>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

Pomoc z systemem

brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Nigdy nie grałem dużo żadnymi systemami, ale teraz mam ciekawy pomysł i potrzebuje odpowiedniego systemu do niego żeby nie zbankrutować.

31 zdarzeń, kursy przez pierwsze 24 zdarzenia będą w okolicach 7-9, a na ostatnie 7 zdarzeń spadną do 3.5-5.0. W moim odczuciu podczas tych 31 zdarzeń dane zdarzenie powinno się wydarzyć 2, a może nawet 3 razy. Chciałem zwykłą progresją, bo tylko na takim się znam, ale przy 10 zdarzeniu łączna stawka oscyluje już w granicach 2 tysięcy co jest jednak zbyt dużą stawką dla mnie.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wpisz sobie w wyszukiwarce "ciąg fibonacciego w bukmacherce", nie będę wklejał linków z wiadomego powodu ;)

z grubsza to w tej progresji stawka jest sumą dwóch poprzednich stawek, dla potrzeb wyliczeń zaczynając od 2 zł w zwykłej progresji po 10 krokach będziesz miał stawkę 2046, a w ciągu fibonacciego 110. Różnica jest spora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +56
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wpisz sobie w wyszukiwarce "ciąg fibonacciego w bukmacherce", nie będę wklejał linków z wiadomego powodu ;)

z grubsza to w tej progresji stawka jest sumą dwóch poprzednich stawek, dla potrzeb wyliczeń zaczynając od 2 zł w zwykłej progresji po 10 krokach będziesz miał stawkę 2046, a w ciągu fibonacciego 110. Różnica jest spora.

Tak, też się na nim skupiłem, ale łączna stawka po 24 betach jest tak ogromna, że przekracza mój budżet... zrobię symulację bez grania i zobaczę jakby to miało wyglądać. Dzięki.
 
Do góry Bottom