>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Pomoc

S 0

sqn4life

Użytkownik
Witam, mam pytanie do was zacząłem grać sobie dwa miesiace temu, trafilem na kilka portali instagramowych/telegramowych i niestety dalem sie naciagnac na pseudo typy, vipy, ustawki... Jestem okolo 3 tysiecy stratny i mam do was pytanie czy znacie kogos kto moglby mi pomoc jakos to odrobic? Pozdrawiam i dziekuje za pomoc.
 
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Sam graj bo jak sam doświadczyłeś innej opcji nie ma.
Czytaj forum analizuj podane typy a jak nie masz pojęcia co grasz to jak najszybciej zaprzestań tej dziedziny życia póki nie wpadłeś w długi
 
Otrzymane punkty reputacji: +1043
verno 467,4K

verno

Znawca - Hokej
Niesamowite że można coś takiego napisać zdanie po zdaniu, niczym coś w stylu "Pobili mnie bo chodziłem z szalikiem lecha pod stadionem widzewa, wiecie może na jakiej ulicy jest stadion legii?" Jedynie możesz pomóc sam sobie odpuszczając i godząc się ze stratą bo w dobrą stronę to nie pójdzie. Nic osobistego tylko szczera prawda a słowo "odrobić" brzmi groźnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +773
Krzysztof Maruszak 113,2K

Krzysztof Maruszak

Użytkownik
Dużo analizuj i stawiaj z głową bo bukmacherka nie może być głównym sposobem na zarobek. Uważaj bo łatwo przekroczyć te granicę
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
M 0

mcnn94

Użytkownik
Cześć Panowie. Pisze do Was z pytaniem, może ktoś się orientuje jak jest na forBET... zawodnik zszedł z boiska i dostał kartkę będąc na ławce rezerwowych, czy bukmacher nie liczy tego jako kartka prawidłowa? Z góry dzięki, z fartem!
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
Poniżej/Powyżej x punktów kartkowych
Zakład polega na wytypowaniu ilości punktów kartkowych zgodnie z następującymi zasadami: żółta kartka – 10 punktów, czerwona lub druga żółta kartka – 25 punktów. Jeden zawodnik może „zdobyć” maksymalnie 35 punktów (10 za żółtą kartkę i 25 za drugą żółtą lub bezpośrednią czerwoną kartkę). Do zakładu zaliczają się kartki pokazane tylko zawodnikom uczestniczącym w grze oraz w czasie trwania meczu (kartki dla zawodników rezerwowych, sztabu trenerskiego, osób funkcyjnych oraz pokazane po zakończeniu spotkania nie są zaliczane).

 
Do góry Bottom