>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska, PLH 2005/2006

Status
Zamknięty.
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
15.02.2006

KH Sanok - TKH Toruń
Sanoczanie na własnym lodowisku sa groźni dla kazdej druzyny. Przekonal sie o tym rowniez Torun, który w tym sezonie wyjechal juz raz na tarczy z Sanoka. Teraz przed graczam i z połnocy Polski bardzo wazne zadanie. Musza koniecznie zdobyc 3 punkty w Sanoku, poniewaz trwa zazarta rywalizacja z Podhalem o 4 miejsce w tabeli premiujace awnsem do polfinalów. Zawodnicy KH na pewno nie ulatwia im tego zadania - szykuje sie wiec ciekawy mecz. KH wystpi w swoim najsilniejszym skladzie, a w TKH najprawdopodbniej zabraknie Tomka Wawrzkiewicza(bramkarz), któy jest kontuzjowany.

GKS Tychy - Cracovia
Hit dzisiejszej koljki spotkan. Tyszanie walcza o to, aby zapewnic sobie awans do 4. Jesli dzis wygraja, to na 99% zagraja w polfinale. Cracovia praktycznie o nic juz nie wlaczy - ma pewne 1 miejsce po sezonie zasadniczym. Zdecydowanie wieksza motywacja bedzie u graczy z Tych, i mysle ze to moze zadecydowac o wyniku dzisiejszego spotkania.

Zagłebie Sosnowiec - Unia Oświecim
Uwazam, ze w tym spotkaniu Unia bez problemu poradzi sobie z Zagłebiem. Jest druzyna o dwie klasy lepsza i udowodni to dzis na lodzie. Zagłebie raczej nie zmieni juz swojej pozycji w tabeli przed play-off, natomiast Unia wciaz nie moze byc pewna drugiego miejsca, wiec 3 punkty sa jej bardzo potrzebne. Sosnowiec dzis przegra i to pewnie wysoko.

Stoczniowiec Gdansk - Podhale Nowy Targ
Gdanszczanie wystapia w dzisiejszym spotkaniu oslabieni brakiem kilku podstawowych zawodników - nie zagra m.in. bramkarz Przemyslaw Odrobny. Górale natomiast sa potwornie umotywowani wizja wystepu w polfinalach PLH i na pewno dadza dzis z siebie wszystko. Zagraja w najmocniejszym skladzie i przypuszczam, ze dzis odniosa pierwsze zwyciestwo w Gdansku w tym sezonie.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
GKS Tychy - KH Sanok
Unia Oświęcim - Stoczniowiec
Cracovia - Podhale
Zagłębie - TKH Toruń

Dzisiejsza kolejka PLH bedzie formalnoscia dla 6 zespołów.... to ostatni mecz sezonu zasadniczego i wiekszosc ekip wystawi juniorow, aby oszczedzac swoich najlepszych zawodnikow przed play-off. Jedyne dwa teamy, ktore o cos jeszcze walcza to: TKH Torun i Podhale Nowy Targ. Dlatego warto dzis obstawiac na zwyciestwa tych druzyn. Torunianie zapewne przystapia niezwykle mocno umotywowani, gdyz aby awansowac do polfinalow musza pokonac Zagłebie i liczyc na porazke Podhala w Krakowie. Podhale natomiast aby obronic swoje miejsce w polfinale rowniez musi wygrac, poniewaz ciezko liczyc na to, ze Torun zgubi punkty w Sosnowcu. Dlatego tez kurs na Podhale w Bet-at-home jest baaardzo zachecajacy ???? w pozostałych spotkaniach raczej pewne zwyciestwa gospodarzy.
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
nooo niezle ???? dzis mam 100% skuteczności w typowaniu PLH ???? Najbardziej cieszy mnie trafiony mecz Cracovia - Podhale ) kurs na nowy targ wynosił w bet-at-home 2.80 ???? a jeszcze bardziej cieszy mnie to, ze to spotkanie dałem sobie w dziale NzN i dzieki temu &quot;uciekłem&quot; z minusowego Yielda :mrgreen: pozdrawiam ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom