>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pomocy pietnastka

S 0

sot

Użytkownik
witam jak ogólnie wiadomo system tzw: pietnastka jest dość dogodnym sposobem gry prowadzącym do znaczącego zrostu kapitału , ale aby zarabiać dobrze trzeba mieć co najmniej kurs 2.00 i tu zaczynają się schody bowiem takie kursy nie padają zawsze ,w takim wypadku dobrze było by zastosować np: dwie pietnastki i tu potrzebuje waszej pomocy ponieważ nic dobrego mi nie przychodzi do głowy PROSZE O POMOC W ROZWIAZANIU PROBLEMU
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
A nie lepiej zamiast dwóch piętnastek zagrać po prostu kupon z łącznym AKO = 2,0? Tzn już 3 mecze po kursach 1,3 dadzą Ci AKO &gt; 2.

Ew dwa mecze po kursach 1,5 też dadzą &gt; 2

Więc nie warto obstawiać jednego spotkania po kursie 2, bo faktycznie takie często nie wchodzą. Warto zagrać 2-3 spotkania na jednym kuponie ;)

Ostatnio gram nawet więcej, nawet po 5 spotkań, gdzie na kuponie jest tylko i wyłącznie koszykówa (po kursach 1,1-1,25). I moge powiedzieć, że wszystko jak na razie wchodzi ;)
 
C 0

criox

Użytkownik
No to trafilem temat, ktory mnie nurtowal od wczoraj wieczora (a tak powaznie to nocy).

Znalazlem na forum, system gry Oscylatorem. Warunek jest taki, ze trzeba stawiac laczna stawke 5,00 - 7,00 (tak okolo!). I teraz pytanie, jak grac? Czy stawiac na tasiemce, czyli stawki 1,05 - 1,20 polaczone ze soba, dajace stawke z przedzialu 5,00 - 7,00, czy moze grac malo meczy, ale trudniejsze, czyli np. jeden na 2,00 a reszta ponizej 2,00?

Jestem poczatkujacym graczem, ale przyznam ze temat Oscylatora mnie troszke wciagnal ????
 
G 46

ghs

Użytkownik
Oscylator i piętnastka są do dupy, ale jeśli chodzi o Twoje pytanie, to im mniej zdarzeń na kuponie, tym lepiej. Tasiemce trudniej trafić, bo marża buka na nich jest dużo większa. Tak więc doradzam grać trudniejsze.
 
G 46

ghs

Użytkownik
Nie ma systemów, które bez dobrego typowania pozwolą coś regularnie wyciągnąć. Cudów nie ma, tysiące graczy na setkach for w dziesiątkach krajów próbowało znaleźć Złotego Graala, ale prawda jest taka, że w bukmacherce nie ma kasy za darmo. Gdyby taki sposób był, to by pocztą pantoflową błyskawicznie się rozszedł między graczami i buki poszły by z torbami. A tak nie jest. To nie bajka, to życie.
 
C 0

criox

Użytkownik
A co nazywasz w takim razie &quot;dobrym typowaniem?&quot;. Analiza czy czysty przypadek, jezeli analiza, to moze znasz dobry sposob analizowania, oczywiscie nie chodzi mi o taki, jak pierwszy rzut okiem ????
 
dawidm 9

dawidm

Użytkownik
A co nazywasz w takim razie &quot;dobrym typowaniem?&quot;. Analiza czy czysty przypadek, jezeli analiza, to moze znasz dobry sposob analizowania, oczywiscie nie chodzi mi o taki, jak pierwszy rzut okiem ????
no normalnie, analizujesz składy poszczególnych teamów, motywację, miejsce w tabeli, ostatnie mecze itp... do tego trochę szczęścia i szanse na wygraną rosną ;]
 
Do góry Bottom