>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Pobieranie danych ze strony bukmacherskiej - czy legalne?

I 0

ic3

Użytkownik
Witam,
czy jeżeli miałbym program, który każdego dnia pobierałby ze strony bukmacherskiej typy o kursie w przedziale 1.2 - 1.5 i tym samym mnie informował jakie spotkania o takich kursach znajdują się w ofercie u bukmachera, to czy to byłoby legalne?
W regulaminie u bukmacherów jest notka, że działanie wszelkich &quot;robotów&quot; i programów ułatwiających typowanie jest nielegalne, czy to też pod tą &quot;nielegalność&quot; podchodzi?
Nie chciałbym by mi zamknęli konto i ogołocili z pieniędzy, gdybym zlecił komuś wykonanie takiego programu po to by później go właśnie w taki sposób używać.
Pozdrawiam
 
M 2

miszka6

Użytkownik
Wydaje mi się, że jeśli umiałbyś zaciągnąć takie dane ze strony to nie ma w tym nic nielegalnego.
Jestem zainteresowany tematem, bo obecnie pracuję nad aplikacją mobilną ze statystykami rzutów rożnych. W planach również część do przewidywania i wyszukiwania dobrych okazji, więc również chciałbym mieć możliwość zaciągania kursów (w moim przypadku na rożne). Zapytałem w Bet.365 i dostałem informację, że mogę dostać od nich tzn feed, jeżeli będę w programie partnerskim, tzn będę umieszczał ich linki aktywacyjne, i będę miał iluś tam użytkowników, którzy z moich linków skorzystają...
edi, ciekawy link, spróbuję z tym excelem, czy orientujesz się czy jest możliwość ściągnięcia kursów z bet.365?
 
Do góry Bottom