>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Post konkursowy

successful 2,3M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Każdy uczestnik odpowiada na poniższe pytanie (swoje odpowiedzi można wstawić najpóźniej do wtorku 27 sierpnia 2024 r. godz. 23:59):


Dlaczego właśnie Ty miałbyś otrzymać kod Pay Per View na galę?


Najbardziej kreatywne odpowiedzi wygrywają.

Powodzenia!​
 
K 0

Kamillo07

Użytkownik
Dlaczego to ja powinienem wygrać PPV na galę FAME MMA 22? Przede wszystkim dlatego, że jestem wielkim fanem freakfightów, a same gale pod szyldem FAME oglądam już od pierwszych edycji. Ponadto będzie to okazja, żeby spotkać się ze znajomymi i spędzić ze sobą trochę więcej czasu. Zaoszczędzone pieniążki z pewnością przeznaczę na jakiś kuponik, który dodatkowo spotęguje emocje tego wieczora 🤪
Sobotnia gala zapowiada się naprawdę ciekawie, głównie ze względu, że stoczony zostanie podczas niej turniej w klatce rzymskiej. Myślę, że jest to nielada gratka dla widzów, która przyniesie wiele zaskoczeń i zwrotów akcji. W turnieju tym biorą udział najważniejsi zawodnicy dla federacji (poza Taazym), którzy tworzyli ją od pierwszych edycji, a swoimi kolejnymi starciami przyciągali publikę przed ekrany oraz na największe areny widowiskowe w Polsce. Poza turniejem będziemy świadkami również innych ciekawych starć w tym pojedynek Don Kasjo z legendarnym Tomaszem Adamkiem. Gala FAME 22 zapowiada się cudownie, a ja mam nadzieję, że uda mi się wygrać kod ppv w Państwa konkursie i być świadkiem tego wspaniałego widowiska. Pozdrawiam serdecznie
 
L 1,8M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dlaczego właśnie Ty miałbyś otrzymać kod Pay Per View na galę?

Typuję już z wami długie lata i wręcz etatowo biorę udział w prawie każdym konkursie. Ewentualne otrzymanie kodu PPV zmotywowało by mnie do przeanalizowania każdego z pojedynków. Moim celem jest oczywiście wygrywanie, więc liczę na to że pozostali typerzy skorzystają na tym w pełni. Oczywiście ewentualny brak wygranej tutaj nie sprawi że nie obejrzę gali, ale dusza cebulaka ukazuje się każdorazowo gdy można dostać coś za darmo 👑
 
Do góry Bottom