>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pomoc przy wpłacie do Yachting Poker

S 0

seebaa

Użytkownik
Witam. Pierwszy raz próbuję wpłacić kasę do Yachting Poker poprzez MB i mam z tym problem. Bez problemu wpłaciłem pieniądze na Moneybookers. Zalogowałem się na stronie YP, wszedłem w zakładkę BANK potem Buy Credits, wybrałem Moneybookers, wpisałem kwotę w dolarach, wyskoczyło okno logowania do MB, tak więc się zalogowałem i tutaj pojawia się problem. Po zalogowaniu otworzyła się zakładka wpłaty na konto MB a nie to było celem operacji. Powtórzyłem więc procedurę wybierając tym razem Przelewy24 by Moneybookers lecz niestety sytuacja się powtarza i nie mam pojęcia co dalej robić. Po tych dwóch próbach na stronie pokera w zakładce Statements widnieją obie próby wpłaty i przy każdej status PENDING. Czy coś zrobiłem nie tak? Proszę o pomoc przy wpłacie. Dzięki wielkie z góry.
 
piece_of_shit 337

piece_of_shit

Użytkownik
Masz za mało środków na koncie w MB .
Po zalogowaniu do moneybookers powinieneś mieć na 1 miejscu : zapłać z mojego konta.
Skoro masz do wyboru inne opcje to znaczy ,że masz za mało kasy na koncie.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak używasz przelewy24 by moneybookers to wybierz ostatnią zakładkę: &quot;Deposit money via our site first&quot;. Oczywiście musisz mieć tyle środków na moneybookers ile chcesz wpłacić do bukmachera. Być może brakuje ci parę złotych?
 
S 0

seebaa

Użytkownik
Dzięki wielkie za pomoc, tak jak pisaliście okazało się że mam za mało środków, po prostu po złym kursie przeliczyłem złotówki na dolary. Kasa już jest na YP, dzięki jeszcze raz. Pozdrawiam.
 
forin 450

forin

Użytkownik
to jest czesty problem google podaje kurs dolara, a pobiera z moneybookers po wiekszym kursie, musisz zawsze o 1-2 dolary wpisac mniej niz obliczyles ile wyjdzie z google kursu.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Jak się używa przelewy24 by moneybookers to nie trzeba najpierw wpłacać do moneybookers, i oszczędzamy na prowizji. W tym wypadku moneybookers jest tak jakby pośrednikiem, wybierając w MB swoje konto bankowe (przelogowuje nas) kasę mamy automatycznie przeliczoną co do grosza. Tylko korzystając z P24 by moneybookers, późniejsza wypłata tylko na konto bankowe.
 
S 0

seebaa

Użytkownik
Jak się używa przelewy24 by moneybookers to nie trzeba najpierw wpłacać do moneybookers, i oszczędzamy na prowizji. W tym wypadku moneybookers jest tak jakby pośrednikiem, wybierając w MB swoje konto bankowe (przelogowuje nas) kasę mamy automatycznie przeliczoną co do grosza. Tylko korzystając z P24 by moneybookers, późniejsza wypłata tylko na konto bankowe.
Z tym się nie zgodzę ????
Wpłaciłem przez P24 by moneybookers i w opcji wypłaty pojawiła się opcja wypłaty na moneybookers, tak więc wydaje mi się że nie tylko na konto bankowe.
 
Do góry Bottom