>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Poważne kupony - poważne wygrane

Status
Zamknięty.
B 12

bazna

Użytkownik
Takie poranki, jak dzisiaj to uwielbiam:smile: wstaje rano, odpalam kompa, sprawdzam na Bet-at-home kupon baseballa z nocy i co? i 823 zł na plusie ( 3 pozycje Philies, Mets hand, Brewers hand za 100 zł, nic dodać nic ujać. A mogło być jeszcze piękniej bo wczoraj jeden towarzyski nie siadł i byloby jeszcze 1450 zł do puli, ale Dag &amp; Reds niestety nie dowiezli prowadzenia i zremisowali 2:two:sad: ale w tej dziedzinie to normalka, jakies straty tez musza byc.


Na dzisiaj puscilem:

Tenis Hamburg
Stepanek-Seppi 1 (1,60)✅
Monfils-Ramos DW 2:0 (1,75)✅
Almagro-Rosol DW 2:0 (1,75)✅
AKO 4,90
stawka 100zł
Bet-at-home
 
B 12

bazna

Użytkownik
Kupon

Szczegóły kuponu Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 98,00 PLN Numer konta gracza
Kurs 8,40 Numer kuponu maks. wygrana 823,20 PLN Data 19-07-11 23:47 Wygrana 823,20 PLN Status Prawidłowo Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik 2666171 Chicago Cubs - Philadelphia Phillies (Typ) 2 1,60
20-07-11 02:05 2:4 2666215 New York Mets - St. Louis Cardinals (-1.5/+1.5) (Spread) 1 2,50
20-07-11 01:10 4:2 2666232 Arizona Diamondbacks - Milwaukee Brewers (+1.5/-1.5) (Spread) 2 2,10
20-07-11 03:40 3:11
 
B 12

bazna

Użytkownik
Kupon

Szczegóły kuponu Rodzaj zakładu Kombinacyjny Stawka 100,00 PLN

Kurs 0,00

maks. wygrana 1458,18 PLN Data 19-07-11 16:17 Wygrana 0,00 PLN Status Źle Numer zakładu Zdarzenie Typ Kurs Status Czas rozpoczęcia Wynik 2660477 FC Tobol Kostanay - SK Slovan Bratislava (Podwójna szansa) 1X 1,92
19-07-11 18:00 1:1 2660497 FC Flora Tallinn - Shamrock Rovers FC (Podwójna szansa) 1X 1,43
19-07-11 17:40 0:0 2660499 Liteks Lovech - FK Mogren (Typ) 1 1,15
19-07-11 19:00 3:0 2663898 FC Schalke 04 - SK Sigma Olomouc (Typ) 1 1,45
19-07-11 19:00 1:0 2665704 FC Augsburg - Al-Sadd (Typ) 1 1,30
19-07-11 18:00 2:0 2665776 Dartford FC - Millwall FC (Typ) 2 1,40
19-07-11 20:45 0:5 2665782 Ebbsfleet United - Dagenham &amp; Redbridge (Typ)

No a tutaj jak widzicie troszke szczescia zabrakło ????
2 1,75
19-07-11 20:45 2:2
 
B 12

bazna

Użytkownik
No i jeszcze mała tasiemka z piłki na dzisiaj:
Grasshoppers Zürich - FC Lausanne-Sports 1 1,55✅
Seattle Sounders - Manchester United (1:0) (Handicap) 2 1,70✅:browar565:zero:7 !!! Alzira - Athletic Bilbao 2 1,25✅
Marila Pribram - FC Pisek 1 1,30✅
Bohemians 1905 - FK Kunice 1 1,30 ???? meczyk odwołany, czyli po kursie 1,0
FC Twente Enschede - Galatasaray 1 2,45✅
Hinckley United - Coventry City 2 1,40✅
Northampton Town - Nottingham Forest 2 1,75✅

Kurs AKO 33,41
Stawka:23 zł
bet-at-home

No to czekamy na wielkie strzelanie Man Utd ???? myślę, że Rooney i spółka mnie nie zawiodą i znowu po przebudzeniu będę miał satysfakcję.
Ewentualna wygnana troche się zmniejszy, bo jeden meczyk towarzyski czeskich drużyn odwołany, może i lepiej.
To jest to co lubie, natepny kuponik siadł, tym razem 591zł po odliczeniu odwołanego meczu. Man Utd rozjechał Amerykanów.
 
R 9

rakan

Użytkownik
Nie żebym się czepiał ale tutaj nic nie widać, myśle że pare enterów zdecydowanie poprawiło by sprawe ;)
Powodzenia i zielonego tematu życze ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
No jeżeli chodzi o poprzednie posty to owszem, kopiowane na szybko z beta, ale najważniejsze są te zielone haczyki, a je widać ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
No i kolejna kasa wpadła ???? Kupon tenisowy z Hamburga wsiadł jak w masło, w ogóle ten turniej jak na razie przebiega bez większych niespodzianek i trzeba korzystać z tego ????
400zł do sakiewki, a za reszte skromny kupon z baseballa na deszczowy wieczór przy piwku.
Baseball MLB
Chicago Cubs - Philadelphia Phillies 2 (1,75)✅
San Francisco Giants - Los Angeles Dodgers 2 (2,10)✅
AKO kurs: 3,68
Stawka: 90,20 zł
bet-at-home
Trzymajmy kciuki za pałkarzy.

Hehe ???? piękny sport. Dziś super dzień, wszystko siada, następne 300zł do sakiewki, a reszta na nocny kupon, chyba też z baseballa.
 
B 12

bazna

Użytkownik
No to trzeba coś obstawić, po dochodowej nocy. Analizując jeszcze typy z dzisiejszej nocy, to troche mnie zaskoczyły wyniki ligi brazylijskiej, Palmeiras to jeszcze rozumiem, Figueirense tez, ale ten Corinthians rzeczywiście jest piekielnie mocny i trzeba to zapamiętac w nastepnej kolejce. A co do MLB no to Mariners jednak są dupy i znowu przegrali. Wiedziałem, że jakiś wałek w nocy będzie, były 2 , Mariners własnie który był bardziej prawdopodobny po takiej serri porazek kiedys musiało przyjsc przełamanie, ale nie dzis ???? , no i jeszcze Padres z takim samym kursem 2,40, którzy rozbili na wyjezdzie dobrze ostatnio prezentującą się Floryde.Ale przegrał w koncu Texas, który miał wspanialą serie zwyciestw, teraz karta moze sie odwrócic ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
OK to zaczynamy dzisiejszy dzień typera. Wydaje mi się, że dzisiaj nie będzie takich kokosów jak wczoraj, ale zobaczymy ????
Kupon 1
Tenis Hamburg
Youzhny M. - Reister J. 1 (1,35)✅
Cilic M. - Kamke T. 1set 2 (1,90)✅
Melzer J. - Fognini F. 1 (1,45)✅
AKO kurs: 3,72
Stawka: 100 zł
bet-at-home
No i stały rytuał, 300zł do sakiewki z wygranymi od buka, a reszta wiadomo ????
Kupon 2
Piłka nożna Liga Europejska
FC Levadia Tallinn - Differdange FC 03 1 (1,20)⛔
FC Sheriff Tiraspol - FK Zeljeznicar 1 (1,45)⛔
Aalesund - Ferencvarosi TC 1X (1,22)✅
NK Varteks Varazdin - FC Iskra Stali Ribnita 1 (1,35)✅
Tromsö IL - Paksi FC 1 (1,40) ⛔
MSK Zilina - KR Reykjavik 1 (1,35) ✅
AKO kurs: 5,42
Satwka: 100 zł
bet-at-home
Kupon 50/50 - troche słabo
Kupon 3
Piłka nożna Towarzyskie+LE+Ligi
FC Irtysh Pavlodar - FC Olimpi Rustavi 1 (1,60)⛔
CS GAZ Metan Medias - Kuopion Palloseura 1 (1,30)✅
Avai SC - Internacional RS 2 (2,10)
Rayo Vallecano - CD La Granja 1 (1,30) ??? brak info
Walsall FC - Aston Villa 2 (1,35)✅
Rio Ave FC - FC Porto 2 (1,40)✅
Etoile FC - Home United FC 1 (1,90) ⛔ mój wielki błąd, bo nie zauważyłem, że to spotkanie pucharowe:-|
AKO kurs: 20,39
Stawka: 22,63 zł
bet-at-home
Dziś pierwsze sliwki - robaczywki z piłki, ostani mecz własnie się kończy, ale wynik jest remisowy, ale ten kupon był i tak można powiedzieć bardziej ryzykowny, ale straty znikome ???? gramy dalej
Tak jak przewidywałem wcześniej dzisiaj maszyna nie płaci juz tak obficie, bo na kuponach z piłki było kilka wtop i niespodzianek jak dla mnie:-( Ale nie ma tragedii, czekam na dalsze wyniki. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vola 0

vola

Użytkownik
No powiem że ładnie tutaj kupony wchodzą. Tylko jeden nie wszedł tak jak pisałeś bazna.
A wcześniej też tak ci siadało?
 
B 12

bazna

Użytkownik
Witam. Odnośnie Twoich typów, to w sprawie pierwszego powiem tak ???? Llanelli to są amatorzy ???? (kelnerzy, policjanci, strażacy, lekarze, ale nie profesjonalni piłkarze i myślę, że dziś się o tym przekonasz ???? ale piłka nożna to jakby nie było jest w końcu sport, a w sporcie czasami ambicja, wola walki i głod sukcesu potrafią czynić cuda, nawet w meczach z bardziej zdecydowanymi faworytami niż Tbilisi, może do przerwy wytrzymają, powinieneś grać według własnego uznania, wiem po sobie, że to skutkuje ????
Natomiast co do drugiego spotkania, to nie wypowiadam sie ponieważ kibicuje Standardowi i byłbym nieobiektywny ????
 
B 12

bazna

Użytkownik
Witaj Vola. no tak nie wszedł jeden meczyk, ale ogólnie jest bardzo dobrze, jak widać ???? a będzie jeszcze lepiej. Pytasz czy wcześniej też mi tak siadało? To zależy jak daleko sięgnąć przeszłością wstecz, początki były trudne(brak doświadczenia, intuicji, odwagi, czasami odpowiedniej ilości kasy na inwestycje), ale to już stare dzieje, bo od paru ładnych lat mam z tego niezły pieniądz ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 12

bazna

Użytkownik
No właśnie ruski skończył swój mecz, więc i Tobie i mnie siadło ???? tak, jak pisałem wcześniej turniej w Hamburgu w tym roku jest dość łatwo przewidywalny i można ładować spokojnie, oczywiście z głową ????
W bukmacherkę bawię się od 20 roku życia, czyli od jakichś 8 lat ???? Nie podawałem nigdy i nigdzie typów, oprócz tego forum. Teraz jestem na urlopie, więc temat będę raczej często odświeżał, a potem chyba też, bo pracę mam spoko i mnóstwo czasu na zabawę w typowanie ????
Cieszę się, że moje typy się przydały i pomogły w ograniu jakiegoś buka. Ale pamiętaj !!! , jest w tej dziedzinie kilka zasad, o których nigdy nie można zapomnieć ????


Wszystkiego nauczyłem się sam. Zaczęło się od wielkiego zainteresowania i miłości do sportu, zarówno uprawiania, kibicowania i obserwacji. Jak juz była wiedza i spotkała się z kasą, to można było to wykorzystać. A i czasami trafiałem nieprawdopodobne mecze, więc i szczęście dopisuje.
Chodziło mi między innymi o to, że nie wolno popadać przy tej okazji w hura-optymizm, chłodna głowa to podstawa, bo buki tylko czekają na to, żebyś postawił np. Swoją wypłatę, albo, żebyś się gdzieś zapożyczył pod granie. Zapamiętaj : NIE MA TYM ŚWIECIE CZŁOWIEKA, KTÓRY TYLKO WYGRYWA !!! Podstawą w bukmacherce jest to, żeby przede wszystkim nie tracić. Jeżeli osiągniesz już taki poziom i regularność, to wtedy możesz zacząć myśleć o wygrywaniu większej kasy i gromadzeniu jej, rozumiesz o co mi chodzi ????
Długo by o tym gadać, a jest mnóstwo prawideł, którymi ja osobiście się kieruje w tym sporcie
 
B 12

bazna

Użytkownik
Tenis trafiony, 372 zł do przodu, więc gramy za tą końcówkę jakiś nieduży kupon.
Piłka nożna mieszana
FK Volga Nizhny Novgorod - CSKA Moscow 2 (1,40)✅
CS GAZ Metan Medias - Kuopion Palloseura 1 (1,30)✅
Aalesund - Ferencvarosi TC 1 (1,70)✅
FC Viikingit - HIFK 1 (1,45)✅
AKO kurs: 4,49
Stawka: 71,93 zł
bet-at-home
To był kupon z emocjami, ale własnie takie są najfajniejsze i przynoszą najwięcej radości ???? chociaż nie koniecznie dużo pieniędzy, ale nie zawsze trzeba szarpnąć nie wiadomo ile. Jak to mawiają, powoli rosół się gotuje ???? ) i ja też tak myślę.
300 zł do wypłaty, a za reszte stworzę jeszcze jakiegoś kupona z wyższymi kursami. Hej
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 12

bazna

Użytkownik
Dzięki serdeczne ???? hehe wiesz teraz to już mnie mało interesuje ???? ale wolę zdecydowanie ligę norweską niż węgierską, jest dla mnie bardzo dochodowa i mam przez to sentyment dla kilku drużyn, między innymi do tej ???? Szkoda mi tylko Tromso, jestem zdumiony, że odpuścili LE na rzecz mistrzostwa, którego moim zdaniem i tak nie zdobędą, ale ich sprawa.
No i teraz pewnie przecieraja oczy Ci, którzy stawiali na Śląs, że przejdzie, że będzie under, że w ogóle bramek nie będzie, a tu proszę. Ale właśnie jest gol kontaktowy, więc może coś z tego jednak będzie, trzymajmy kciuki za naszego rodzynka
 
B 12

bazna

Użytkownik
Panowie dzięki jeszcze raz, ale to nic wielkiego się nie stało, sukces będzie jak tendencja sie podtrzyma ????
Czereśniak pamietaj co Ci pisałem, że nie można się podniecać za bardzo ???? zimna krew i tyle, chociaż wiadomo, że sukcesy każdego cieszą
Dobra, to już ostatni kupon na dziś, sorki ale się rozgadałem na telefonie i baseball już się zaczął.
Taki mieszaniec, raczej mało prawdopodobny, ale wszystko możliwe ????
HK Kopavogs - Leiknir Reykjavik X (3,20)⛔ nie lubie stawiać na remisy:;/:
Malisse X. - Harrison R 1set 2 (2,00)⛔ Harrison przegrał seta po tie-breaku, szkoda:-(
Colorado Rockies - Atlanta Braves 2 (1,90)✅
ehh zapomniałem dzis w ogóle o pałkarzach, a spoko meczyki były
AKO kurs: 12,16
Stawka: 22 zł
bet-at-home
Nic się nie stało. Jutro kolejny dzień zmagań z bukiem:grin:
 
B 12

bazna

Użytkownik
Witam wszystkich ???? Poniżej mój kupon nocny a bet-at-home, znowu trochę groszą wpadło:grin:
Szczegóły kuponu
Rodzaj zakładu Kombinacyjny
Stawka 100,00 PLN Kurs 4,37
maks. wygrana 436,80 PLN
Data 22-07-11 00:29
Wygrana 436,80 PLN
Status Prawidłowo
2664189 Avai SC - Internacional RS (Typ) 2 1,95
22-07-11 00:30 (1:0) 1:3
2669235 Fish M. - Mahut N. (Zakład na set) 2:0 1,40
22-07-11 01:00 2:0
2671529 Minnesota Twins - Detroit Tigers (Typ) 2 1,60
22-07-11 02:10 2:6
 
B 12

bazna

Użytkownik
Dzisiejszy dzień zacznę od kuponu tenisowego. Postanowiłem dziś zapolować na wyższe kursy, bo mozliwe, że mecze moga byc w tej fazie już bardziej zacięte. Zobaczymy, czy przypuszczenia sie sprawdzą ???? Chociaż może lepiej byłoby postawic te mecze w jakimś systemie, ale ja preferuje akumulatory ????
Verdasco F. - Melzer J. (1set) 2 (1,95)⛔
Stakhovsky S./Stepanek R. - Cermak F./Polasek F. (DW) 2:1 (3,30)⛔
Niculescu M./Voskoboeva G. - Dominikovic D./Lertcheewakarn N. (DW) 2:1 (3,70)⛔ no niestety dziewczyby zagrały dość jednostronnie ???? pierwsze śliwki robaczywki
Monfils G. - Simon G. (under/over 22.5) 2 (1,75)✅
AKO kurs: 41,67
Stawka: 36,80 zł
bet-at-home
No nie ma czego opłakiwać ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
B 12

bazna

Użytkownik
Pierwszy kupon był na rozgrzewkę i raczej mało poważny ????
Skupiam się dziś na tym:
Rapid Bucuresti - FC Vaslui 1 (1,85)✅ 3:0 !!! to chyba najpewniejszy typ dzisiaj według mnie był, a wiedziałem sporo o tym meczu ????
Zvonareva V. - Tatishvili A. DW 2:0 (1,30)⛔ no tutaj Vera mnie troche zawiodła
BV Veendam - Feyenoord Rotterdam 2 (1,40)✅ a Feyenoord w ostatnich minutach ????
AKO kurs: 3,37
Stawka: 300 zł
bet-at-home
No to teraz cierpliwie czekamy na pieniążki ???? byłoby, ale trzeba poczekać na inne kupony.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
B 12

bazna

Użytkownik
Myślę, że spokojnie wygrają, zdarzyło mi się oglądnąć jakiś towarzyski z ich udziałem, nie pamiętam z kim, chyba z Genk i super grali. Forma jest, bo chyba z 6 spotkań towarzyskich przegrali tylko 0-1 z Dynamem Moskwa, króre bardzo się wzmocniło i też świetnie idzie. A tak to wszystko Rapid wygrał i to z dobrymi zespołami m.in. Austria, Wisła, Hajfa, i ostatnio z Dunfermline 4-1. No a Vaslui remis ze Sparta Praga i wygrana z Manisa, też niezle, ale według mnie na Rapid dziś to nie wystarczy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom