>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Początkujący POMOCY!!!!

tomcio.p1 0

tomcio.p1

Użytkownik
Mam kilka pytan:

Założyłem konto na Moneybookers i niewiem na jaki adres mam wyslac pieniądze Proszę o jaka kolwiek pomoc

I czy mogę to zrobić na poczcie poniewaz nie posiadam konta banku

Czy z Moneybookers mogą wysłac pieniadze na adrs zamieszkania ???
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Adres na który powinieneś wysłać pieniądze jest w Twoim profilu . Wchodzisz w coś takiego jak wpłata czy jakoś tak i tam masz dane do przelewu . Możesz wpłacić na poczcie . Co do ostatniego pytania to nie jestem pewien ale raczej nie można :jezora:
 
tomcio.p1 0

tomcio.p1

Użytkownik
Tam jest taki adres
Moneybookers Ltd
BRE Bank SA
Warszawa
nr konta ...
Kod banku: ....

a ich adres ( ulica ) nie jest potrzebny i kod pocztowy ??
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Zależy co głównie obstawiasz . Ja gram na BETGUN bo mają dobrą oferte NHL i NBA (piłka nożna też niczego sobie) . Na dzień dobry masz bonus 30% od pierwszej wpłaty . Jak narazie to najlepszym bukiem jest BET365 , tam masz 100% i baaardzo dużo możliwych zakładów . Jak masz większą kwotę to wal śmiało do BET365 :spokodfhgfh:
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Minimum to chyba 50 zł gdy wpłacasz zwykłym przelewem bankowym . Z tą większą kasą to chodziło mi o to , że jak np chcesz zainwestować powiedzmy 200-300 zł to BET365 to najlepsza opcja ???? . Jak już mówiłem mają bonus przy pierwszej wpłacie 100 % plus mega bogatą ofertę .
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Chyba 40 zł ale ręki sobie uciąć nie dam . Wejdź sobie do działu pozostali bukmacherzy internetowi i tam masz temat związany z BET365 . Tam chłopaki na pewno poruszali tą kwestię , a jak nie to zapytaj .
 
tomcio.p1 0

tomcio.p1

Użytkownik
jestem zarejestrowany na bet365 i mam takie pytanie Czy jak chce obstawic dwa mecze to dla każdego z tych meczy musze dac stawke ?? Czy mogę na przykład dac jedna dla obydwu ??
 
Do góry Bottom