>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Polska - USA LŚ 2007

Status
Zamknięty.
daimler 14

daimler

Forum VIP
Polska - USA 1 1.45

Nie widze innego typu jak wygrana Polaków !
Kurs nawet przyzwoity :wink:
Polska po wymeczonym zwyciestwie nad Francja , ktora odniosła wczoraj swoją drugą porażke z USA 3:0 i pożegnała sie już z turniejem , ma dziś szanse pokonać USA . Wczoraj Gracze ze USA zagrali bardzo dobrze i nie dali szans Francuzom , bardzo dobrze zagrał Gardner, który był nie do zatrzymania, niemalże wszystkie jego ataki wchodziły w boisko i to był pewnym punktem zespołu. Także Pridyy ciągną gre zespołu. Szybkie 3-0 i po meczu.Polacy maja szanse zatrzeć słabe wrazenie po meczu z Francuzami i dziś pokazać na co ich stać tak naprawde. Mówie że wiele też bedzie zalezalo od meczu Brazylia - Rosja który wystartuje o 17.00 bo wtedy sztab naszych szkoleniowców wykalkuluje co i jak . Tak aby było dobrze w Półfinale ;-)

Więc dzisiaj POLSKAAAAA!!! ????
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Bałbym się obstawiać ten mecz przed końcem meczu Brazylia - Rosja.
Dlaczego?
Załóżmy, że w grupie F będzie taka kolejność:
1. Rosja
2. Brazylia
3. Bułgaria
Każdy wie, że Brazylia jest drużyną turniejową (tj. rozkręcającą sie z meczu na mecz). Więc, większość drużyn w półfinale wolałaby trafić na Rosjanów. Żeby tak sie stało w naszej grupie drużyna chcąca grać z Rosją musiałaby przegrać dzisiejszy mecz (innymi słowy - musiałaby kalkulować).

Ale tak czy siak...
Polska - USA =1
 
masa 0

masa

Użytkownik
Mi się wydaje że Polska jednak wygra ale nie tak łatwo męczylismy się z Francją. Francja przegrała z USA bo może była zmęczona meczem z nami a teraz USA jest zmęczona meczem z Francją. Wydaje mi się że Polska wygra mecz 3:1 ale pierwszego seta wygrają amerykanie ponieważ często była taka sytuacja że wygrywaliśmy mecz ale pierwszy set należał do rywali. O ile się nie mylę tak było w jednym meczu z Argentyną Bułgarią i ledwo co wygrali z Francją pierwszego seta (38-36). pozdro
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Piszecie tak jakbyscie nie ogladali wczorajszego meczu Francja - USA. Wynik 0-3 byl w pelnie zasłuzony. Francuzi tylko chwilami dorownywali grze Amerykanów, ktorzy grali wczoraj jak natchnieni.

Dlatego tez sadze ze spotkanie Polaków dzisiaj moze byc o wiele trudniejsze od srodowej potyczki.

Druga sprawa to napewno wynik meczu o 17.00. Mogę się założyc ze zadna z druzyn nie zaryzykuje gry z Brazylia, która jak to podkreslil kolega Kuuba jest druzyna turniejowa. Tym bardziej z Brazylijczycy troche zachowali sie jak gwiazdy przylatujac do Polski we wtorek czyli na dzien przed rozpoczeciem turnieju co moglo skutkowac w meczu z Bułgarami.

Dzisiejsze spotkanie Brazylia na 100% wygra, bo nie przypominam sobie zadnego meczu z ich udzialem gdzie przegraliby mecz o duza stawke i o duze pieniadze. jesli bedzie to wynik 3-0 to ich stosunek setów bedzie 5-3, natomiast Rosjan 3-3 i Bułgarów 3-5. Tak wiec uklad bedzie prosty :

1. Brazylia
2. Rosja
3. Bułgaria

Dlatego tez kazdej z druzyn bedzie sie oplacało wygrac dzisiejsze spotkanie. Tak wiec wszystko zalezy od meczu w drugiej grupie i troche bez sensu jest obstawianie meczu Polaków w tym momencie.

Jesli chodzi o sprawy czystosportowe, to przykro mi to przyznac ale po meczu z Francja i Francji z USA jakos trudno mi uwierzyc w dzisiejszy sukces. Dla mnie od poczatku powinni zagrac Gruszka i Szymański, bo jednak Wlazly i Swiderski nie sa w najwyzszej formie.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Polska - USA
Dokłądny Wynik: 3:2
5,00
bwin


W dzisiejeszym meczu w Katowickim Spodku zmierzą się Reprezenacje gospodarzy turnieju i reprezentacja USA.Obie ekipy wygrały swoje pierwsze mecze w turnieuju,Polacy pokonali 3:2 Francje Amerykanie pokonali Reprezentacje trójkolorowych zancznie łatwoej i przyjemniej bo 3:0.Polacy zwycięstwo mogą zawdzięczac w dużej mierze Szymańskiemu który wszedł i grał jak z nut myśle że ten siatkarz jest do tego stworzony by w trudnym sutuajcach pokazć swoje nieprzeciętne umiejętnosci.W drużynie Amerykańskij najbardziej obawaim się Hoffa i Priddego.Moim zdaniem mamy dużą przewagę na pozycji rozgrywającego ponieważ nasz Paweł Zagumny gra bardzo dobrze a nie podobają mi się zbytnio dwójka wystawiaczy w ekipie zza Ocenu.Nie ma ani Balla ani Suxho zostali dosyć anonimowi Taliaferro i Hansen.Stawaim że w piątce zagra młody Hansen.Napewno będzie to bardzo wyrównane spotaknie ale wydaje mi się ze my jako starzy wyjadzecze pokażamy swoją siłę w tie-breaku.Jest jeszcze jedno ale nie wiadomo z kim obie ekipy bedą chiały grać a ja pisząc tą analize wiem tylko że po dwóch setach meczu Brazyli z Rosią jest 1:1.Stawim jednak na morderczą przeprawę i wygrną Polaków w 5 setach
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
No i zrobiło sie ciekawie:
Tabela grupy F:
1. Rosja
2. Brazylia
3. Bułgaria

Tak więc przegrany z meczu Polska - USA ma teoretycznie łatwiejszego rywala w półfinale.
I jestem wręcz pewny, że dzisiaj nie zobaczymy tie-breaku, ponieważ i Polska i USA grają jutro kolejny mecz, i moim zdaniem drużyna która przegra dwa sety, rzegra i 3, gdyż nie byłoby sensu wielkiego wysilania się w takiej sytuacji.
Mecz bardzo niewdzięczny do obstawiania, gdyz tak naprawdę niewiadomo co siedzi w głowach trenerów.
Gdybym jednak miał prorokować to Polacy wygrają, ponieważ to my gramy przed własną publicznością, i będą chcieli wygrać, nawet kosztem grania w 1/2 z Brazylią.
 
daimler 14

daimler

Forum VIP
jakos trudno mi uwierzyc w dzisiejszy sukces.
a jednak 3:0 !!! :jupi:

Dziś Polacy zagrali ładne spotkanie .Lozano wpuszczał rezerwowych zawodników ,dając odpocząc graczom z pierwszej szóstki ;-) Dobrze ze był taki a nie inny wynik, bo po co się meczyć przed jutrzejszymi półfinałami.Mecz z Brazylią bedzie bardzo ciekawy , no i okazja na rewanż za zeszloroczny Finał ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom