>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pomóżcie proszę-20 pln nagrody.

Status
Zamknięty.
L 0

lionelmessi

Użytkownik
Witam,
grałem w unibecie w imieniu kolegi i mam 250 zeta.
Zeby dokonać wypłatę na jego konto potrzebuję jego skan dowodu i skan wyciągu bankowego.
Ale on nie chce mi przekazać tych dokumentów.... bo się boi że ktoś będzie brał na niego raty... ????
No cóż.... nie dam rady go namówić a szkoda żeby się kasa zmarnowała.
Może ma ktoś jakiś pomysł???
Moneybookers odpada.
Może jest ktoś wspaniałomyślny kto chce 20 zł.
Inaczej kasa zgnije na koncie w unibecie.
pozdr
Piszcie PM
 
yoji 0

yoji

Użytkownik
najlepiej jesli ktos inny da z jego nazwiskiem wtedy mozna uratowac te pieniadze w unibecie ! zona, matka, to samo nazwisko najwyzej bedzie ze pomyłka w danych osobowych innego wyjscia niewidze ,chyba ze przepisze konto na kogos innego ale musi napisac do supportu!
 
T 0

tyraxx

Użytkownik
Witam,
grałem w unibecie w imieniu kolegi i mam 250 zeta.
Zeby dokonać wypłatę na jego konto potrzebuję jego skan dowodu i skan wyciągu bankowego.
Ale on nie chce mi przekazać tych dokumentów.... bo się boi że ktoś będzie brał na niego raty... ????
No cóż.... nie dam rady go namówić a szkoda żeby się kasa zmarnowała.
Może ma ktoś jakiś pomysł???
Moneybookers odpada.
Może jest ktoś wspaniałomyślny kto chce 20 zł.
Inaczej kasa zgnije na koncie w unibecie.
pozdr
Piszcie PM
Niech przegra z jakimś kumplem tą kase w pokera(z osoba która ma konto na Unibecie)później ta osoba wypłaci kase i tyle
 
milanista7 25

milanista7

Użytkownik
Ja mam lepszy ,prostszy i skuteczniejszy sposób-------------------Niech wyśle pocztą on-line dobre poczty wychwycą wszystko nic nie będzie na raty.
Szybko łatwo i przyjemnie czekam na pw aż przyjdzie nagroda! ????
 
adriano321 0

adriano321

Użytkownik
Witam,
grałem w unibecie w imieniu kolegi i mam 250 zeta.
Zeby dokonać wypłatę na jego konto potrzebuję jego skan dowodu i skan wyciągu bankowego.
Ale on nie chce mi przekazać tych dokumentów.... bo się boi że ktoś będzie brał na niego raty... ????
No cóż.... nie dam rady go namówić a szkoda żeby się kasa zmarnowała.
Może ma ktoś jakiś pomysł???
Moneybookers odpada.
Może jest ktoś wspaniałomyślny kto chce 20 zł.
Inaczej kasa zgnije na koncie w unibecie.
pozdr
Piszcie PM
Niech przegra z jakimś kumplem tą kase w pokera(z osoba która ma konto na Unibecie)później ta osoba wypłaci kase i tyle

To mi się wydaje na najlepszy pomysł grasz w Pokerka np. załozysz na siebie zagrasz we dwóch na stole i bierzesz przegrywasz tamtym i wygrywasz swoim i kasa jest twoja!!!
 
T 0

tyraxx

Użytkownik
JEŚLI NIE CHCE DAĆ PRZEZ NETA TO .......... jest nie możliwe inaczej .
A może neteller...jeśli masz konto...
P.S.
Nagroda za dobry pomysł mam nadzieję?
Pierwsza wypłata musi być zlecona na konto bankowe, i trzeba im skan wysłać, jedyne wyjście to tak jak pisałem przegraj z kimś w pokera jak chcesz to możesz nawet ze mną
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
Gra w unibecie w pokera jest na sofcie, który używa euro. Możesz tam grać w najbardziej znangego w Polsce pokera 5 kart. (5card draw). Ale możesz też grać w holdema omahe i jeszcze jakies dwa blizej mi znane.250 zł to jakieś 75 euro. Prowizja od dwu osobowego turnieju z wpisowym 75 euro to 3.5 euro. Ale wtedy musiał byś wpłacić tez tyle kasy na swoje konto. Natomiast jak bedziecie grali normlanie to starcisz moze maks 5 euro.(tyle wyniesie cie rake, czyli prowizja w grze)
 
P 0

peter2903

Użytkownik
Witam, proponuje przepłącić to przez pokera, ale na expekta
Nie jest tajemnicą Poliszynera , iż expekt i unibet mają tego samego pokera ???? A w expekcie nie chcą dowodu.Tylko musisz sobie skołować jakies konto na expekcie.Najlepiej jakbyś nie musiał zakładać nowego i wpłacać na nie hajsu bo to by było podejżane.
PS.Kumpel miał podobnie i mu się udało - sam z nim przegrywałem,karta mi nie szła,rozumisz :mrgreen:

Wracają wspomnienia BET24-darmowe bony przepłacane przez pokera...to były czasy :|
 
P 23

panrybiaryba

Użytkownik
O czym ty mówisz, exekt i unibet maja zupełnie innego pokera. Zreszta jesli niektórzy bukmacherzy korzystaja z tego samego softu to te pokery nie sa w żaden sposó połączone.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
A Unibet nie prowadzi sprzedarzy bonow, jak np. BAH. Takto mozna by wykupic sobie bon i potem zalozyl bys konto na siebie i zrealizowal bon. Tylko niewiem czy jest cos takiego...
 
P 0

peter2903

Użytkownik
pomocna łapa
Witam, może mógłbym cci pomóc oto email do kontaktu:[email protected] mam nadzieje że cośrobisz z tą kasą tzn. co pewien czas grasz jakiś kuponik na unibecie.Bo jakbyś chciał to przepłacić przez poker to żeby to nie było podejrzane że kasa leży od pewnego czasu na koncie.Po prostu żeby lipy nie było:bloki kont i narazie......
 
afrance 0

afrance

Użytkownik
Powiem szczeze masz zerowe szanse wypłacic kase szkoda!!!!! Zaden bukmacher by sie nie zgodził zebys wybrał kase szkoda czasu ten temat poiwnien byc juz zamkniety
!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom