>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Polska liga ???

strzala 377

strzala

Użytkownik
Wchodze sobie na sts.pl zeby zobaczyc kursy na mecz Arka - Polonia Bytom patrze i szok, nie ma oferty Stanlybetu ( czy jakos tak :p ) Wie ktos co sie stalo i dlaczego znowuz nie mozna stawiac naszej Polskiej Ekstraklasy ???
 
savi 52

savi

Użytkownik
Nie mam pojęcia. Wczoraj liga polska jeszcze była, dzisiaj nie było jej jakiś czas, a teraz znowu jest w ofercie ????
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Hmmm, ja jakos nie widze, ale jak bylem w punkcie STS&#39;u to widzialem ze byly mecze Polskiej Ekstraklasy wypisane, wie ktos co sie dzieje, dzis juz mialem grac na Arke i bym wygral ale nie zagralem bo nie wiedzialem jakie numerki... Zreszta nie wazne, nie powinno tak byc ze nie pojawia sie oferta na spotkanie w tak cenionym się bukmaherze, oj nie ładnie...
 
strzala 377

strzala

Użytkownik
Dzis znowuz, wchodze zeby zobaczyc kursy na dzisiejsze mecze Ekstrakalsy i oczywiscie nie widze... znowu nie ma, a moze jest ale ja nie widze, nie wiem gubie sie juz... korzystam z glownej (?) strony STS&#39;u http://www.sts.pl prosze o pomoc, nie mam jak wykonywac pracy bo nie wiem jakie kursy maja mecze ktorymi sie interesuje...
 
Do góry Bottom