>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Playbetr.com

T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Widzę ze nikt jeszcze nie zalozyl tematu na temat tego buka (obsluguja wylacznie krypto), to zeby inni nie tracili czasu od razu dam znac iz bardzo nie polecam. Czas gry jakis miesiac, nie zrobilem zadnego profitu (konto bylo wrecz na paredziesiat USDT na minus) i pojawily sie limity + sztuczka znana od ruskich - po zalogowaniu kursy sa nizszy, czyli zwiekszają marżę. Bardzo ale to bardzo nie polecam, nie traćcie czasu. Dodatkowo na forum bitcointailk duzo negatywnych wpisow ludzi ktorzy zostali bez powodu zbanowani pod pozorem "multikonta" czy innego lamania regulaminu, oczywiscie ze strony buka zero dowodów jedynie bełkot o "lamaniu regulaminu". Ponizej link do forum i dyskusji na temat buka.

 
Otrzymane punkty reputacji: +72
U 0

Usunięty użytkownik 173737

Gość
Pół roku temu grałem i wypłacali, ale rzeczywiście limity bardzo szybko wleciały i funkcjonalność strony pozostawiała wiele do życzenia.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
aktualizacja sytuacji, bo zaczyna sie robic komicznie - po tym jak dostalem limity postanowilem wyplacic cale srodki (suma jest komicznie niska raptem 180 USDT). wyplate zlecilem apre dni temu, na razie nic nie doszlo, dzisiaj juz nie moge sie nawet zalogowac na konto playbetr i wlasnie wymieniam sie majlami z supportem. szczerze nie pamietam kiedy z pododbnym sciekiem mialem do czynienia, przebijają 1xbet
 
Ostatnia edycja:
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
koniec historii playb.png

jedyny plus jest taki ze wyplata nastapila natychmiastowo i pieniadze sa u mnie. inna sprawa jest taka ze zabawni sa z nich kabaracierze. oskarżenie o arbitraż jest tez smieszne i nawet wiem o co sie przyczepili - mialem w tym samym meczu zagrany dodatni hc punktowy na caly MECZ na team nr1 i podczas meczu zagralem ujemny hc punktowy na SET na team nr2 - oba zaklady mogly byc bezproblemowo przegrane, tak wiec jak to jest "arbitraż" to ja jestem matka boska czestochowska.
 
A 185

adikos

Użytkownik
To zależy jakich handi, bo przy odpowiednich może być nie tylko surebet ale nawet i middle bet, czyli sytuacja gdzie można wygrać oba bety jednocześnie.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
To zależy jakich handi, bo przy odpowiednich może być nie tylko surebet ale nawet i middle bet, czyli sytuacja gdzie można wygrać oba bety jednocześnie.
nie byl to "middle bet" nie bylo matematycznej mozliwosci aby oba na raz siadly, mogl siasc jeden z nich albo oba pojsc na czerwono.
 
Do góry Bottom