>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pogoń Szczecin 0-3 Amica Wronki 11.03.2006

Status
Zamknięty.
xxl 0

xxl

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Amica Wronki

Kursy: toto-mix: (1) 2.10 - (X) 3.10 - (2) 3.10 - (1X) 1.19 - (X2) 1.48
Betandwin: (1) 2.30 - (X) 3.05 - (2) 2.85 - (1X) 1.31 - (X2) 1.47

Moja Analiza: Ten mecz a właściwie dyspozycja Pogoni to największa niewiadoma. Do klubu przyszło kilkunastu brazylijczyków i większość osób ciekawi czy taki eksperyment się uda. Pan Ptak miewał już różne pomysły ale brazyliany w polskiej lidze to mało kto się spodziewał. Jednak jakby popatrzeć na sparingi to wcale nie idzie im tak źle - wygrane w ostatnich dwóch sparingach z KSZO Ostrowiec 1:0 i ze Śląskiem Wrocław 3:0. W obu tych meczach na liste stzrelców wpisał się niejaki Elton - 21-letni napastnik który zagrał razem w sparingach niewiele ponad 80 minut i stzrelił trzy bramki! Wiadomo natomiast w jakiej formie jest Amica która już pierwszą kolejkę tej rundy ma już za sobą - wygrali 4:0 z Odrą Wodzisław Śl. jednak na boisku przewaga Amici nie była aż taka duża. Dwie bramki padły z rzutów karnych jede gol to bramka samobójcza jedenak ostatnia bramka to łady gol Murawskiego. Amica od przyszłego sezonu jak wiadomo ma się połączyć z poznańskim Lechem więc napewno stara się aby w ostatnim swoim sezonie zająć dobre miejsce aby zostać dobrze zapamiętana. W przerwie zimowej przyszedł do klubu z wronek Przemysław Pitry z Zagłębia Sosnowiec i już w meczu z Odrą pokazał sie z dobrej strony mimo że bramki nie zdobył. W pierwszym w tym sezonie meczu tych drużyn we Wronkach lepsza była Amica wygrywając 4:1 jednak Pogoń tak jak na początku napisałem jest to zupełnie nowy zespół i raczej wyniki z tamtej rundy nie mają większego znaczenia. Cięzko wskazać tu drużynę lepszą bo w tym meczu może zdarzyć sie prawie wszystko.
Mój Typ: X lub 1X
Pzdr 8)
 
xxl 0

xxl

Użytkownik
Wynik: 0:3 ⛔

Tak jak mówiłem w tym meczu wynik był trudny do przewidzenia. Skromnego zwycięstwa Amici się można było spodziewać ale aż 3:0 to się nie spodziewałem. Za wcześnie jeszcze aby po jednym meczu oceniać drużynę Pogoni ale jak tak będą grać dalej to ich sytuacja będzie nie za ciekawa. Ale zobaczymy...

Bramki:
Pogoń: ---
Amica: Wasilewski 43. , Gregorek 45. , Dembiński 84.(k)

Składy:

Pogoń: Neneca - Valdir, Batata II, Matheus(Wagner) - Mineiro, Cleisson, Amaral, Daniel, Junior(Kaźmierczak) - Edi Andradina, Grzelak(Elton)
Amica: Cierzniak - Wasilewski, Bieniuk, Dziewicki, Wojtkowiak - Kikut(Burkhardt), Simr(Bartczak), Murawski, Grzybowski - Dembiński, Gregorek(Surdykowski)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom