpływ na to dzisiejsze spotkanie. Jest to wkońcu ostatni mecz sezonu, bez większego znaczenia więc podejrzewam, że nie do końca dziś gracze zespołu z Paryża mogą mieć po tym nieudanym finale chęci i morale na najwyższym poziomie. Raczej spodziewam się tutaj tego, że Nantes może sprawić niespodziankę i próbuję zagrać w ich stronę. Myślę, że gościom tutaj będzie dużo bardziej zależało na zwycięstwie niż ich rywalom. Gracze PSG są po trudnym final four w Lidze Mistrzów a do tego zakończonym w finale nie tak jakby się tego spodziewali. Próbuję pograć w stronę zwycięstwa Nantes.
✅ 37-38
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom