>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Poszukiwany sponsor dla sportowca

C 0

casano

Użytkownik
Witam!
Poszukuje sponsora dla młodego piłkarza 18 - letniego. Szczegóły współpracy podam indywidualnie. Zainteresowane osoby prosze o kontakt email: [email protected]
Pozdrawiam
 
C 0

cr7

Użytkownik
18 lat to nie taki młody wiek na rozpoczynanie kariery! W tym wieku jesli myslisz o czymś poważnym to juz powinienes grac w drugo lub pierwszo ligowej drużynie (w juniorach) a wtedy jesli bedziesz dobry to napewno ktos sie tobą zajmie.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
moge placić 2zł / miesiąc
Nie byłoby Ciebie stać coś mi się wydaje.
A co do tematu. Najlepiej kolego poszukaj sponsora wśród przedsiębiorców z jego okolicy. Osoby prywatne raczej rzadko podejmują się sponsoringu. A firmy wolą wydać kasę na sponsoring mając jakąs tam reklamę i tym samym odpiszą sobie od podatku.
Pozdr.
Vader
 
pawelekdabelek 0

pawelekdabelek

Użytkownik
Nie ponawiaj tylko napsiz co chłopak potrafi, daj jakiś filmik z jego umiejętnościami. Przecierz jak ktoś nie wie jak on gra to jak ma go sponsorować??
 
A 0

auri

Użytkownik
&quot;Ej czesc wszystkim jestem Maciuś i mam 8 lat, umiem zrobić 8 kapek i ogólnie piłka to moje całe życie, szukam sponsora..&quot;
Jak chłopak jest dobry to zadzwoń do klubu z OE umów go na testy i będzie grał i zarabiał na siebie.Znając realia w Polsce sponsora nie znajdziesz...Pozdro
 
A 0

[email protected]

Użytkownik
*****SPONSOR DLA SPORTOWCA I KONI*****
Poszukuję sponsora, który częściowo pokryje koszty przygotowań do zawodów oraz startów w zawodach jeździeckich szczebla regionalnego, centralnego oraz międzynarodowego.
Możliwe założenie klubu o nazwie proponowanej przez sponsora, oraz reklama podczas startów na czapraku i koniowozie.
Kontakt: :jupisdfgdfg: AWA.7 @ ONET.EU
 
Do góry Bottom