>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Początek

L 0

lako25

Użytkownik
Witam.Mam problem:p.Otóz jestem niepelnoletni od tego trzeba zacząć.Chciałbym przelać pieniądze na jakąś strone bukmacherska okolo 50 zl.Posiadam konto na PayPalu i 20$ na koncie (to te 50 zl ktore chcialbym przelac).Jakiego bukmachera byscie mi polecili??Pisac w temacie albo PW.
 
L 0

lako25

Użytkownik
Aha.Ale zeby przelac na tego bet365 musze przyslac kopie dowodu(ksero).A zeby przelac tam kase to musze miec konto np na BPH itp?Własnie chodzi o to zeby starszy sie nie dowiedzial:p
 
R 0

rogalik1234

Użytkownik
Kopia dowodu jest częściej potrzebna przy wypłacie pieniędzy niż przy wpłacie, i to nie zawsze! Tak jak powiedział narosdz zrób konto na twojego opiekuna podając prawdziwe dane.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Tak jest potrzebna kopia dowodu w expekcie , bynajmniej chcieli o damnie , ale od kumpla już nie brali .
 
L 0

lako25

Użytkownik
Czyli co??Mam sobie załozyć na bet-at-home??Ale właśnie chodzi zeby starszy sie nie dowiedział.I wogóle, bo mam narazie kase na PAyPalu czy da rade jakos wysłać na BAH??
 
B 0

betonixx

Użytkownik
ode mnie w expekcie nie chcieli kopi przy wypłacie , tylko byś musiał wypłacać ewentualną wygraną na konto tej osoby osoby na którą jest założone konto czyli w twoim wypadku ojca, w bahu jeszcze nie wypłacałem to nie wiem.
 
Do góry Bottom