>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 19.11.2005

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa
Kursy w Betandwin: 1.80 3.30 3.90

Szczecinianie kolejny raz stają przed szansą przełamania fatalnej passy meczy na własnym boisku. Ostatni raz Pogoń wygrała w Szczecinie 7 sierpnia, a od tego czasu zdecydowana większość meczy na własnym stadionie kończyła się dla Pogoni podziałem punktów. Jeśli chodzi o Polonię to łatwo zauważyć, że nie spisuje się ona w tym sezonie zbyt dobrze, a mecze wyjazdowe za wyjątkiem wygranego meczu z Groclinem nie wychodzą tej drużynie najlepiej. Różni te drużyny także cel, jaki mają przed sobą w tym sezonie. Pogoni marzy się gra w europejskich pucharach, a Polonia staje przed zadaniem utrzymania się w lidze co w tym roku może być dla niej trudne, gdyż spadają aż trzy ostatnie drużyny z tabeli, a Warszawianie zajmują aktualnie ostatnie miejsce w ligowej stawce. Żeby ziścić marzenie o europejskich pucharach, Pogoń takie mecze, jak ten z Polonią po prostu musi wygrywać, zwłaszcza, że ma za sobą niezbyt udaną serię i spadła w tabeli na 8 miejsce. Dodatkowym argumentem przemawiającym za zwycięstwem Pogoni jest to, że każda zła passa kiedyś się kończy, a więc i passa słabych meczy Pogoni w Szczecinie musi się kiedyś skończyć. Myślę, że przypomną też o sobie napastnicy Pogoni, którzy od pewnego czasu mają problem ze zdobywaniem bramek. Mój typ to 1.

Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa -&gt; 1 (1.80) :mrgreen: 2:0 :mrgreen:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Faworytem spotkania jest Pogoń. Fakt, że już od 5 spotkań nie wygrali na własny boisku, lecz Polonia to najsłabszy zespoł ligi. Styl gry Czarnych Koszul jest beznadziejny. Moim zdanie, Pogoń, iż jest w słabszej formie pokona Polonie. Przełamią się na Polonii, która musi szukać punktów u siebie. Bilans Polonii na wyjazdach (2-0-5) Natomiast Pogoń u siebie (2-4-1). W ogóle potencjał Szczecinań przerasta zawodników Polonii. Edi, Kazimierczak, Grzelak, Milar.... Wszyscy dysponowani na 100%. Nic tylko wygrywać...
Mój typ: 1
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Pogoń Szczecin - Polonia Warszawa 2:0

Wreszcie Pogoń wygrała na własnym boisku. Potwierdziły się moje słowa, że Polonia zmierza prosto do II Ligi. Myślę, że po tym meczu Pogoń rozpocznie marsz w górę tabeli. Najważniejsze jednak jest to, że typ wszedł. :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom