>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pogoń 0-0 Arka 06.11.2005

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Pogon-Arka Gd.

1.65 3.3 4.65 1.13 1.94 Profesjonal

Arka w ostatnim czasie znacznie poprawila swoja gre. Co do Pogoni ostatnia przegrana z Odra daje do myslenia.

Moj typ: 1
 
popiol 0

popiol

Forum VIP
Ja bym postawił na beniaminka naszej ligi...ma duze szanse na wygrana...Pogon teraz obnizyła loty...arka wygrała ostanio mecz...według mnie jest w satnie wywiezc 1 punkt ze Szczecina..

Moj typ:X
 
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
Zapowiada się bardzo ciekawy mecz dwóch drużyn, które ostatnio grają zaskakująco. Pogoń zaskakuje negatywnie, Arka natomiast pozytywnie. Jeśli chodzi o miejsca w tabeli to w tym aspekcie lepiej prezentuje się Pogoń (4-4-4), która zajmuje dziewiątą lokatę, mając 6 punktów straty do liderującej Wisły Kraków i 4 punkty przewagi nad czternastą w tabeli Arką (2-6-4). Szczecinianie na własnym boisku nie grają zbyt dobrze (2-3-1), a ostatnie zwycięstwo na własnym stadionie odnieśli 7 sierpnia. Arka na wyjazdach gra raczej średnio (1-3-2), a ostatnie i zarazem pierwsze wyjazdowe zwycięstwo odniosła 22 października. Obecna forma Pogoni nie jest najlepsza. Portowcy przegrali ostatnie dwa mecze, w tym jeden na własnym boisku. Arka natomiast przełamała się i obecnie poszczycić się może dwoma zwycięstwami z rzędu. W tym meczu zdecydowałem się postawić na Pogoń, gdyż wierzę, że wreszcie wygrają na własnym stadionie po tak długiej przerwie i przełamią złą passę. Arka na pewno tanio skóry nie sprzeda, ale Pogoń grając konsekwentnie powinna sobie z nią poradzić. Myślę, że będzie to taki mecz zmian, w Pogoni zmiany na lepsze, a w Arce zmiany na gorsze.

Pogoń Szczecin - Arka Gdynia -&gt; 1 (1.70 Toto-Mix) :roll: 0:0 :roll:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
W tym meczu faworytem jest Pogoń. Ostatnie dwa mecze przegrali (2-1 u siebie z Cracovią i 1-0 na wyjeździe z Odrą). Na własnym boisku nie wygrali od czterech kolejnych meczów. W końcu muszą się przełamać, a zespół z Gdyni jest do tego najlepszą drużyną. Na pewno nie zagra czołowy napastnik, C. Millar.
Natomiast Arka w ostatnich 3 meczach zdobyła 7 punktów. Na wyjazdach spisują się słabo, 4 punkty w 4 meczach. Według mnie Pogoń ma lepszych zawodników i Arka będzie wracała ze Szczecina z pustymi rękoma.


Mój typ: 1
 
domel 49

domel

Forum VIP
Pogon-Arka Gd. 0:0 kurs 3.3

Gratulacje dla Popiola on jeden przepowiedział wynik widocznie Arka zaczyna łapać wiatr i teraz będą tylko dobre mecze tylko jak długo?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Marcin-Odra powiedział:
Na pewno nie zagra czołowy napastnik, C. Millar.
Człowieku poczytaj sobie na jakich zasadach pauzyje sie za żółte kartki. MILAR grał w tym meczu!!
Wiem, wydawało mi się, że otrzymał w meczu bezpośrednio czerwoną kartę, a nie drugą żółtą. Z mojej strony przepraszam

A Ty człowieku mogłeś sprostować mnie wcześniej a nie pomeczu... &quot;Mądry Polak po szkodzie :/...&quot;
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom