>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

PokerProfessor 150$ do Titan Poker

bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Rejestrujecie się na stronie:
http://www.pokerprofessor.com
Następnie na Titan Poker, wedlug instrukcji z ich kodu bonusowego, następnie w zakładce my account wpisujemy login do Titan &quot;TTR...&quot; i uzupełnić dane.
Czytamy artykułu o pokerze, następnie zdajemy quiz, musimy zaliczyć 14 pytań na 20.
Po zdaniu, czekamy na telefon od supportu.
Czekamy na pieniądze 2, 3 dni.
Aby była możliwość wypłacenia, na każdego 1$ trzeba ugrać 50pkt na titan.
Na start otrzymujemy 50$, reszta uwalniana przez zbieranie punktów.
Po uzyskaniu 1500punktów Titan, zdajemy drugi quiz i wtedy możemy uwolnić drugi dodatkow bonus 50 000$
 
waldek-kiepski 0

waldek-kiepski

Użytkownik
Pytanie do kogoś po jakim czasie czekaliście na telefon bo ja im napisałem @ To odpisali mi coś takiego i nie bardzo rozumiem i translator też nie daje rady . Jakby ktoś mógł w Skrócie ????
Your registration was successful, but our security verification procedures require a few hours to process bonus requests. We kindly request your patience in this time. You should be contacted by our Security Team within 36 hours from the time you pass our Entry test. In case you do not receive an e-mail or a call from us in this time period, please notify our Support Team by e-mail.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Na moje oko:

Rejstracja się udała, jednak ich procedury weryfikacji zajmują troche czasu. Proszą o cierpliwość. Ich ekipka skontaktuje się z Tobą w ciągu 36 godzin od zaliczenia testu. Jeśli w tym czasie nie otrzymasz od nich maila lub telefonu w tym czasie napisz im maila i ich opie...l ????
 
S 1

stevefrancis

Użytkownik
Ok dzwonili do mnie i wsio jest okej. Mila Pani powiedziala ze jestem verified i dostane bonus dziś.
Na ich forum przeczytalem ze niektorzy dostaja bonus w wysokosci 15$ poniwaz sa z (jak to oni mowia) &quot;problemaric countries, from which we suffer a lot of fraud&quot;. Znajac Polske i Polakow pewnie my tez jestesmy na tej liscie. Rozwazajac te kwestie zastanawiam sie czy dostane 50$ jak to byc powinno czy 15$.
Moze ktos kto korzystal z tej promocji sie wypowiedziec czy Polakom daja 15$ czy 50$ ?
 
S 1

stevefrancis

Użytkownik
Chyba jednak nie będzie tak łatwo i przyjemnie. Wczoraj do mnie dzwonili - powiedzieli, że dziś będę miał bonus. Postanowiłem do nich napisać ponieważ do tej pory mam 0$ na koncie. Oto co odpisali:

Dear Player,
We apologize for the inconvenience, but the slight delay is caused by a
technical problem. We are doing the best we can to solve this problem. You
will receive the bonus as soon as we fix it.
Thank you for your understanding!
Best Regards,
Poker Professor Support Team
Taka sama odpowiedź jak z Pokerinside gdzie czekam już łącznie około 15 dni na bonus na Pacific Poker.
 
kaczor5533 91

kaczor5533

Użytkownik
Kurde, wylaczylem tego antyvirusa, ale i tak nie moge sciagnac tego Titana, na koncu wyskakuje, ze plik &quot;nie może zostać zapisany, ponieważ nie można odczytać pliku źródłowego.&quot;
Ktos wie o co chodzi?
 
S 1

stevefrancis

Użytkownik
Dziwne - ja sie zarejestrowalem w niedziele. Zadzwonili w poniedzialek powiedzieli ze dostane we wtorek a dzis mamy srode i konto puste.
Napisalem do nich emaila. Zobaczymy co odpisza.
 
E 0

ej-no-xd

Użytkownik
Drogi Oskar,

Gratulacje! Titan Poker oraz Poker Professor gratulują pomyślnego przejścia Wstępnego Testu Poker Professor i z przyjemnością oznajmiamy, iż Twój pierwszy Poker Professor Free Bankroll czeka na Twoim koncie Titan Poker!! Otrzymałeś €38.69 Bonusu!
 
S 1

stevefrancis

Użytkownik
Napisalem do nich maila informujac ze gracze ktorzy zarejestrowali sie pozniej niz ja juz dostali bonus a ja jeszcze nie.
Dostalem odpowiedz niczym automat - tak jak powyzej wklejalem. Niby maja jakies problemy techniczne. To bez sensu - skoro maja problemy techniczne to czemu jednym daja a innym nie.
Nie rozumiem tego....

UPDATE!!!
Wlasnie dostalem 50$ bonusu. Super promocja- polecam wszystkim
 
Do góry Bottom