>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Plus Liga 2022/2023

MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Resovia -1.5 seta (2.00) STS

Cóż, w ostatnim meczu przy problemach Rzeszowa w hali w Zawierciu pokazali, że chcą jeszcze grać, chcą wygrać tą serie bo jakby nie było będzie to ważyło o tym, czy zagrają w przyszłorocznej Lidze Mistrzów a to jednak bardzo prestiżowe rozgrywki, które pozwolą ściągnąć im pewnie latem kilku ciekawych zawodników bo każdy w LM chce grać, może nie w takiej skali jak w piłce noznej ale każdy chce. Nie chce mi się pisać po raz setny tego co napisałem już w tym sezonie wielokrotnie o obu drużynach, tutaj mamy własną hale, Uros nie jest w mojej ocenie jakimś mega wybitnym zawodnikiem nie do zatrzymania a po licznych kontuzjach w tym sezonie naprawdę potrafi zagrać kaszane. Jak zagra Resovia? to jest zagwozdka bo ta drużyna potrafi grać genialną siatkówke a za chwile kompletnie im się to wszystko rozsypuje. Tutaj jednak mamy przeciwnika, którego liderzy zaliczyli już w tym sezonie poważne jednak kontuzje i tak samo Kwolek, jak i Uros nie są na pełnej świeżości delikatnie mówiąc a Konarski? cóż ja już bym wolał ogrywać Dulskiego bo to talent na lata a Konar już niestety się kończy. Stawiam dziś na Resovie i licze, że utrzymają pełną koncentracje w trakcie meczu bo nie grają o pietruszkę.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +865
de facto 3,8K

de facto

Użytkownik
Wiadomo jaki jest stan zdrowia Macieja Muzaja i Klemena Čebulj ? Jakie szansę na grę w dzisiejszym meczu ?
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
No właśnie sam się zastanawiam, ostatnio nie grali a mecz był zaledwie 3 dni temu. Bez nich co prawda wygrali ostatnio ale większe szanse mają Zawiercianie.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Bednorz over 16.5 (1.80) fortuna

Jak dla mnie świetny typ. Jestem pewny, że ZAKSA nie położy się przed Jastrzębiem i nie da się po raz kolejny rozstrzelać a być może zobaczymy równe spotkanie, chociaż poprzednie mecze na to nie wskazywały. Bednorz to lider Kędzierzyna, niekwestionowany i jak widzę linie 17.5 na Kaczmarka no to lekki śmiech moim zdaniem wystawiać na niego większą linie niż na Bartka, który potrafi seriami zdobywać punkty z zagrywki, jak ma dzień potrafi i przyjmować chociaż to jego najsłabszy punkt. W każdym razie 16.5 to linia którą dziś moze pokryć nawet w 3 setach a 3 setówki tu nie przewiduje. Sammelvuo coś wymyśli, żeby ograniczyć pole manewru Jastrzębskim młotom, które tutaj straszą niesamowicie bo Boyer i Fornal grają koncert do tej pory. Bednorz grał rewelacyjnie do momentu serii z Jastrzębiem, 16.5 to za mała linia, spokojnie wystawiłbym nawet 19.5. Dziś licze na zaciety pojedynek, przecież w Pucharze to ZAKSA wygrała 3:0, także nie jest tutaj nic rozstrzygnięte. Ja też uważam Jastrzębie za lepszy ogólnie zespół, ale cóż gra Kędzierzyna w ogromnej mierze zalezy od Bednorza i zdziwie się mocno jak dziś nie przeskoczy tych 16 punkcików.
 
Ostatnia edycja:
R 3K

rocky18

Użytkownik
Bednorz over 16.5 (1.80) fortuna

Jak dla mnie świetny typ. Jestem pewny, że ZAKSA nie położy się przed Jastrzębiem i nie da się po raz kolejny rozstrzelać a być może zobaczymy równe spotkanie, chociaż poprzednie mecze na to nie wskazywały. Bednorz to lider Kędzierzyna, niekwestionowany i jak widzę linie 17.5 na Kaczmarka no to lekki śmiech moim zdaniem wystawiać na niego większą linie niż na Bartka, który potrafi seriami zdobywać punkty z zagrywki, jak ma dzień potrafi i przyjmować chociaż to jego najsłabszy punkt. W każdym razie 16.5 to linia którą dziś moze pokryć nawet w 3 setach a 3 setówki tu nie przewiduje. Sammelvuo coś wymyśli, żeby ograniczyć pole manewru Jastrzębskim młotom, które tutaj straszą niesamowicie bo Boyer i Fornal grają koncert do tej pory. Bednorz grał rewelacyjnie do momentu serii z Jastrzębiem, 16.5 to za mała linia, spokojnie wystawiłbym nawet 19.5. Dziś licze na zaciety pojedynek, przecież w Pucharze to ZAKSA wygrała 3:0, także nie jest tutaj nic rozstrzygnięte. Ja też uważam Jastrzębie za lepszy ogólnie zespół, ale cóż gra Kędzierzyna w ogromnej mierze zalezy od Bednorza i zdziwie się mocno jak dziś nie przeskoczy tych 16 punkcików.
No naprawdę wielki śmiech ze na Kaczmarka jest wyższa linia patrząc na to, ze w obu meczach finałowych zdobył więcej punktów od Bednorza.
 
de facto 3,8K

de facto

Użytkownik
Mnie zastanawia under punktowy Clevenot.Linia ustawiona na 13,5 pkt. 10 punktów w I meczu, 12 pkt II-gim. W ataku Toniutti będzie wykorzystywał głównie Boyer i Fornala. Zagrywką raczej nie zaskoczy. Na pewno atak i sytuacyjne piłki choć ZAKSA dobrze blokuję.Plany mógłby pokrzyżować tie-break.
 
U 26,8K

undertaker87

Użytkownik
Mnie zastanawia under punktowy Clevenot.Linia ustawiona na 13,5 pkt. 10 punktów w I meczu, 12 pkt II-gim. W ataku Toniutti będzie wykorzystywał głównie Boyer i Fornala. Zagrywką raczej nie zaskoczy. Na pewno atak i sytuacyjne piłki choć ZAKSA dobrze blokuję.Plany mógłby pokrzyżować tie-break.
Niby tak tylko, że te dwa mecze skończyły się nadspodziewanie szybko. Jeśli w końcu pograją dłużej to typ raczej nie wejdzie.
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
No naprawdę wielki śmiech ze na Kaczmarka jest wyższa linia patrząc na to, ze w obu meczach finałowych zdobył więcej punktów od Bednorza.
mecze finałowe to dwa spotkania, a Bednorz udowodnił już w co najmniej 15stu, że jest liderem tej drużyny i zgarniał statuetke MVP za statuetką MVP co mecz. Także nie patrzmy na spotkania finałowe które Kędzierzynowi po prostu czysto nie wyszły a raczej na mecze gdzie chociaż załapali się na gre, będzie stykowo piłki będą szły oczywiście do kogo? jak zawsze do Bednorza i do tego nas przyuczył sezon a nie 2 mecze.Widziałem już linie po 19.5 na Bednorza gdy byly po 14.5 na Kaczmarka, nie przecze że to świetny atakujący ale jak tutaj ma cokolwiek ZAKSA osiągnąć to musi to zrobić Bartek. Tak czy siak pozdrawiam
 
Do góry Bottom