>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Poker - Gdańsk

ten 0

ten

Użytkownik
Widzialem paru juz uzytkownikow na tym forum ze jest z gdanska, czy moze sa osoby ktore w pokera grywaja? Moznaby sie wtedy jakos spotkac jakby znalazlo sie pare osob i pograc jakiegos casha :&gt;
 
simons 646

simons

Forum VIP
Ogolem to czasem gram w poka, ale zadko jak za kase z kumplami to w wersji turniejowej (tam nei wiem jak to sie profesjonalnei nazywa, az tak sie w to nei zaglebiam, czyli skaldamy sie po pare groszy i pierwsze 3 osoby wygrawaja czesc puli, ale to kwestia na prawde groszowa ????

Z kolei nie raz slyszalem ze chlopaki w akademiku regularne cisna ????

BTw w zeszly mroku paradise na juwenalia organizowal dla studentow PG, poker jest coraz bardziej popularny wiec moze w tym roku bedzie, jak jestes studentem PG to warto sie interesowac, bo fajny klimat, miejsca ograniczone byly. Ale oczywiscien ie wiadomo czy bedzie znow ????
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
W pokera to najwyżej tak dla zabawy, ale pograć mogę, na jakieś grosze to czemu nie. Jeżeli za wielki cash by w grę nie wchodził to spoko. No i oczywiście noł limit.
 
ten 0

ten

Użytkownik
jo tak mysle 10-20 zl przy piwku mozna pograc, nie jestem tez jakims tam wymiataczem ale lubie gre na zywo wiec co wy na to panowie ;&gt;, zetony mam jakby co :&gt;
 
simons 646

simons

Forum VIP
To jest mysl, zrobimy zlot Gdanskiego forum ???? Mozna sie ugadac na piwko ktos wezmie karty sie przy oakzji zagra w poka.
tylko najszybciej pewnie po sesji ....
 
ten 0

ten

Użytkownik
jeszcze troche to tej sesji zostalo, nie chce mi sie wierzyc ze jeden wieczor przed sesja sie nie ogarniemy :&gt; mi pasuje kiedykolwiek
 
ten 0

ten

Użytkownik
Ty ja też ledwo ogarniam co i jak, także nie ma problemu, mnie bardziej ten browar kusi :razz:
ja w pokera gram od pazdziernika bo mnie wciagnal lokator z akademika wiec moze sie okazac ze mamy podobny poziom... zerowy ????
 
simons 646

simons

Forum VIP
Juz nie przesadzajcie, kazdy chyba w dzisiejszych czasach umie w texasa grac ... xD

A co do czasu to jak psialem na gg do sesji lekka lypa :p
 
ten 0

ten

Użytkownik
sesja sesja i po sesji, to jak panowie kiedys na jakiegos pokerka typu 10zl buy-in przy piwku ? ;)
 
Do góry Bottom