>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Pogoda

jacekk 208

jacekk

Użytkownik
No zajebista pogoda: pada, przejaśnia się, 3 sekundy słońca, chmury, pada i tak w kółko.
Nic tylko usiąść i składać kupony...
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
No zajebista pogoda: pada, przejaśnia się, 3 sekundy słońca, chmury, pada i tak w kółko.
Nic tylko usiąść i składać kupony...
warto dodać że ja mam 14 stopni na dworzu..nic tylko herbatka z prądem i tak jak mówisz składać kupony ;P
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
No zajebista pogoda: pada, przejaśnia się, 3 sekundy słońca, chmury, pada i tak w kółko.
Nic tylko usiąść i składać kupony...
u mnie już tak praktycznie od miesiąca jest.. szkoda gadac, pare dni tylko słońca było
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
No zajebista pogoda: pada, przejaśnia się, 3 sekundy słońca, chmury, pada i tak w kółko.
Nic tylko usiąść i składać kupony...
warto dodać że ja mam 14 stopni na dworzu..nic tylko herbatka z prądem i tak jak mówisz składać kupony ;P
u mnie parówa, ale powoli słońce zachodzi.
w godzinach popołudniowych nie ma czym oddychać.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Si. Dzisiaj jeszcze w południe udało się trochę piłkę pokopać, ale poza tym to kiepsko trafić na godzinę dobrej pogody...
Aż tak boicie się tego deszczu? w nogę to można nawet na śniegu grać , mały deszczyk tym bardziej w taki upał to żadna przeszkoda ;)
 
L 0

lujan

Użytkownik
Też mieszkam blisko morza i dzisiejsza pogoda to tragedia. Miałem iść do sklepu, świeciło słońce - nie zdążyłem się ubrać i znów padało. (*)
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Aż tak boicie się tego deszczu? w nogę to można nawet na śniegu grać , mały deszczyk tym bardziej w taki upał to żadna przeszkoda ;)
Taa ale jak nie możesz grać w południe i wieczorem chcesz zebrać znajomych po pracy to nie będą lecieć się w deszczu taplać. Teraz u mnie słońce już dłużej trzyma.
 
oski1929 853

oski1929

Użytkownik
Jacekk Ty w piłkę chociaż pograłeś, a ja 2,5h wracałem z Juraty do Gdyni.

Boże co w tej Angli się dzieje ... Jeszcze 1 kolejke PL znajac życie odwołają.
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Taa ale jak nie możesz grać w południe i wieczorem chcesz zebrać znajomych po pracy to nie będą lecieć się w deszczu taplać. Teraz u mnie słońce już dłużej trzyma.
Kaszuby pozdrawiają deszczem ;) zaraz chmurki wam przyniosę na trójmiasto ???? Belgia dawać tam!
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Kaszuby pozdrawiają deszczem ;) zaraz chmurki wam przyniosę na trójmiasto ???? Belgia dawać tam!
Teraz już mogą przychodzić bo mam granie ???? Na Orliku się dobrze gra w deszczu ????

Co do 1 kolejki PL to nie odwołają całej, nie sądzę, ale mecze QPR, Spurs i Fulham będą pod duuużym znakiem zapytania.
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
U mnie podobnie, około 30 stopni, słońce bardzo późno zachodzi i jest strasznie ciepło, ale zawiewa przyjemny wiatr to da się wytrzymać.
 
panmam2 78

panmam2

Użytkownik
U mnie koło 33-37 stopni ,duchota ,leje się ze mnie duża wilgotność powietrza .Woda w morzu gorąca .
to gdzie jesteś?
zazdroszcze, bo nad polskim morzem/zatoką słabo z pogodą, dzisiaj wiatr hulał ,tylko na &quot;kajta&quot; jechać.
 
trackbank 1,8K

trackbank

Użytkownik
to gdzie jesteś?
zazdroszcze, bo nad polskim morzem/zatoką słabo z pogodą, dzisiaj wiatr hulał ,tylko na &quot;kajta&quot; jechać.
La Sicilia;)
Polecam ja w celach zarobkowych ale na wakacje wypas tylko sporo turystów z Niemiec.
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
no no Track, ładnie się rozbijasz ;) ja myślałem że ty gdzieś w innej strefie czasowej bo ciągle po nocach siedzisz
podobno ma być sroga i wczesna zima w tym roku w Polsce, słyszeliście coś na ten temat?
 
Do góry Bottom