>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Potrzebna Pomoc - MoneyBookers

nales 2

nales

Użytkownik
Potrzebuje pomocy z wypłaceniem kasy z mb. Prosiłem o wysłanie listy z kodem aktywacyjnym ale jak dotąd nie doszedł ( czekam od 21.06.2009). Co zrobić by wypłacić kase z mb ? Wpłacić do jakiegoś buka i z tamtąd na swoje konto ? Podpowiedzcie coś. Wiem że wiekszosc firm bukchmacherskich żąda obrócenia depozytem np o 70%. Bo z mb na swoje konto bankowe (takie same dane personalne) chyba nie moge wyplacic bez owego kodu który ma dojść listem...need help...
 
kurus-i 0

kurus-i

Użytkownik
Tak,najlepiej będzie jak wpłacisz do jakiegos bukmchera,tam obrócisz i wypłacisz.Jeśli chodz o obrót to łap kurs 1,01 żeby tylko obrócić ;). Taka moja rada,ale jak chcesz ;)
 
pawel16ma 0

pawel16ma

Użytkownik
możesz poczekać jeszcze jakiś czas. Do mnie np. przyszedł po 6 dniach (licząc sobote i niedzielę). Ty wysłałeś w niedzielę, czyli list wyszedł od nich albo w poniedziałek albo we wtorek. Na dodatek to chyba z Anglii list idzie. Moim zdaniem nie ma co się martwić ???? Powinien przyjść jeszcze w tym tygodniu. Jeżeli nie, to do nich napisz
 
adizg 6

adizg

Użytkownik
A nie mozesz poprostu zrobic depozytu do mb ? wplacisz jakies tam 10zl i masz zweryfikowane konto ;&gt;
 
nales 2

nales

Użytkownik
Zrobiłem tam depozyt 200 zł na samym początku. Nie zablokują konta przy próbie wypłaty sumy? ????
 
pawel16ma 0

pawel16ma

Użytkownik
nie powinni. Tak myślę
Ale jeżeli wybrałeś opcję weryfikacji adresu to poczekaj na list. Na pewno przyjdzie ????
( no chyba że sobie wakacje zrobili i ci nie wyślą ???? )
 
Do góry Bottom