>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

PLH 02.12 Piątek

Status
Zamknięty.
D 1

d@rek

Użytkownik
Przedstawiam typy na mecze dzisiejszej kolejki Polskiej Ligi Hokeja na lodzie.

RUNDA IV 24 kolejka

Cracovia Kraków- Dwory Unia Oświęcim
TYP:2

Bardzo ciekawy meczyk. Cracovia w ostatnim czasie przeżyła spadek formy (przegrana z Podhalem 7-3 i Stoczniowcem 8-4. W ostatnim meczu pokonał aktualnego mistrza Polski GKS Tychy 3-1. Z kolei Unia w ostatnim meczu pewnie pokonała drużynę z Sosnowca (6-2), a jeszcze wcześniej GKS Tychy (2-1).
Mecz bardzo trudny do wytypowania. Faworytem spotkania jest Cracovia zajmująca 1-sze mniejsce w tabeli, dodatkowym atutem będzie własna hala, z drugiej strony to jednak Unia przentuje ostatnio znacznie lepszą formę.

TKH - GKS Tychy
TYP:1

Kolejne bardzo trudne spotkanie do wytypownia. Tychy w ostatnicz dwóch meczach przegrały, natomiast Toruń wygrał z Sanokiem jak i bardzo pewnie (9-3) ze Stoczniowcem.
Uważam, że na własnym lodowisku Torunianie pokażą, że będą się liczyć w tym roku w walce o PLAY OFF i pokonają GKS Tychy.

Podhale Nowy Targ - KH Sanok
TYP:1

Mecz moich ukonych Szarotek z beniaminkiem ligi druzyną z Sanoka. W tym meczu niespodzianki nie powinno być. Podhale po zmianie ternera prezentuje bardzo dobrą formę. Napierw rozgromienie Cracovii (7-3) później remis po bardzo dobrej grze z TKH Toruń (1-1), a w przed ostatnim meczu pewne zwycięztwo nad Sosnowcem (1-8 ). Natomiast w ostatnim meczu niespodziewanie Podhale poległo w meczu z
Gdańskim Stoczniowcem 0-6).
Zwodnicy Podhala będą chcieli udowodnić przed własną publicznościa, że mecz ze Stoczniowcem to tylko wypadek przy pracy. Prawdopodbnie w meczu zagra też Marcin Kolusz największa nadzieja Polskiego Hokeja, który właśnie powrócił z Czech.
Według mnie w tym meczu Podhale odnieśnie wysokie zwycięztwo.

Stoczniowiec Gdańsk - Zagłębie Sosnowiec
TYP:1

W tym meczu także nie powinno dojść do niespodzianki. Stoczniowiec prezentuje bardzo niewyrównaną formę. W przedostatniej kolejce przegrał z TKH Toruń 9-3 by w ostatnim meczu pokonać Podhale Nowy Targ 6-0! Drużyna z Sosnowca spisuje się fatalnie. W ostanich meczach odniosła bardzo wysokie porażki kolejno z : Gks Tychy (10-3), Podhalem Nowy Targ (8-1) i Unią Oswięcim (6-2).
Stoczniowiec nie powinien mieć większych problemów z pokonaniem Zagłębia.
==========================================================

Pierwsze dwa mecze, które podałem są bardzo ciężkie do wytypowania. Natomiast dwa ostatnie to raczej pewniaki.

To moje pierwsze typowanie na tym forum dlatego czekam na sugiestię co zmienić albo dodać przy następnym typowaniu wyników.

Pozdrawiam i zachęcam do typowania i obstawiania naszej rodzimej polskiej ligi hokejowej. 8)
 
T 52

thedon

Użytkownik
Super typy
Super propozycje .... oby tak dalej ;)

Chociaz ciekzo jest znalezc buka u ktorego mozna grac nasza lige hokejowa,
to nawet dla samej informacji co sie dzieje w naszej kochanej lidze warto kazda
kolejke opisac i podac propozycje na meczyki.
Postaram sie tutaj jak najczesciej pisac 8)
 
D 1

d@rek

Użytkownik
Cracovia - Dwory Unia 6 : 2 ????
jednak nie sprawdził się mój tpy, Cracovia wzięła się w końcu do gry po ostatnich nie udanych spotkaniach

TKH - GKS Tychy 2 : 2 ????
Tak jak przypuszczałem mecz bardzo wyrównany ze wskazaniem na Toruń, który dominował w ostatnich minutach meczu próbując strzelić bramkę zapewniającą zwycięstwo. Po dogrywce wynik remisowy.

Podhale NT - KH 11 : 2 ????
Tak jak mówiłem, Podhale bez kilku czołowych zawdoników bez problemu poradziło sobie z Sanokiem.

Gdańsk - Zagłębie 3 : 1 ????
W tym meczu także żadnej niespodzianki nie było, Stoczniowiec wygrał zasłużenie.

Wytypowanych meczy: 2/4
Skuteczność: 50%

Pozdrawiam wszystkich symatyków hokeja. 8)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom