>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Popularne taśmy - czy warto grać?

psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Mógłbym ich nie publikować ale oczywiście je opublikowałem. Są a propos tematu pn. "Popularne taśmy - czy warto grać?" czego nie można powiedzieć o screenach Twoich zakładów, które nie są taśmami, a które to screeny się znalazły w tym temacie.
To jest temat do dyskusji a nie wklejania cudzych kuponów. Zrozumiałbym to gdyby to jeszcze były Twoje bety. Ja zaśmieciłem ten temat bo musiałem jakiemuś baranowi coś udowodnić. Nie rozumiem czemu żaden z modów nie wyczyścił tych wpisów
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
To jest temat do dyskusji a nie wklejania cudzych kuponów. Zrozumiałbym to gdyby to jeszcze były Twoje bety.
Dyskutuję również poprzez wklejanie przykładów. Zauważ, że Twoje kupony również są dla mnie cudze.


Ja zaśmieciłem ten temat bo musiałem jakiemuś baranowi coś udowodnić.
Wg mnie obydwoje w ten sposób zaśmieciliście ten temat, ale ja się do tego nie przyczepiałem.

Nie rozumiem czemu żaden z modów nie wyczyścił tych wpisów
Być może dlatego, że mieszczą się w zakresie tego tematu a w odniesieniu do przykładowego kuponu z taśmą prowadziliśmy tutaj z Autorem tematu i jednocześnie moderatorem wymianę zdań.

Edit:
B bmoran ma rację pisząc o o tym, że powodem jest fakt, iż zdarzały się wypowiedzi kwestionujące prawdziwość podobnych kuponów a przykład podał w niniejszym temacie jego Autor przywołując wcześniej ode mnie kupony z taśmami.
Sądziłem, że to sprawa oczywista.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Jako autor niniejszego wątku i jednocześnie opiekun działu Dla początkujących chcę nadmienić, że nie mam problemu ze wstawianiem tutaj randomowych kuponów taśm, pod warunkiem że nie są one przedmiotem spamu (tj. pod warunkiem że wątek nie zostaje gruntownie zaśmiecony screenami z losowo znalezionych kuponów). W tej chwili takie coś się nie dzieje, tak więc pozostańmy w atmosferze wzajemnego szacunku do siebie. Obserwuję temat i zareaguję, gdy zrobi się śmietnik, a także gdy - na to uczulam - konwersacja nabierze formy "napinki".
Wracając do clou - to jest prawda, że bukmacherzy przyjmują dziesiątki tysięcy taśm dziennie, więc wprost z rachunku prawdopodobieństwa wynika, że niektóre z nich finalnie będą trafione. Oczywiście lubimy się nimi chwalić, więc z całą pewnością czaty u buków szybko się o nich dowiedzą, a społeczność pogratuluje i pozazdrości. I oczywiście zapyta "czy masz coś na jutro"? :ROFLMAO:
Powtórzę, że nie widzę sensu aby negować tutaj zasadności wstawania od czasu do czasu screenshotów z niedawno trafionych taśm. Tym niemniej jest to dyskusja nt. sensu ich grania - dlatego apeluję o posty bardziej w formie treści, niż obrazków ;)
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
to tak nie dziala... pytanie w temacie jest zle zadane, dlatego padaja zle odpowiedzi. niedlugo tzn. troche to potrwa postaram sie do konca miesiaca to zrobic, napisze co i jak.

teraz napisze tylko, ze odpowiedzi na tak zadane pytanie powoduja, ze bedziecie chodzic caly czas w lewa srone albo w prawa strone a jak sie chodzi w jedno strone to gdzie sie dojdzie... wroc, jak wyglada nasza droga i dokad zmierzamy kiedy idziemy w lewo, badz w prawo caly czas...
 
Do góry Bottom