>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pomoc STS

A 0

arasek222

Użytkownik
Dopiero zaczynam zabawę z obstawianiem meczy i mam takie pytanie, chodzi o zakład STS. Zrobiłem sobie kupon naziemny do obstawienia w punkcie STS ale nie mogłem iść go obstawić ponieważ się rozchorowałem. Wszystkie mecze mi weszły na tym kuponie. I teraz pytanie czy ten kupon przepada czy mogę iść za niego zapłacić i odebrać pieniądze ?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Do momentu otrzymania wydruku kuponu w kolekturze i zapłacania za niego - kupon wytworzony w kalkulatorze na stronie buka jest tylko bytem wirtualnym.
 
A 22

admek69

Użytkownik
Jeżeli tylko dodałeś sobie mecze do kuponu i go utworzyłeś to nie znaczy ze postawiłeś kupon ???? Niestety aby postawić kupon trzeba najpierw zapłacić ^^
Jeżeli nie chcesz wychodzić z domu, aby obstawiać załóż konto na internetowym bukmacherze, łatwiej szybciej i wygodniej. Dodatkowo większe wygrane nie patrząc na kursy, a choćby na samą marże i podatki ????

Pozdro
 
K 0

katsumoto

Użytkownik
To ze w domu obstawiles nie daje Ci wygranej ;) bo jak udowodnisz ze obstawiles mecze przed czasem rozpoczecia meczu? Poza tymaktualnie mozna obstawiac przez internet co goraco polecam ;)
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Ja natomiast odradzam STS w internecie... Totalna porażka zawiesza się często, w dodatku rano nie idzie obstawiać bo mają &#39;&#39;oblężenie&#39;&#39; bądź słaby serwer po prostu bukmacher za szybko chciał ale nie umiał.... i tyle.
 
Do góry Bottom