>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

pomocy!!!

A 0

adrian1425

Użytkownik
Mam takie pytanie puściłem dziś kupon w firmie sts na zdarzenie ze w meczu Argentyna Iran nie bedzie 5 seta po kursie 3.1 właśnie sprawdzam mój kupon i sts anulował mi zdarzenie i wystawił kurs 1. czy mogę złożyć reklamacje i są jakieś szanse na wygranie sprawy??? obstawiłem w punkcie i mam kupon na papierze nie internetowy czy mogę ich zaskarżyć do ministerstwa? nie rozumiem wina leży po ich stronie tylko i wyłącznie.
 
A 0

adrian1425

Użytkownik
w taki sposób oni wszystko mogą sobie anulować? skoro to jest ich błąd to za to odpowiadają. nie rozumiem czegoś takiego. prawo w Polsce chyba nie działa wstecz skoro puściłem kupon i mam go na papierze to oni mogą po meczu sobie go anulować?? jakieś chore
 
J 159

jonaszdt

Użytkownik
W regulaminie STS-u jak i w regulaminie każdego innego buka jest zapis, że w przypadku rażącego błędu (odwrócone kursy) bukmacher może anulować zakład.
W momencie puszczenia kuponu akceptujesz ten zapis.
 
A 0

adrian1425

Użytkownik
ok dzięki za pomoc ???? trudno sie mówi... jeszcze jest możliwość że wypłaca po prawidłowym kursie ale szkoda zachodu bo wynosił 1.27 wiec po odjęciu podatku wychodzi na to sama. ale tak na przyszłość informuje że jest taka możliwość tak mi powiedziała Pani z obsługi.
 
Do góry Bottom