>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pochwal się swoim kuponem!

psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik
Ostatni domowy mecz Utah w tej kampanii. Mimo osłabień liczyłem na zwycięstwo z Houston które o nic nie gra i się nie zawiodłem
Screenshot_2024-04-12-05-36-26-393_com.android.chrome-edit.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +2568
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Thanks for your patience, much appreciated. I have checked this for you with the relevant team and I'm afraid as the bet has been settled correctly as a loss as the player comes onto the court at any time, the bet will stand regardless of the time frame of play. If a player doesn't see any game time, then the leg would be voided. Zrzut ekranu (302).png

Carter Jr zagrał tylko 3minuty w pierwszej kwarcie .

Ten bukmacher powinien zmienić nazwę na BetNotFair
 
Otrzymane punkty reputacji: +2481
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (304).png
Pokazuję jeden przegrany , bo może być ciekawy.Zwłaszcza wynik Lebrona w tym meczu jest ciekawy 28pc , 11zb i 17!!!asyst ale najważniejsze to to że zredukował pc Williamsona do 12pc .Triple Diuble i na dodatek bardzo solidnie w obronie!!!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2850
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (306).png Zrzut ekranu (307).png Zrzut ekranu (308).png Zrzut ekranu (309).png
Nie ma się czym chwalić wszystkie z jednym błędem.Ale chyba ciekawe.
Hunter zaliczył 8pc , pewnie nikt nie pobije wczorajszrgo występu Kleya Thompsona ale dzisiaj Hunter 0/7 w rzutach za 3pc i co ciekawe większość z podań Dejonte Murraya i tak fatalna skuteczność oczywiście zabiła bet Murray 8+ asyst bo zaliczył 6
Trzeba zapamietać ten występ Huntera.

Co do Asebayo to lepiej było wybrać wysoką linię pc i under , ale to trochę jak brydzu po rozdaniu/meczu zawsze wszyscy mądrzy:)
Zrzut ekranu (310).png
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +434
louisarmstrong 1,1M

louisarmstrong

Użytkownik
Zrzut ekranu (315).png
3 tenisowe dogi hm suki można powiedzieć :) Rybka , Kostyuk i Linnette na jednym kuponie i oczywiście stawkę schrzaniłem;-)
 
Otrzymane punkty reputacji: +435
jaroslav_ 342,6K

jaroslav_

Mistrz Typer MLB 2023
Członek Załogi
Pierwszy raz zainteresowałem się Maxizyskiem i z sukcesem :) Szkoda, że jest ograniczenie co do wysokości wygranej bo człowiek pewnie inaczej by pograł.

1713647508091.png
 
Otrzymane punkty reputacji: +843
Do góry Bottom