>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PlusLiga 2009/2010

Status
Zamknięty.
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: Pamapol Siatkarz Wieluń - Delecta Bydgoszcz(1:3)
Typ: 2
Kurs: 1,4
Zdarzenie: Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel(3:0)
Typ: 1
Kurs: 1,36

Kurs ogólny: 1,90✅
Stawka: 8j /10j
Bukmacher: Ladbrokes


Wieluń miał ładne dwa pierwsze mecze, ale akurat dobrze ułożyło się dla niego losowanie przeciwników. Pierwszy mecz z osłabioną Skrą, która do tego wyszła bez Falasci i Antigi. Drugi mecz ze słabiutkim Olsztynem. Te mecze mogły podbudować graczy Pamapolu, ale już Asseco sprowadziło ich na ziemię. Grę zespołu mogą podciągnąć doświadczeni Stelmach i Nowak, ale do zwycięstwa to nie wystarczy. Delecta bardzo się wzmocniła przed sezonem i ogólnie na wszystkich pozycjach jest drużyną lepszą od Wielunia. Delecta ma w tym sezonie wysokie plany, więc takie mecze musi spokojnie wygrywać.
Rzeszów, po Bełchatowie, to druga siła w Plus Lidze. Mają świetny atak: Akhrem, Wika, Oivanen, do tego to zawodnicy z pewną i mocną zagrywką. Dochodzi jeszcze rozgrywający Rafael Redwitz, który w ciągu sezonu może być jedną z większych gwiazd ligi. Na libero doświadczony Ignaczak. Jastrzębski Węgiel skompletował niezłą drużynę, ale nie przekonują mnie jej zawodnicy. Abramov to oczywiście zawodnik doświadczony, klasowy, lecz nie prezentuje tego co dawniej w reprezentacji Rosji. Yudin i Hardy zawodnicy gorsi na tą chwilę od Oivanena i Wiki.
Według mnie pewne zwycięstwa Bydgoszczy i Rzeszowa.

Ciekawe mecze będę drużyn z dołu tabeli. W meczu Politechnika - Olsztyn zdecydowanym faworytem są gospodarze, ale mam nadzieję, że goście pokażą cokolwiek dobrego w swojej grze. W drugim meczu Radom - Częstochowa myślę, że gospodarze w końcu powinni wygrać chociaż jednego lub dwa sety, bo na razie mają bilans taki jak Olsztyn.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Skra Bełchatów - Zaksa Kędzierzyn typ:2 (+2,5seta) @ 1,7✅

Faworytem jest Skra, ale kurs na tą drużynę jest moim zdaniem zaniżony. Zaksa zaczęła sezon od porażki z Delectą, tam mogli sobie pluć w brodę, bo jednak szansa na wygraną była i to duża. Odrodzili się w dwóch kolejnych wygrywając je bez straty seta, pewnie i przyjemnie, Politechnika i Radom może gigantami nie są, ale jednak grać potrafią i groźni być mogą. Podobna sytuacja miała miejsce przed rokiem, w dwóch meczach pomiędzy tymi zespołami oczywiście zdecydowanie faworyzowano Bełchatów, oba zakończyły się wygraną Kędzierzyna. Gra bełchatowian leży gościom, lubią grać z takim przeciwnikiem. Kadra Zaksy także niczego sobie, mają papiery na grę na bardzo wysokim poziomie, mogą myśleć o walce o podium tego sezonu. Bardzo dobrze do zespołu wkomponował się Sammelvuo, od razu stał się znaczącą postacią tej ekipy. Dobry środek - Gladyr i Szczerbaniuk. Mam nadzieję, że także dobry występ zaliczy Jarosz. Do Skry wraca powoli Wlazły, ale nie będzie grać na całym dystansie, raczej pojedyncze epizody. Wniosek z poprzednich meczów Skry jest taki, iż w każdym spotkaniu nie ustrzegli się choćby dwóch, trzech przestojów, miały one miejsce i w meczu z Wieluniem, w meczu z Rzeszowem i w meczu z Jastrzębiem. Kędzierzyn jest na tyle mocnym zespołem, że powinien takie słabsze momenty przeciwnika wykorzystać. Mam nadzieję, że zobaczymy dzisiaj ciekawy mecz z wyrównaną walką.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

:siata:Skra Belchatów - ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Typ : ZAKSA +2,5 seta @ 1,65
UNIBET ✅3:1​

Jest to ostatni mecz Belchatowian przed wyjazdem na Klubowe MŚ. Skra przed tym wyjazdem jak mówią w wywiadach chcą zachowac pozycje lidera. Zadanie czeka ich niewątpliwie ciężkie. Niektórzy wyzej widze skazują ZAKSE w tym meczu na pożarcie z czym nic a nic nie mogę sie zgodzic. Między oboma klubami w ostatnich latach jest dobra relacja transferowa. Przejścia Kurka, Jarosza, Stelmacha czy teraz Novotnego. Oznaczac to tylko może że każdy zna się niemal na wylot. DOdatkowo Krzysiek Stelmach jako asystent prowadizł przez dlugi okres w kadrze wielu zawodników Skry. Poznał ich mocne i słabe strony. W Kędzierzynie jest naprawde ciekawa drużyna. Ruciak i Sammelvuo tworzą ciekawy duet przyjmujących. Do ich atutów nalezy także mocna zagrywka Ruciaka. Fin jest zachwycony naszymi rozgrywkami, w których dobrze się zaadoptowal. Jarosz będzie mógl grac na dlugim dystansie i to powinno owocowac. Środkowi takżę bardzo elastyczni, Szczerbaniuk - Gladyr poradza sobie z wieloma pilkami. Jest to moim zdaniem własnie drugi najlepszy duet środkowych w naszej lidze zaraz po Plińskim i Możdzonku. W Skrze wraca Wlazły tzn już wrócil w meczu z Jastrzębskim, ale póki co gra epizody. Tak więc można się spodziec ponownej gry na trzech przyjmujących tj Antiga, Kurek, Bąkiewicz. W Skrze jeszcze wszystkie klocki nie funkcjonują tak jak oczekiwali przed sezonem, ale wazne że wygrywają kolejne mecze. Ten dzisiejszy bedzie ciężki bez dwóch zdań. Przed rokiem ZAKSA byla jedynym zespołem który pokonal ich u siebie i na wyjeździe co warto odnotowac ! Urwanie seta przez nich wydaje się byc bardzo , ale to bardzo realne. Patrzenie także na ostatnie mecze i porównywanie że Ci grali z tym a CI z tym większego sensu nieraz nie ma. ZAKSA ma potencjał nawet na punkty w tym meczu. Wiadomo zasada bij mistrza obowiązuje, ale nie kazdy potrafi się do niej dostosowac, a Kędzierzynianie mają ku temu papiery.
 
psotnick 862,4K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
PGE Skra Bełchatów - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
Correct Score
Typ: 3-0
Kurs: 2.40
Tobet


4. kolejka PlusLigi. Mistrz Polski podejmuje półfinalistę z ubiegłego roku, ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Wydawało się, że przynajmniej na początku sezonu osłabiona kontuzjami Skra będzie łatwiejszym kąskiem dla wzmocnionych rywali niż w ubiegłym sezonie. I tak po części było: bez Wlazłego, Winiarskiego i Novotnego Skra wyszarpała wygraną z Resovią dopiero w tiebreaku czy straciła niespodziewanie seta w Wieluniu. Ale te niepewne czasy wydają się już za nimi. Ostatni mecz z Jastrzębiem dowiódł że nawet osłabiiona Skra jest o klasę lepsza od każdego zespołu w Polsce (może poza Resovią). W sobotę wciąż osłabiona, z Wlazłym ledwie wchodzącym na zmiany zadaniowe, potrafiła złamać jastrzębian choć w 3. secie musiała odrabiać nawet 8 punktów.

Dlatego biorąc pod uwagę że ten mecz rozegrają na własnym parkiecie trzeba się liczyć z pewnym zwycięstwem Skry a najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest gładkie 3:0. Myślę że dobrym pomysłem jest również Under punktowy ale ja wybrałem dokładny wynik z uwagi na wyższy kurs. Zresztą trzeba przyznać, że kursy na Skrę wciąż są lekko zawyżone, właśnie ze względu na wspomniane kontuzje największych gwiazd zespołu. Z tym że 2 z nich już są w składzie meczowym (Wlazły i Novotny) i całkiem możliwe że zobaczymy ich w tym meczu. Dla mnie typ pewny jak mało który dzisiaj, trochę się nawet zdziwiłem tak wysokim kursem, ale to akurat nie mój problem ???? Trzeba korzystać póki można.
 
makuazs 44

makuazs

Użytkownik
Jadar Radom - Domex Tytan AZS Częstochowa 2 1.5 9/10
Jadar Radom - Domex Tytan AZS Częstochowa (-1.5 s.) 2 2.0 6/10
Jadar Radom - Domex Tytan AZS Częstochowa (-2.5 s.) 2 3.5 2/10



Na jutro rzuciło mi się spotkanie zespołu z Radomia z częstochowianami i kursy jakie buki wystawiły na to spotkanie. Za nami już 3 kolejki najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Zaczne od zespołu gości. Zajmują oni 3 miejsce (po dzisiejszej porażce Kędzierzyna) z dorobkiem 7 pkt. Wygrali ze słabym Olsztynem 3-0, poźniej z mocną Bydgoszczą po ciekawym meczu 3-2 i ostatnio w piątek z Politechniką Warszawa również 3-2. Gospodraze zajmują przedostatnie miejsce z zerowym dorobkiem pkt. Mają na koncie 3 porażki. Wszytskie po 0-3 ( Resovia, Jastrzębie, Kędzierzyn). To tak na początek same suche fakty. Zespół gospodarzy miał w pierwszych 3 kolejkach trudnych rywali. Nie udało im się ugrać seta, chociaż w meczu z Jastrzębiem byli blisko. Na papierze zespół prezentuję sie w miare fajnie. Rozegranie Salas, przyjęcie Hernandez i Kocik/Pawliński, atak Prygiel, środek Kosok i Terlecki a na libero Stańczak. W grze tego zespołu nie widziałem, ale patrząc na statystyki to prezentują się one marnie w każdym elemencie na tle innych zespołów. Teraz krótko o częstochowianach. Skład zmontowany w miare przyzwoity za nieduże pieniądze. Na rozegraniu Drzyzga, przyjęcie Murek i Łuka/Gradowski, atak Janeczek, środek Wiśniewski i Nowakowski a na libero Zatorski. Największym atutem częstochowian była zagrywka, która w ostatnim meczu szwankowła ale mam nadzieje, że jutro siatkarze spod Jasnej Góry będe bombardować mocnymi zagrywkami i trudnymi flotami zawodników Radomia. Przyjęcie i atak, sczczególnie środkiem w dwóch pierwszych meczach, też wyglądały przyzwoicie. Rasumując więcej argumentów jest za zespołem gości. Solidny Murek, coraz lepiej grający Janeczek, który zrobił duże postępy od ostatniego sezonu oraz grający dobrze środek przemawiają za częstochowianami i powinno starczyć to na zespół Jana Sucha. Stawiam wynik 3-0, 3-1 dla gości.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
:siata: Jadar Radom - Domex Tytan AZS Częstochowa
Typ: AZS Czestochowa -1.5 seta @ 2.00
wynik: 3-1 ⛔

unibet
Ciekawe spotkanie zapowiada sie dzis w Radomiu. Miejscowi sa na razie jeszcze bez punktow w tym sezonie i trudno sobie wyobrazic zeby dzis zdobyli chocby 1 punkt. Siatkarze Czestochowy jeszcze nie przegrali w tym sezonie i zajmuja wysokie 4 miejsce. Ich ostatni mecz byl bardzo emocjonujacy gdzie przegrywali juz 0-2 z Politechnika Warszawska ale udalo im sie wyjsc zwyciesko z tego spotkania. Jadar nie dosc ze bez punktu to jeszcze nie zdobyl ani jednego seta.
Czestochowa jezeli chce powalczyc o miejsce na pudle w ligowej tabeli, powinna takie mecze jak ten dzisiejszy wygrywac dosyc szybko. Maja niezly sklad: Murek, Nowakowski oraz Janeczek poprowadza dzis siatkarzy spod Jasnej Góry do pewnego zwyciestwa. W ekipie gospodarzy kontuzjowany jest Jakub Bucki, pekła mu kosc strzałkowa, po za nim wszyscy sa zdrowi.
Dla mnie faworytem jak i bukmacherów sa siatkarze AZSu Czestochowa i licze na latwe i szybkie 3-0
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sezon już można powiedziec się rozkręcił na dobre. Wczoraj ZAKSA w bólach rodziła wygranie jednego seta. Kompletnie Skra ich rozbiła zagrywką, a miało byc na odwrót.Spodziewalem się więcej po tym meczu, ale nie ma co wybrzydzac wkońcu typ wszedł ;) Dzisiejsze mecze cale szczęście odpuścilem więc skupie się na jutrzejszych spotkaniach na które mam już pomysł. Więc po kolei.

VS

:siata:Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel
Typ : Powyżej 160,5pkt @ 1,42
Unibet⛔145pkt​

Na Podpromiu jutro odbędzie się drugie z hitowych meczów tej kolejki PLUS Ligi. Faworytem w moich oczach są Resoviacy, ale kursy na nich są chyba z kosmosu, że się tak wyraże. 1,35 jakie można spotkac w niektórych bukach to lekka przesada wkońcu na parkiet wyjdą 2 i 3 zespól poprzedniego sezonu, a więc dwaj medaliści. Gdyby kursy byly wyższe to grałbym na gospodarzy, ale po takim kursie ruszac taki mezc się nie opłaca. Wyżej oecniam szanse na over 160,5pkt. Na gładkie 3-0 raczej sie nie zanosi moim zdaniem. A linia i kurs na to że min 4 sety ujrzymy na Podpromiu są przystępne i wyższe aniżeli na win gospodarzy. Wiem że Sovia ma armaty na zagrywce w postaci Akhrema, Oivanena i Wiki, ale slabsze punkty także można u nich znalesc. Są to przede wszystkim dwaj środkowi. Abramow póki co nie błyszczy jakoś specjalnie, ale pomału się zaadoptuje na dobre w Naszej lidze z pewnością. Póki co wyżej oceniam dyspozycje Akhrema. Ciekawie także będzie na pozycjach atakujących. Yudin kontra Oivanen. Dwie strzelby, które jak się zatną to ciężko idzie przez dany moment. O obu zespołach można pisac i pisac. Oba zespoły to nie ogórki aby laly się po 3-0. Liczę na dobre siatkarskie widowisko podobne do takich spotkań jak Skra -Resovia czy Delecta-Czewa. Zatem tie break mile widziany :spokodfhgfh:

VS

:siata:AZS Politechnika Warszawa - AZS UWM Olsztyn
Typ : Olsztyn +2,5seta @ 1,65
Unibet ✅0:3​

Akademickie derby, może nie tak popularne jak starcie Częstochowy z Olsztynem, ale jakże ważne w obecnej sytuacji dla obu zespołów. Olsztyn dotąd przegrał trzy mecze w stosunku 0:3. Warszawa ma juz punkty na koncie po porażce z Częstochową 2:3, ale warto powiedziec że prowadzili tam 2-0 i chyba zbyt pewnie się poczuli. Jedno jest pewne ktoś wkońcu odniesie pierwszą wiktorie w sezonie 2009/10;) Wyżej ocenia się obecnie Warszawiaków i nie jest to wcale bezpodstawne, ale Sordyl i jego ekipa muszą zaskoczyc wkońcu. Wiem że Brazylijczycy są ogromnym transferowym niewypałem, że mają problemy ze znalezieniem lidera zespołu. Że Siezieniewski zawodzi mimo iż ma byc liderem. W najbliższym meczu przeciwko Politechnice obowiązkowo musimy zmienić nasz styl gry, a co najważniejsze – poprawić skuteczność w każdym elemencie i popełniać zdecydowanie mniej błędów. Wiem, że będzie trudno, bo warszawska drużyna to groźny rywal, ale zrobimy co w naszej mocy, żeby wreszcie zdobyć cenne punkty- powiedział Sordyl. Zdają sobie wsyscy z tego sprawę że łatwo nie będzie, ale taki stan rzeczy tj brak ugranego seta trzeba wkońcu przełamac! Olsztynianie musza szukac punktów właśnie z takimi rywalami jak Warszawa, Jadar czy Wieluń. Z tym ostatnim sie nie udało. Ale czy to powiedziane że ciągle będą przegrywali kazdy mecz 0-3 ? Jakaś passa się zawsze kończy, nawet ta najgorsza. Ja jestem optymistą że przełamanie nastąpi własnie jutro w Warszawie. Podstaw i jako takich argumentów w grze Olsztyna nie ma co zauważyli pewnie obserwatorzy PLUS Ligi, ale coś mi mówi że jutro się to zmieni. Jak będzie przekonamy się ;)

Zapraszam do dyskusji na temat piątkowych meczów ;)



PLUS Liga 2009/10 (4 typy : 4 na✅ średni kurs : 1,64 skutecznośc : 100% )
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
:siata: AZS Politechnika Warszawska - AZS UWM Olsztyn
Typ: AZS Olsztyn @ 4.75
wynik: 0-3 ✅

unibet
Przed nami kolejne derby akademickie. Na pewno jest to bardzo wazne spotkanie dla siatkarzy Olsztyna. Przegrali dotychczas 3 mecze, w ktorych nie zdobyli jeszcze ani jednego seta. Gospodarze natomiast w ostatnim meczu przegrali z Czestochowa 2-3 ale warto dodac ze prowadzili juz 2-0 Takie mecze na pewno pozostaja w pamieci zawodników.
W najbliższym meczu przeciwko Politechnice obowiązkowo musimy zmienić nasz styl gry, a co najważniejsze – poprawić skuteczność w każdym elemencie i popełniać zdecydowanie mniej błędów. Wiem, że będzie trudno, bo warszawska drużyna to groźny rywal, ale zrobimy co w naszej mocy, żeby wreszcie zdobyć cenne punkty- powiedział Sordyl. Czy im sie to uda? Mysle ze wkoncu sie przelamia i zdobeda wkoncu seta, ba ja licze nawet na to ze sprawia niespodzianke i nawet wygraja. Bo kiedys musi przyjsc ta wygrana i trzeba ich szukac w takich wlasnie spotkaniach jak z Politechnika Warszawska. Przyklad, wczorajszy mecz Jadaru w ktorym pokonali Czestochowe 3-1. Ja licze ze Olsztynianie dzis takze sprawia mila niespodzianke dla mnie ????
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Nie wiem czy czasami szukanie wygranej Olsztyna nie jest trochę na siłę. Szybciej warto postawić handi. np. +2,5 seta, bo tutaj zasada nic nie trwa wiecznie i tą partię muszą w końcu wygrać, ale czy mecz?

Przyklad, wczorajszy mecz Jadaru w ktorym pokonali Czestochowe 3-1. Ja licze ze Olsztynianie dzis takze sprawia mila niespodzianke dla mnie ????​
Nie ma co porównywać Jadaru z Olsztynem. Już czytałem na kilku forach porównanie i stawianie na równi Olsztyna i Radomia, ponieważ oba kluby po 3 kolejkach nie wygrały seta. Dla mnie to porównanie kompletnie nie trafione, Jadar nie wygrał seta, wlaściwie z własnego powodu, w końcówkach pojedyncze błędy powodowały przegrane. To można poprawić z dnia na dzień. Wczorajszy mecz pokazał mniej więcej na jakim poziomie można spodziewać się ich gry. Natomiast Olsztyn nie wygrał seta, ponieważ był wyraźnie słabszy od każdego rywala. Tutaj potrzeba zmiany o 180 stopni, to jest szalenie trudne. I przecież nie grali meczów z rywalami ze ścisłego top. A Sordyl po każdym meczu mówił, co trzeba poprawić i jakoś efektów brak. Politechnika pogoni Olsztyn zagrywką i może być po meczu.Kurs na Warszawę marny, jednak ja sądzę, że jutro trener Sordyl będzie powoli się pakował i wyleci z Olsztyna, zobaczymy.
 
B 0

bloodsplash

Użytkownik
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 1,30
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel (+2,5) 1.55
Asseco Resovia Rzeszów (-1,5) - Jastrzębski Węgiel 1,45
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel DW 3:1 3,25
Asseco Resovia Rzeszów - Jastrzębski Węgiel Wynik 1. seta over 44,5 1,45
bwin.com
Analiza:
Ten mecz powinien być na prawde ciekawy. Moim zdaniem złe są opinie, że to bedzie szybkie 3:0 dla Rzeszowa. W JSW grają dobzi zawodnicy którzy też mogą powalczyć z wicemistrzem polski m.in. Igor Yudin czy Pavel Abramow. Fakt wszystkie elementy siatkówki, czyli blok, zagrywka, obrona itp. są przewagą Rzeszowa, ale mimo wszystko JSW moim zdaniem na 80% wygra 1 seta. Zobaczymy ja przemawiam nad typem JSW (+2,5) buki bardzo zawyżyły ten kurs, bo aż 1,55 czyli myślą że szybkie 3:0, ale nie sądze....
AZS Politechnika Warszawska - AZS UWM Olsztyn 4,70
AZS Politechnika Warszawska - AZS UWM Olsztyn (+2,5) 1,55
Bwin.com
Analiza:
Dwie Drużyny akademickie zmierzą się w meczu o tzw. 4 pkt. To jest mecz który może którąś z drużyn przybliżyć do utrzymania. AZS Olsztyn może nie prezentuje się najlepiej, ale na pewno się zmobilizuje więc będą walczyć o swoje. Nie oglądałem w tym sezonie żadnej z drużyn więc nie wiem jak grają ale sądzę po wyniku politechniki z Częstochową że jakoś sobie radzi. AZS Olsztyn nie wygrał jeszcze seta w tym sezonie a nie grał z bardzo mocnymi drużynami bo z Delectą , Częstochową Siatkarzem Wieluń więc.. Nie wiem może przyjdzie czas w meczu Z politechniką żeby wreszcie powalczyć.. LICZE NA DOBRY MECZ!
 
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
Panowie.Piszę krótko na temat Politechniki. Byłem na ich ostatnim meczu z Częstochową.Jak zapewne wiecie prowadzili już 2:0 by ostatecznie przegrać 2:3.Jeżeli Olsztyn ma szukać kompletu punktów , to na pewno nie z Politechniką. Rybak,Kapelus,Kłos,Milczarek i Neroj to za mocna ekipa na porażkę z Olsztynem , zespołem w budowie , na etapie stawiania fundamentów.Grali naprawdę bardzo dobrze , a przecież też muszą szukać punktów.
 
preston 0

preston

Użytkownik
Politechnika ma dużo więcej atutów, a Olsztyn gra w tym sezonie dramatycznie źle i choć może ugrać seta lub dwa to stawianie na tą ekipę nawet po kursie 5 przypomina trochę zaklinanie rzeczywistości. Zaletą Politechniki jest to, że nawet gdy gra nie będzie się kleić to po prostu Neroj będzie (lepiej lub gorzej) wrzucał wszystkie piłki do Rybaka, który nie schodzi poniżej pewnego przyzwoitego poziomu.
 
k.@.m.i.l 0

[email protected]

Użytkownik
Olsztyn według mnie ma szanse ale na wygranie jednego seta. Na zwycięstwo bym nie liczył, w naszym zespole nie ma nic, kompletnie. Gdyby nie Józefacki to nie wiem co by to było. Nie oglądałem Warszawy ale fakt, że ugrali z Czewą dwa sety już o czymś świadczy.
Chciałbym żeby AZS Olsztyn się przełamał ale na prawdę nie ma jak...
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Jak ktoś naprawdę zagrał po takim kursie Olsztyn, zwłaszcza że nic za nim nie przemawiało to gratuluję, wygrali zdecydowanie. Transmisji video nie było, ale wystarczyła radiowa, Politechnika grała dzisiaj jakby chciała sprawić olsztynianom prezent na wszystkich świętych ???? , to co stanowiło największy problem drużyny Sordyla to przyjęcie zagrywki, a Warszawa serwuje połowę w aut albo lekko. Dla mnie duża niespodzianka, zwłaszcza że wcześniej Warszawa grała dobrze a dzisiaj zagrała dno od spodu. Dla mnie taki plus, że ta wygrana Olsztyna spowoduje pewnie większy kurs na Jadar w środę.
Rzeszów zgodnie z planem, pewna wygrana 3-0, choć były nerwy w 3. secie. Jastrzębie miało nawet 3 pkt przewagi w końcówce, ale rzeszowianie ich doszli i wyciągneli mecz na 3-0. Dobry mecz Akhrema i słaby Abramova, Rosjanin z meczu na mecz jakoś gra gorzej, kto wie może straci miejsce w szóstce.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Może wynik poszczególnych setów tego nie obrazuje, ale Jastrzębski dzisiaj istniał tylko dzięki Yudinowi. Abramow co miał piłkę na rękach to powodowało to błąd. Się dziwie że tak późno na ławce wylądował. A już przebicie sytuacyjnej piłki w siate przelało czare goryczy. Rosjanin był zaledwie tłem dla świetnie spisującego się Akhrema. Białorusin fantastycznie się wkomponował w zespól Travicy i stanowi głowne żądło w ofensywie swojego teamu. W sumie wygrana Rzeszowian dośc pewna, ale ja mam niedosyt że mój typ na over 160,5pkt nie wszedl. Przy 23-20 dla JSW na zagrwke poszdeł Wika i poszla seria... Cóż szkoda bo bliziutko było. Mecz emocjonujący jedynie w tym trzecim secie. Santilli musi chyba nieco utrzec Abramowa, który chyba za bardzo wydaje mu się że jest najlepszy. Czapy Oivanena szybko sprowadziły go na ziemie. ALe czy na taki krok się zdecyduje i posadzi gwiazde na ławke. Zdecydowanie tak nie będzie, a Pęcherz wprowadził ożywienie w grze Jastrzębskiego i Łomacz już nie musiał szukac tylko Yudina który spisał się bez zarzutów a kilka plasów wykonał zabójczo.
No i wkońcu Olsztyn się przelamał. Liczyłem skromnie na jeden set a tutaj łatwo i przyjemnie, chociaż nie wiem jak mecz przebiegal zobywają 3pkt. PLUS Liga rozwija się bardzo ciekawie. Nic tylko czekac na kolejne spotkania;)
 
ujbel 8

ujbel

Użytkownik
???? Jak dla mnie to po prostu sprzedany mecz.???? Nie wierze w tak dramatyczne załamanie formy Politechniki. Radosław Panas: &quot;- Jestem optymistą. W poprzednim spotkaniu przeciwko Częstochowie widać już było, co potrafi mój zespół. To dla nas światełko w tunelu, za wszelką cenę chcemy teraz wygrać - mówi Radosław Panas, szkoleniowiec &quot;Inżynierów&quot;, zajmujących dopiero 8. miejsce w tabeli.&quot; To jest dla mnie zagadka XXI wieku co szanowany pan Panas chciał przez to powiedzieć.Chyba jednak Warszawianie sie zlitowali nad biednym Olsztynem i postanowili oddać mi punkty za darmo.Najgorsza kolejka PlusLigi od początku sezonu 2009/2010
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
???? Jak dla mnie to po prostu sprzedany mecz.???? Nie wierze w tak dramatyczne załamanie formy Politechniki. Radosław Panas: &quot;- Jestem optymistą. W poprzednim spotkaniu przeciwko Częstochowie widać już było, co potrafi mój zespół. To dla nas światełko w tunelu, za wszelką cenę chcemy teraz wygrać - mówi Radosław Panas, szkoleniowiec &quot;Inżynierów&quot;, zajmujących dopiero 8. miejsce w tabeli.&quot; To jest dla mnie zagadka XXI wieku co szanowany pan Panas chciał przez to powiedzieć.Chyba jednak Warszawianie sie zlitowali nad biednym Olsztynem i postanowili oddać mi punkty za darmo.Najgorsza kolejka PlusLigi od początku sezonu 2009/2010
Bez przesady, że sprzedany mecz. Ja to widzę tak, Warszawa zdecydowany faworyt, po ostatnich wynikach Olsztyna pewnie myśleli, że ich pykną na spokojnie i w zasadzie przeszli obok meczu, nieprofesjonalne zachowanie ale niestety czasami spotykane. Z relacji radiowej wywnioskowałem, iż walili prezentami na lewo i prawo, zagrywkę albo robili błędy albo serwowali tak łatwo, że Olsztyn sobie spokojnie dogrywał a tutaj Oczko musiał ot wykorzystać. Dla mnie też jest to duża niespodzinka, bo jednak lanie od takiej słabej drużyny, hmm, komplikuje im sprawę. A olsztynianie powody do podwyższonej motywacji mieli, zarząd mówił już o zwolnieniach, nie tylko trenera ale także zawodników, na razie wyrok odroczony, ale sądzę, że po meczu z Jadarem mogą być inne nastroje, bo sądzę, że radomianie zagrają solidniejszą siatkówkę i co najgorsze dla Olsztyna, dobrze w zagrywce. A dzisiejszy mecz, to jedno z takich spotkań, gdzie za daną drużyną kompletnie nic nie przemawia od strony sportowej a jednak wygrywa. Ale to właśnie urok siatkówki, urok sportu. Teraz mecze ligowe już w środe.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Dla mnie taki plus, że ta wygrana Olsztyna spowoduje pewnie większy kurs na Jadar w środę.
I to jest ważne dla typujących. Po Jadarze spodziewałem się przynajmniej dwóch wygranych setów z Częstochową, ale już wygrana Olsztyna to dla mnie duże zaskoczenie. Według mnie Radom to dużo mocniejsza ekipa, w tej kolejce oba zespoły wygrały, ale myślę, że tylko u Radomian to początek lepszej serii. Jadar miał trudnych przeciwników w poprzednich kolejkach, z którymi przegrywał po 3:0, a teraz kolejno mecze z Olsztynem, Bydgoszczą u siebie, Politechniką, Wieluniem więc powinna być pełna mobilizacja na zwycięstwa. Olsztyn dzisiaj wygrał szybko mecz, ale w pozostałych był tylko tłem dla przeciwników. Wygląda to na pojedyńczy zryw AZS, do tego dzięki słabej grze Politechniki. W następnej kolejce Jadar powinien zdecydowanie pokonać Olsztyn.
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Zaksa Kędzierzyn - Resovia Rzeszów typ:2 @ 1,8⛔⛔⛔

Ten typ polecam zagrać już dzisiaj, gdyż jestem na 90% przekonany, iż pójdzie w dół. O zagraniu rzeszowian myślałem od zakończenia kolejki poprzedniej, czekałem tylko czy czasami buk nie obniży kursu i będzie on nieopłacalny, mile się zaskoczyłem, 1,8 biorę z pocałowaniem ręki. Rzeszów wystartował w tym sezonie z bardzo wysokiego poziomu, rozbili Jadar 3-0, rozbili Wieluń 3-0, uwaga prowadząc nawet w drugim secie 14-0! Przegrali nieznacznie w potentatem z Bełchatowa po TB, gdzie o ich porażce zadecydował w zasadzie kunszt bełchatowian i ich wielkie umiejętności i doświadczenie w najważniejszych momentach. W ostatniej kolejce spokojnie wygrali 3-0 z mocnym Jastrzębiem a w 3. secie potrafili odwrócić losy partii, wygrywając ze stanu 20-23, takie wygrane budują morale zespołu. Po kontuzji formę odbudowuje Wika, pewniak w ataku to Oivanen a nie gorszą alternatywą jest świetnie spisujący się Białorusin Akhrem. W ostatnim meczu nawet środek zagrał na niezłym poziomie, który był oceniany najsłabiej. Ignaczak to klasa sama w sobie, nową jakoś przyniósł Redwitz. Na teraz drużyna kompletna, druga siła w lidze po Bełchatowie. Co najważniejsze sami znają swoją wartość, nie drży im ręka w ważnych momentach, jeśli nie wyjdzie jedna akcja zaraz mamy ponowienie i pewny pkt. Zaksa jak dla mnie poniżej oczekiwań. Na start porażka u siebie z Delectą, zespołem niesłabym, jednak liczono, iż Kędzierzyn to spotkanie wygra. Potem pewne wygrane z Jadarem i Wieluniem, formalność. Dla mnie ten zespół jeszcze nie wykorzystuje swoich 100% możliwości. Masny np. nie gra duzo środkiem w ważnym momentach, nie wiedzieć czemu, przecież to powinien być ich bardzo mocny pkt. Zawodzi Jarosz, po ME miał być pewnym punktem, nie jest, nie kończy masy kontr, które w męskiej siatkówce na najwyższym poziomie są niezbędne do wygranych. W poprzednim sezonie rzeszowianie przegrali z Zaksą 3-0 na wyjeździe, ale porównanie &quot;poprzedniego&quot; Rzeszowa a aktualnego to niebo a ziemia. W poprzednim sezonie Resovia zawodziła, zwłaszcza na początku, na całej linii, przegrywała nawet z białoruskim zespołem. Teraz sytuacja dla mnie jest odwrotna, Rzeszów jest w gazie, przy czym Zaksa gra średnio. Muszą wygrać podopieczni Travicy, nie ma innej opcji. Kurs na nich leci na łeb, na szyję, w ciągu kilku godzin spadł z 2,0 na 1,75 na unibecie i raczej to nie koniec, jeszcze pewnie spadnie do środy, ja złapałem 1,8.

//Uzupełnienie, w Zaksie poziom najwyższy trzyma w zasadzie tylko Ruciak, reszta faluje, dobra akcja jest zaraz zmieniana na słabą. W poprzednich meczach wysoko oceniano Sammelvuo, jak go wyłączyć pokazali bełchatowianie, pocelować kilka razy zagrywką, złapać blokiem i ten zawodnik jest poza meczem. Wika, Akhrem, Oivanen - bomba z zagrywki, np. Redwitz, Grzyb - flot. Opcji w serwisie jest wiele, będzie czym pocelować, sam Ruciak meczu nie wygra.
 
hopkirk 3,2K

hopkirk

Forum VIP
Zdarzenie: AZS Olsztyn - Jadar Radom⛔(3:1)
Typ: 2
Kurs: 2,10
Stawka: 6j /10j
Bukmacher: Betclic


Jadar według mnie to zdecydowanie lepszy zespół. Olsztyn wygrał na razie jeden mecz, ale w pozostałych nie zagrali niczego dobrego. Wszystkie porażki wyraźnie po 3:0, a nie mieli aż tak wymagających rywali: Częstochowa, Wieluń, Bydgoszcz. Szczególnie boli porażka z Wieluniem 3:0. Jadar to zespól z dużo większym potencjałem, przegrywał z lepszymi przeciwnikami i po niezłej grze. Brakowało im opanowania w końcówkach setów. W swoich szeregach mają Roberta Prygla, który w ważnych momentach potafi wziąć ciężar gry na siebie. Radomianie mają w miarę niezłe przyjęcie, jedynie z Zaksą mieli gorsze, do tego Olsztyn nie ma jakieś świetnej zagrywki. W meczu z takim przeciwnikiem mogą rozkręcić sie rozgrywający Salas oraz przyjmujący Hernandez i poprowadzić swój zespół do zwycięstwa. Według mnie od poprzedniego meczu z Częstochową powinna zacząć się dobra passa Radomian, którzy do tej pory grali niezle jak na swoje mozliwości a brakowało wyników, ale w najbliższym meczach powinno to się zmienić.
Kus już spadł na 1,90, u innych bukmacherów podobny lub niższy
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom