>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Polska - Brazylia |Półfinał LŚ 2007|

Status
Zamknięty.
daimler 14

daimler

Forum VIP
Polska - Brazylia 1 2.35

Bardzo wysoki kurs na naszych Siatkarzy !
Po takim kursie gram to bez wahania, moim zdaniem siatkarze Brazylijscy sa do ogrania i w tegorocznej LŚ nie prezentują nic nadzwyczajnego.Polska natomiast gra świetnie i ciągnie tą wspaniałą passe 13 lub 14 meczy bez porażki(nie pamietam dokladnie).Jeśli dziś Polacy zagrają na swoim wysokim poziomie to wygrana bedzie formalnością.Również wielkim + bedzie doping wspaniałej, najlepszej na świecie POLSKIEJ PUBLICZNOŚCI !!!Dziś o 20.00 zasiadam przed telewizorkiem i kibicuje! i mam nadzieje ze jutro zagramy w Finale o 1 miejsce z Rosjanami ????
 
p_snk 0

p_snk

Użytkownik
daimler napisał piękny scenariusz !! Ja osobiście również stawiam na Polaków gdyz za nimi stoi pare atutów : własnego boiska , publiczności , noi chęć odegrania się na Brazylijczkach !! Kurs bardzo zachęcający do gry i bardzo prawdopodobny !! Czekamy na mecz ...
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Mam podobne zdanie co daimler.Polacy są na fali we wczorajszym meczu nie było widać już błędów i nerwowości z pierwszego meczu przeciwko Francuzom.Brayzlijczycy byli po pierwszym secie meczu z Rosjanami w dużych taraptach ale jakoś sie wygrzebali.W tej formie co są teraz Brazylia jest olbrzymia szansa żeby zemśic się za Finał MŚ my jesteśmy nadal w świetniej dyspozycji i gramy dziś o jednego zawodnika więcej ponieważ publiczność zgromadzona w Katowickim Spodku napewno nam bardzo pomoże

Trzymam kciuku za zwycięstwo :spokodfhgfh:

!Dziś o 20.00 zasiadam przed telewizorkiem i kibicuje! i mam nadzieje ze jutro zagramy w Finale
Mam podobne plany ????
 
M 0

michalpa87

Użytkownik
Pomimo, że kibicuję Polakom z całego serca to rozum podpowiada mi żeby zagrać na Brazylię. Polacy po wczorajszym meczu schodzili do szatni mega wyczerpani. Lozano musiał coś przekombinować z treningiem, bo tak raczej być nie powinno. Brazylijczycy w sumie lubią grać pod presją, a teraz będzie wóz albo przewóz, bo jeśli chcą awansować dalej to muszą wygrać. Może i nie grają tutaj tak jak na MŚ, ale to jednak zespół kompletny z ogromnym doświadczeniem. Wiadomo, że Polacy będą się chcieli odegrać za finał MŚ, poza tym publiczność i wogóle... Jedyną szansę upatruję w tym, że może Brazylii nie będzie już tak zależeć na wygranej i trochę odpuszczą, a wtedy Polacy może coś pograją. Oglądając mecz z Rosją, patrzyłem głównie na zagrywkę Brazylii, bo jak wiadomo w naszym zespole punkty są jak jest przyjęcie i uważam, że Gacek i spółka powinni dać sobie radę. Ważne, żeby atakujący nie robili tych swoich beznadziejnych kiwek, ale starali się obijać blok. Sercem jestem za Polską i obstawię ich za małą stawkę, chociaż wygrana Brazylii wydaje mi się pewniejsza. PL-BRA (40%-60%)

A zatem - niech wygra Polska - ten 15 mecz z rzędu w LŚ pod wodzą Małego Rycerza Lozano !!!
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Jedyną szansę upatruję w tym, że może Brazylii nie będzie już tak zależeć na wygranej i trochę odpuszczą
Jasne, bo komu by zależało na milionie dolarów za zwycięstwo w LŚ...

Popieram typ na Polskę... własciwie wszystko zostało już napisane ????
Typ na dokładny wynik:
Polska - Brazylia 3:1
 
D 0

damian591

Użytkownik
Nie napisałem nic wczoraj przed meczem, ponieważ mnie nie było ???? . Równiez zagrałbym na Polske, bowiem myslałem, że pokonają spokojnie Brazylie, a kurs zachęcał do grania za wyraźną stawke. Niestety stało sie inaczej..

[center:32ce155b67]Polska - Brazylia 3:1
(23:25, 25:23, 21:25, 23:25)[/center:32ce155b67]

Niestety granie żelazną szóstką wczoraj sie nieco zemściło nasi zawodnicy przegrali mecz fizycznie, wielu zawodnikom w środku spotkaniu brakło sił i niestety Brazijlczycy nie mieli większych problemów by nas pokonac. Zreszta chyba większośc widziała wczorańszy mecz..
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom