>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Poker Room School 30$ free na cd poker

dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
Witam!!!

Nie wiem czy juz byl ten temat, wiec go publikuje :mrgreen: . Jest to praktycznie identyczna rzecz jak na pokerstrategy tyle ze daja kase na cdpoker. http://www.pokerroomschool.com tworzycie konto na cdpoker uzywajac bonus code: prs236 potem musicie kliknac cashier, aby uzupelnic dane osobowe tym samym zakladajac real money account. Potem rejestrujecie sie na http://www.pokerroomschool.com tymi danymi ktore podaliscie przy rejestracji na cdpoker. Na poczatek dostajecie 30$ po rozegraniu ilustam rak (nie wiem ilu bo nie korzystalem z tej promo jeszcze) dostajecie jeszcze max 100$. Quiz tez nie wiem jakie odpowiedzi, wiec pozostawiam to wam. Identyczna promocja jak pokerstrategy.

To tyle ode mnie, powodzenia :spokodfhgfh:
 
D 13

drizzd91

Użytkownik
1.Z tego co pamiętam temat już był [choć mogę się mylić]
2. Nie podałeś najważniejszego. Po rejestracji dzwonią do nas w celu weryfikacji , jesli przejdziemy weryfikacje dostajemy 30$ a jesli ugramy 12000 !!! cdpointsow kolejne 100$
 
dj_spoooke 0

dj_spoooke

Użytkownik
1.Z tego co pamiętam temat już był [choć mogę się mylić]
2. Nie podałeś najważniejszego. Po rejestracji dzwonią do nas w celu weryfikacji , jesli przejdziemy weryfikacje dostajemy 30$ a jesli ugramy 12000 !!! cdpointsow kolejne 100$
Wiem drizzd91 dlatego pisalem ze nie wiem czy juz bylo :mrgreen: A co do cdpointow to napisalem ze nie wiem ze pozostawiam dowiedzenie sie tym, ktorzy beda mieli ochote skorzystac ;-)
 
G 0

gigol1977

Użytkownik
Ja mam pytanko.Jeśli przy rejestracji nie uda mi się rozwiązać Quizu,to czy będę mógł spróbować pużniej jeszcze raz czy jest tylko jedno podejście?
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Ja mam pytanko.Jeśli przy rejestracji nie uda mi się rozwiązać Quizu,to czy będę mógł spróbować pużniej jeszcze raz czy jest tylko jedno podejście?
O ile sie nie myle to bedziesz mogl ponownie podejsc do quizu po 24 godzinach
 
D 0

denas

Użytkownik
mylisz sie,mozna podejs nawet 5 minut pozniej,co wiecej,na meila otrzymuje sie info,w ktorych pytaniach popelnilo sie blad.
 
schu 0

schu

Użytkownik
dzwonimy my donich czy oni do nas?
i czy dzwonimy/oddzwania automatyczna sekretarka czy taka zywa?
 
O 0

orez18

Użytkownik
zarejestrowałem sie i zdałem ten quiz,kiedy oni gdzieś do mnie zadzwonia w jakich godzinach?, bo żebym to ja odebrał ten telefon a nie ktos inny ????
 
J 0

jedi_2008

Użytkownik
CD poker
Z tego co wiem to na CD pokerze bardzo ciężko jest ugrać te punkty. Miałem 40$ i udało mi się ugrać tylko 102 cd punkty. Więc raczej uzbieranie 1200 jest niemożliwe ale życzę powodzenia.
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
Jakby to bylo 1200 to jeszcze ale to jest 12000 !
Chociaz gadalem z babka na live chacie to wspominala cos o 3000 tylko.
 
N 0

nawias

Użytkownik
do mnie babka zadzownila chyba po 2 dniach w godzinach wieczornych. pytala o date urodzenia adres email i adres zamieszkania. miala lekko chinski akcent i ciezko bylo ja troche zrozumiec ale dalem rade ????

zeby wyplacic bonus trzeba ugrac 3k cd punktow oraz zrobic depozyt

zeby dostac kolejne 100euro trzeba ugrac 12k punktow w miesiac co jest praktycznie nie mozliwe

gl &amp; hf ????
 
R 0

renton

Użytkownik
zeby wyplacic bonus trzeba ugrac 3k cd punktow oraz zrobic depozyt

zeby dostac kolejne 100euro trzeba ugrac 12k punktow w miesiac co jest praktycznie nie mozliwe
mozna przeciez ugrac troche i znaleźć kogos kto ma tam konto bez promocji i kto moze wypłacać bez potrzeby ugrywania cd points. przegrac z nim te ileś $ i dogadac sie zeby przelał przez moneybookers Twoja kase ???? to tylko pomysł ale nie namawiam to takich oszóstw
 
toluvel 0

toluvel

Użytkownik
mam pytanie: zarejestrowałem się tam już dobry tydzień temu i nadal nie dostałem maila z linkiem aktywacyjnym. Napisałem do supportu i nic.. Co jest ?:p
 
Do góry Bottom