>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebuję pomocy z systemem 7 spotkan 5 kuponow

Q 0

Qualios

Użytkownik
Witam serdecznie,

byłbym bardzo wdzięczny za pomoc i odpowiedź na moje pytanie.
Otóż trafiłem na ten temat:
system skrócony na 7 meczy - jak gram go ja | Forum Bukmacherskie

I chciałbym zacząć go grać. Wszystko przeanalizowałem najlepiej jak umiałem ale nie mam pewności w jednej kwestii:
Twórca tematu wladyslaw50 zaproponował taki system:
A 1-2-3
B 1-4-7
C 1-5-6
D 2-3-7
E 4-5-6
i podał dla niego procenty gwarancji i szans. Jednak na końcu wątku uzytkownik ksznicz zauwazyl ze uklad 2-3 i 5-6 jest dwa razy, co jesli dobrze rozumiem wprowadza wieksze ryzyko przegranej?
Zaproponował taki system:
a) 1-2-4
b) 1-3-5
c) 1-6-7
d) 2-3-7
e) 4-5-6
gdzie już nie ma tych powtórzeń
Pokopałem też troche na forum i dotarłem do oryginalnego systemu od edi8 który wygląda dokladnie tak jak ten powyzej (bez powtorzen).

Moje pytanie brzmi - ktory jest lepszy i czy procenty gwarancji i szans są takie same w obu? Jeśli nie to czy ktos umie policzyć jakie są dla tego "poprawionego" systemu?

Stworzyłem też sobie już plik w excelu wg wszystkich wskazówek - jakbyście zauwazyli cos do poprawy to dajcie znać ;)

1679317708837.png

Jako, że gram z podatkiem to wyszedł mi minimalny idealny kurs 1,79 (gram bts-tak i jak dotąd po 60 meczach mam 70-72% skuteczności, więc powinno być git prawda?)

Rozpisałem też oba systemy i wydaje sie, ze bardzo sie różnią. Niestety nie wiem na co dokladnie wplywają te powtorzenia.

1679347921307.png

Pozdrawiam
Qualios
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom