>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poszukuje zawodników do IFQ ;)

kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Witam wszystkich,
Zapewne kojarzycie mnie z tego forum jako osobę, które ma temat i tam podaje swoje typy. Czasem też skrobnę jakąś analizę w danej lidze piłkarskiej. Dzisiaj zwracam się do Was z inną inicjatywą. Chodzi mi o internetową grę, która nazywa się Internet Football Quiz, czyli w skrócie IFQ. Pokrótce poniżej wyjaśniam zasady gry ;)

Co to jest IFQ?
Internet Football Quiz, jest rozgrywką, która polega na odpowiadaniu na pytania z zakresu wiedzy o piłce nożnej. W sposób mało wyrafinowany można powiedzieć, że jest to swego rodzaju symulacja gry w piłkę nożną, w której spotykają się dwie drużyny składające się z sześcioosobowych składów (plus rezerwowi). W grze tej - jak w rzeczywistości - jest sędzia, który jest również autorem pytań zadawanych w danym meczu. Mecze odbywają się na chatach Polchatu . Drużyny grają ze sobą w ramach rozgrywek ligowych.

Mecz IFQ rozgrywany jest w następujący sposób:
Obie drużyny przedstawiają składy swych drużyn (6 graczy podstawowych i 2 rezerwowych)W meczu gramy na 15 tzw. odsłon. W każdej odsłonie startują 4 osoby - ich skład przedstawia sędzia techniczny, który obsługuje program meczowy(nie ma biegów nominowanych, każdy odpowiada na pięć pytań). W trakcie meczu można dokonać maksymalnie dwóch zmian w zespole z tym, że zawodnik który opuścił plac gry nie może powtórnie już na niego powrócić. Wszelkie protesty do sędziego może składać tylko trener drużyny lub jej przedstawiciel( zawodnicy jeśli mają jakieś pretensje do sędziego wysyłają je przez priv do trenera, a ten wedle uznania interweniuje lub nie jeśli uzna, że to nie jest konieczne).Żeby przystąpić do meczu drużyna musi mieć przynajmniej czterech zawodników w składzie.

Internet Football Quiz, zrzesza ponad 30 zespołów z całej Polski. Mecze odbywają się raz w tygodniu zgodnie z przyjętym na całym świecie systemem mecz-rewanż. Opracowany został regulamin, który zawiera przepisy dotyczące rozgrywek i stanowi podstawę do ewentualnych odwołań. Liga posiada także Radę i Wydział Dyscypliny, do których członkowie wybierani są przez wszystkich zawodników

Jest to przede wszystkim okazja na wykazanie się swoją wiedzą jednak odradzam zniechęcanie się od razu ponieważ prócz wiedzy w ifq liczy się także spryt i szybkość pisania na klawiaturze. IFQ to gra drużynowa i między innymi przez to dostarcza wiele emocji i adrenaliny. Rozrywka jest przednia i nie zajmuje dużo czasu. Spotkania trwają zazwyczaj około pół godziny. Mecze odbywają się nie częściej niż dwa razy w tygodniu, przede wszystkim w weekendy
w godzinach od 19 do 22.

Sam nie gram w IFQ zbyt długo bo zaledwie od października, ale gra jest naprawdę przednia według mnie. Polecił mi ją kumpel, początkowo miałem wobec niej niewielkie opory, lecz teraz naprawdę uważam za świetny sposób na spędzenie wolnego czasu. Jest rywalizacja z innymi drużynami, są pytania odnośnie naszej ukochanej kopanej, także wszystko co lubimy. Obecnie gram w pierwszej lidze, idzie mi jak to debiutantowi, raz pod górkę, raz z górki. Jednak od nowego sezonu chcemy z kumplem założyć własną ekipę i zacząć starty od trzeciej ligi. Wiemy, że na początku będzie ciężko, ale jesteśmy ambitni i kto wie jeśli zmontujemy dobrą ekipę, może uda się powalczyć o awans. Wierzę, że są tutaj osoby, które naprawdę mają dużą wiedzę z zakresu piłki nożnej, dlatego też pisze to ogłoszenie. Poszukujemy chętnych do gry, ale zaznaczam, że zaczynamy dopiero od października. Ekipę chcemy jednak zmontować jak najszybciej, aby po pierwsze wiedzieć na czym stoimy. Po drugie jeśli będziemy mieli już gotowy skład, wtedy zaczniemy grać jak najszybciej sparingi, chociażby już od lutego. W ten sposób ludzie, którzy mieliby po raz pierwszy styczność z IFQ, mogliby powoli się do niego przyzwyczajać. Naprawdę zachęcam Was do gry w IFQ ;). Wszelkie informacje na PW lub pod numerem gg 2356172. Na koniec zostawiam Wam kilka przykładowych transów z meczów trzecioligowych w IFQ.
Pozdrawiam ;)

http://uploader.ifq.pl//files/Sezon%20VIII/3.%20liga/01%20kolejka/Log%20z%20HTL%20Arena%20dnia%2019-09-2009%20godz.%2021.26.html
http://uploader.ifq.pl//files/Sezon%20VIII/3.%20liga/01%20kolejka/SSS-TPOF-TRG%200-3.html
http://uploader.ifq.pl/files/Sezon%20VIII/3.%20liga/01%20kolejka/CT%202-0%20IT.html
http://uploader.ifq.pl//files/Sezon%20VIII/3.%20liga/01%20kolejka/PN%201-1%20DBT.html
 
Do góry Bottom