>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

POMOCY problem MONEYBOOKERS

S 0

sphinxxx77

Użytkownik
Witam. Mam wielki problem . Założyłem konto w moneybookers, przelałem 250 zł i chciałem przelać szybko do buka, ale zrezygnowałem. pobrali mi 3-4zł prowizji. Następnie chciałem z powrotem przelać pieniądze na swoje konto bankowe. Dostałem informację że najpierw muszą zweryfikować moje dane (przy wpłacie nie musieli). w tym celu wybrałem list weryfikacyjny, który miał do mnie dotrzeć w ciągu 2 - 5 dni. Dostałem info że ten list wysłali. Czekałem 14 dni listu nie dostałem. W końcu wyczytałem u nich że ten list może w ogóle nie dojść. Próbowałem sie dodzwonić na podany numer : 44 8703830232 ale nie mogę, w słuchawce słyszę : ,,przepraszamy wybrany numer w tej chwili nie odpowiada prosimy spróbować później&#39;&#39; i tak cały czas. na e- maile odpowiadają po 2 dniach i to nie na temat. Brakuje mi już cierpliwości. Co ja mam zrobić ? może do tego numeru trzeba dodać jeszcze jakiś kierunkowy ? może zna ktoś inny lub jak inaczej można się z nimi skontaktować ? Proszę o pomoc. Ogólnie wszystkim ODRADZAM moneybookers dlatego że :
1 pobierają prowizję
2 nie można się dodzwonić
3 na e-maile odpowiadają po 2 dniach i nie na temat
4 baaaaardzo długo czeka się na przelewy
krótko: nierzetelnie, nieprofesjonalnie - SZCZERZE ODRADZAM. Niem nawet co porównywać do przelewy 24.
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Mogłeś wybrać poprzez przelew bankowy ... tam masz do 3dni ja dostałem i wypłacili teraz czekam na przelew . Wiadomo jest łatwo wpłacić gorzej z wypłatą jak u buka .
 
M 0

mati5000

Użytkownik
Nie zgadzam się z tym, że MB jest zły wcale nie jest pewne, że dojdzie tak jak podają bo po pierwsze to idzie z zagranicy i jest wiele czynników, trzeba cierpliwie czekać a nie od razu odradzać.
 
L 5

lansswk

Użytkownik
Moneybookers jest po prostu nie dla idiotów,więc nie dla wszystkich .
A wypłata od nich nie idzie z zagranicy tylko z polskiego banku.
 
Do góry Bottom