>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Polski Rusek - Hokej według Johnego

J 10

johnymalkovy

Użytkownik
Witam wszystkich bardzo serdecznie w moim temacie, w którym będę dzielił się swoimi propozycjami z pięknej dyscypliny jakim jest z całą pewnością hokej na lodzie. Samą dyscypliną interesuje się już od przeszło 12 lat, kiedy to jako mały szkrab chodziłem na treningi do szkółki w Podhalu. Teraz los tak się złożył że wylądowałem w Rosji, dzięki czemu zdecydowanie mocniej udało mi się podszkolić znajomość tutejszych rozgrywek.

Jak nie trudno się zatem domyśleć rozgrywkami, z których możecie się spodziewać najwięcej typów będzie pochodzić z KHL, VHL i MHL. Oczywiście nie ograniczam się tylko do rozgrywek Rosyjskiej ligi. Od kilku lat regularnie staram się takżę śledzić Europejskie rozgrywki i z roku na rok wyniki jakie udaje się generować są coraz lepsze.

Właśnie po tym czasie, który wcześniej już wspomniałem zdecydowałem się wyjść do ludzi i dzielić się swoimi propozycjami. Czuje bowiem, że grając ze mną na dłuższą metę na minus ze mną być nie powinniście a wręcz przeciwnie.

Mam nadzieję że temat będzie cieszył się dużą popularnością i znajdą się osoby, które dzięki mnie będą wstanie zarobić niezłą kasę.

Co do samego tematu i to jakie sobie cele wyznaczyłem :

-----CEL GŁÓWNY -----&gt; Zysk 10.000zł przez cały sezon grając płaską stawką 100zł.

----CEL POBOCZNY NR.1 -----&gt; Zysk 1500-3000zł każdego miesiąca grania.
----CEL POBOCZNY NR.2 -----&gt; Utrzymanie skuteczności tematu nie niższej niż 70%

BUDŻET STARTOWY : 1000zł !!!
 
J 10

johnymalkovy

Użytkownik
:hokej::hokej ???? yscyplina : Hokej :hokej::hokej:
Rozgrywki : Mecze towarzyskie
Spotkanie : Omskie Yastreby - Junior Sputnik Nizhny Tagil
Typ : 1 (AH-1.5 gola) ✅✅✅
Kurs : 2.15
Buk : Bet365
Data rozpoczęcia : 16.08.2016 - 08:00
Stawka : 100zł
Ew.wygrana : 215zł
Pozostały stan konta : 900zł.

Bardzo ciekawy kurs na to spotkanie bo różnica jaka jest między obiema drużynami jest bardzo duża. Yastreby to drużyna bardzo doświadczona jak na juniorów. Od kilku sezonów nie przerwanie występują oni w play-offach MHL, a więc młodzieżowemu odpowiednikowi KHL. Jest to również bezpośredni klub farmerski dla Avangardu a szkolenie jest tutaj na niezwykle wysokim poziomie. W tym roku zespół wygląda bardzo ciekawie. Przed startem MHL w drużynie jest kilku zawodników, którzy mają za sobą już treningi z pierwszym zespołem. Co do ich dzisiejszego rywala. Junior Sputnik to ekipa przed którą na dobrą sprawę pierwszy oficjalny sezon funkcjonowania. Jest to drugi zespół występującego w VHL Nizhnego Tagila. Jastrzębie pod każdym względem są ekipą lepszą. Po słabym starcie przygotowań teraz w tych ostatnich spotkaniach sparingowych widać że ten cykl rozłożyli bardzo dobrze, bo właśnie przed startem rozgrywek ich gra wygląda dużo lepiej. Takie kursy według mnie to duża przesada bo sam bym nie wystawił w ich stronę więcej niż 1.50. Goście nie mają za bardzo argumentów żeby nawiązać równorzędną walkę w tym starciu.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
J 10

johnymalkovy

Użytkownik
:hokej::hokej ???? yscyplina : Hokej :hokej::hokej:
Rozgrywki : Mecze towarzyskie
Spotkanie : HC MVD - Almaz Cherepovets
Typ : 2
Kurs : 2.70
Buk : Bet365
Data rozpoczęcia : 16.08.2016 - 10:30
Stawka : 100zł
Ew.wygrana : 270zł
Pozostały stan konta : 1015zł.

Również i w tym spotkaniu wydaje mi się że kursy mocno przesadzone. W poprzednim sezonie dużo lepiej w samej lidze MHL spisali się zawodnicy Almazu i patrząc na tegoroczny roster nie inaczej powinno być i w tym. Dla HC to dopiero początek przygotowań i myślę że to będzie widoczne na lodzie. Almaz zdecydowanie więcej meczy rozegrali już na lodowisku i to może być widoczne nawet w samej świeżości zawodników i poruszaniu się po lodowisku. Z tego co mi się udało dowiedzieć to MVD jest po bardzo ciężkim obozie przygotowawczym co zresztą pokazało pierwsze spotkanie przeciwko Tayfunowi. Wydaje mi się że faworytami tutaj są hokeiści Almazu i powinni wygrać to spotkanie.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom