>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Poczatek gry i gra progresywna

blazo 0

blazo

Użytkownik
Ostatnio wpłaciłem trochę grosza(400zł) na bet36 i zamierzam zająć się bukmacherką na poważnie. Czytając i przeglądając forum natrfiłem na progresję. Mianowicie chciałem grać za stawki 2-4-8-16-32-64-128 itd w miarę możliwości wygrywania. Ustaliłem sobie że będę grał kupony z AKO nie mniejszym niż 2,36 i w miarę wygrywania i przegrywania opuszczałbym i podwyższałbym stawki.

Chciałbym się dowiedzieć od jakiej stawki najlepiej zacząć. Mam grać stawkami od 2-4-8-16-32 itd czy 2,5-5-10-20-40-80(wiem ze ta niewielka początkowa stawka jest nieznacznie większa ale w dłuższej perspektywie czasowej ma to już spore znaczenie) czy może zacząć od stawki powiedzmy 10 zł i w miarę obnizać do 5 albo 2,5 albo podwyższać do 20-40-80 zł. Nie wiem czy ustalić stawkę początkową wyższą niż normalną najniższą(czyli przy stawkach 2-4-8-16... ustalić ją na poziomie 8 zł, albo przy stawkach 2,5-5-10-20-40... ustalić ją na poziomie 10 zł).
Jak wg was sprawdzi się ten system gry? Czy dobrrałem dobrze poziom najniższego AKO? Czy przy moim budżecie są to optymalne stawki?
Proszę o przybliżenie mi tego wszystkiego i odpowiedź na nurtujące mnie pytania.
Pozdrawiam
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Doczytałeś wszystko dokładnie o progresji? Znasz minusy?

Ryzyko teoretycznie jest niewielkie, bo trafienie jednego na 7 kuponów nie jest czymś trudnym, ale zdarzają się takie serie każdemu i tego musisz się obawiać. Przy tym wszystkim musisz pamiętać, że zyski nie powalają na kolana!

Jeśli znasz minusy to:

http://forum.bukmacherskie.com/f207/kalkulatory-do-progresji-18916.html

^tu masz poręczny kalkulator, który pozwoli Ci optymalnie wykorzystywać budżet. Lepiej % dobierać wartości kolejnych stopni progresji. W kalkulatorze wypełniasz wydatki do poziomu 7, kurs, szybkość rośnięcia stawki = 2. W ten sposób nie będziesz pozostawiał &#39;końcówek&#39;. Grając 2-4-8-16-32-64-128 po 7 krokach zostaje Ci resztka pieniędzy, których będzie zbyt mało na kolejny stopień. W kalkulatorze zmieniaj pole wydatki do 7 poziomu po każdej zamkniętej progresji i od nowa ustalaj stawki.

Pamiętaj jednak, że 7 nietrafionych kuponów = 0 na koncie!

Warto zaczynać od niższych stawek i być bezpieczniejszym - zwłaszcza na początku Twojej zabawy. Pamiętaj, że małą łyżką też można się najeść ;).

Więcej pomóc Ci nie mogę, bo sam nie mam doświadczeń z progresją, ale multum wiedzy już zostało napisane w tym dziale, więc poświęć kilka godzin i poczytaj wszystko o progresji. Na pewno przyda Ci się ta wiedza ;).

Zastanów się też czy lepiej grać AKO czy single.
 
Do góry Bottom