>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska - Niemcy | na kogo stawiacie ?

konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
rowniez na X2 za jakies 30 a i na czysta 2 za 15 jakies ;) bedzie milej ogladac :] postawilem juz za 10 ze polska Mistrzem zostanie ;) hehe ako to 45 ;)
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Teraz musimy wygrać i pokazać rywalom, że też się liczymy. Mam nadzieję, że Leo dobierze dobrą taktykę, a Ebi i spółka pokonają Niemców. Typ - Polska !
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja na tą chwile jeszcze nie umiem odpowiedziec na to pytanie. Poczekam jeszcze kilka dni zobacze jak My zagramy przeciwko Danii a jak Niemcy przeciwko Serbii. Jedno jest pewne każdy Niemiec jest pewny wygranej i to ich może zgubic.
Polska Biało-Czerwoni
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
Bardzo ciężki mecz do obstawienia, ale na Niemców na pewno nie dam bo to byłby szczyt wszystkiego oglądać naszych na Mistrzostwach Europy i kibicować przeciwko Nim a na dodatek Niemcom ... :/ Czy obstawię na Polskę lub na Polskę z X całkiem możliwe że za drobne to poleci aby lepiej oglądało się meczyk !
POLSKA ! POLSKA ! POLSKA !

pozdROWienia ????
 
izajasza53 2,7K

izajasza53

Użytkownik
Ja tam będę raczej szukał innych możliwości niż 1X2 np. faule, kartki, ilość goli.
A tak to mam już zakład od grudnia z kuzynem o 0,7 wyborowej :spokodfhgfh::
Ja stawiam na Niemcy
Remis - Nie ma zakładu (to znaczy wspólna zrzuta ;) )
On Polska
Czyli jak by nie patrzeć mam zakład crazy hehe:
W betsson Niemcy - Polska : Draw no bet Remis nie ma zakładu 1 1,10
A tutaj jak AKO: 2,00 ????
Ogółem tak czy siak będzie jakiś WIN.
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Po ostatnim sparingu Niemców jeszcze bardziej przekonuję się do swojego typu (podany w odpowiednim temacie). Tym bardziej, że Nasi w meczu z Danią nie zagrali źle, obrona nie była tak dziurawa jak u sąsiadów zza Odry.

Sparingi sparingami, za tydzień wielkie emocje ????
 
matizoj33 0

matizoj33

Użytkownik
jak under jak Smolarek hatttricka ustrzeli a Roger 2 dołoży:jezora::jezora:
Ta od razu Boruc hattricka i biedzie cool , a tak na poważnie to po cichu liczę na underowe zwycięstwo Polaków tak z 0-1 .Postawie under za grubsza kasę i zwycięstwo Polaków za symboliczne pieniądze
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja mam zamiar postawic X do przerwy i tego sie narazie trzymam, ale to się jeszcze moze zmienic :] a i tak przy okazji na pewno zagrram lekko x2 na Polske zeby sie lepiej mecz ogladało ;)
 
le89 0

le89

Użytkownik
Jeśli zagra Kuba Błaszczykowski postawie na Polskę (Remis nie ma zakładu) jesli nie zagra odpuszczam. to prawde mowiac jedyny zawodnik ktory indywidualna akcja potrafi stworzyc zagrozenie pod bramka. Mam nadzieje ze wystawpi w tym meczu i pokaze na co go stac, chociaz i to jest watpliwe, nie bedzie w najwyzszej dyspozycji, bez przygotowania, to za mało zeby zagrac na maxa... osobiscie powiem ze wolalbym zeby w skladzie Polakow zabrakło Ebiego niz Kuby... jesli Kuba nie zagra to bedzie strasznie trudno... ;/

a jesli chodzi o lekarzy i trenera Borusii to oczywiscie wina jego kontuzji lezy po ich stronie, gdy Kuba mial powazne zagrozenie i nie byl wyleczony, trener na niego stawial, kontuzja sie poglebiala a lekarze twierdzili ze jest ok !! osobiscie uwazam NIEMCÓW ZA BANDE DEBILI i OSZUSTÓW i mysle ze to dzialanie było wymierzone przeciwko POLSCE.
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Te spotkanie sobie odpuszczam. Będę za Naszymi lecz nie zdziwię się jak wygrają Niemcy. A tak naprawdę liczę na taki dobry remisik bramkowy żeby nie było że murowalismy bramkę czy coś. Pierwsi stracimy gola otworzymy sie i strzelimy, lub pierwsi strzelimy nie bedziemy sie murowac i stracimy gola.

DO BOJU POLSKO! ????
Tak jak mówiłem że nie obstawię tak z dnia na dzień coraz bardziej myślę o tym spotkaniu odzywa się we mnie patriota który działa raz na jakiś okres, a tak to zawsze jest uśpiony. Oczywiście zacząłem główkować nad jakimś handi Pinnacle posiada dobry typ jeśli się nie mylę +1 and +1.5 @ 1.775 innymi typami nad którymi się zastanawiam to U2.5 @ 1.85+ i oczywiście najbardziej kozacki typ dla nas Polaków lecz z podpórką na naszych X2 @ 2.42+. Jeśli w ogóle zagram coś w tym meczu na pewno zobaczycie to w moim temacie. :spokodfhgfh:

Pozdro i DO BOJU POLSKO!
 
Do góry Bottom