>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pierwsza runda Pucharu UEFA (rewanże) 28.09.06

Status
Zamknięty.
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Zestaw par meczy rewanżowych pucharu UEFA


[center:10784e11d6] :!: :!: :!: Typy bez analizy będą usuwane :!: :!: :!:[/center:10784e11d6]




Wspólnie analizujemy, typujemy, wygrywamy!!!




[center:10784e11d6] :!: :!: :!: Typy bez analizy będą usuwane :!: :!: :!:[/center:10784e11d6]
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Litex Łowecz - Maccabi Haifa

Bilans Litexu u siebie: 7-0-1 16:4 i na wyjeździe: 3-4-1 11:8. Widać tu że bułgarski klub dużo lepiej gra u siebie niż na wyjazdach. W lidze zajmuje czwartą pozycję po siedmiu kolejkach. W dotychczasowych meczach w pucharze UEFA również widać znakomitą grę na własnym stadionie.
14.09.2006 UEFA Cup Mac Haifa Litex 1 - 1
24.08.2006 UEFA Cup Litex Omonia 2 - 1
08.08.2006 UEFA Cup Omonia Litex 0 - 0
27.07.2006 UEFA Cup Litex Koper 5 - 0
13.07.2006 UEFA Cup Koper Litex 0 - 1
Klub z Izraela walczył w eliminacjach LM lecz odpadł. Doznał porażki w Liverpoolu (2:1) i zremisował u siebie (1:1). Również jest to drużyna u której mecze na wyjazdach są dużo gorsze. Dom: 5-2-1 15:5, wyjazd 2-3-3 9:10. W lidze Maccabi rozegrało dopiero trzy mecze i to również jest minus dla Izraelczyków.
Dla Litexu jest to już trzecia runda i myślę że zrobią wszystko aby awansować do fazy grupowej. Jedynym minusem postawienia na Bułgarów jest możliwość bezbramkowego remisu, który daje awans Litexowi.

Mój typ: 1-2,10
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Rabotnicki - Basel

Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Basel 6:2. Do rewanżu zatem przystąpią ze sporą zaliczką. Myslę że Szwajcarzy &quot;odpuszczą&quot; ten mecz i będą grali powoli pilnując korzystnego wyniku. Basel w lidze spisuje się średnio plasując się w środku tabeli. W tym meczu na pewno nie będą się wysilać. Ostatnia seria meczy Basel na wyjeździe: L-L-L-L. Rabotnicki u siebie: W-L-W-W. Klub z Macedonii przeszedł dwie rundy eliminacji LM i odpadł dopiero w trzeciej w której uległ dwukrotnie Lille (u siebie 0:1). W dwóch poprzednich rundach pucharu UEFA, Basel nie wygrało na wyjeździe. W drugiej rundzie kwalifikacji zremisował na wyjeździe 0:0 z Tobylem (Kazachstan), a w trzeciej rundzie eliminacji uległ w meczu wyjazdowym Vaduzowi (2. szwajcarska) 1:2

Mój typ: 1X-1,95
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Austria Wieden - Legia Warszawa

Kursy u bukmacherow wskazuja ze wygrac powinna Austria.
Zarowno Austria jak i Legia maja klopoty.
Austria w lidze spisuje sie bardzo slabo, Legia moze troche lepiej ale nie gra na takim poziomie jak chca tego fani legii.
Ten mecz bedzie wyrownany.Moim zdaniem zakonczy sie remisem 1-1 badz 2-2.
W pierwszym przypadku potrzeba bedzie dogrywka i mozliwe ze beda karne.
Jezeli sprawdzi sie drugi scenariusz czyli 2-2 to oczywiscie legii uda sie awansowac do fazy pucharowej.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Iraklis-Wisla

Plecam dla osob z bardziej zasobniejszym portfelem postawienie wiekszej kwoty na zwyciestwo grekow.
Wisla niestety na arenie europejskiej prezentuje sie mizernie.
Nawet juz w lidze polskiej musza sie &quot;ostro napracowac&quot; zeby zajac miejsce gwarantujace start w pucharach w nastepnej edycji.
W grecjo dostana lekcje jak sie powinno grac zeby awansowac do fazy pucharowej.

Jak juz pisalem : Polecam postawienie grubszej kasy na Iraklis
Po raz kolejny bedziemy musieli niestety zobaczyc jak druzyna z mniejszego panstwa rozprawia sie z nasza slynna biala gwiazda...
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Austria Wieden - Legia Warszawa

Obie drużyny maja szanse na przejscie do dalszej fazy Pucharów lecz niestety Legia nie wykorzystała szansy że grała u siebie i tylko zremisowała 1:1 .Legia w 2 połowie spodkania pokazała grę bardzo dobrą-nie dała wyjsc przeciwnikowi nawet na swoją połowe.Myslę ze w tym meczu wygra Legia.Chodz gra na wyjezdzie ma wieksze szanse od Austri.Austria bardzo słabo gra,wszyscy zawodnicy graja przeciętnie.Proponuje stawiac na Awans Legi bo w całym spodkaniu moze byc remis 2-2 lub wiekszy ale przez to ze Legia strzeli wiecej goli na wyjezdzie bedzie tą lepsza drużyną.

Mój typ:awans Legi
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Iraklis-Wisla
Niestety jestem wielkim fanem Wisły ale to co pokazała w 1 meczu jest żałosne.Gracze nie potrafia grac składnie i nie stwarzają dobrych akcji pod bramką przeciwnika.Poprostu jakbym miałto ując w jednym słowie gra wisły była ŻAŁOSNA!Jestem wiekim fanem wisły ale bardzo przykto mi stego powodu ze juz kolejny raz gracze nie umieją poradzic sobie z taka drużyna jak Iraklis przeciętną na wszystkie kluby.Zmiana treneta raczej nic nie wniesie nowego.Zwolnienie starego myslę że pogorszy tylko sytłację w drużynie.Można stawiac grubą kase na awans Iraklisu nie pozałujecie ????

Mój typ:Awans iraklisu
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Ml.Boleslav - Marsylia
Mlada Boleslav jest przeciętną drużyną jak na Europe.Podobnie jak Wisła sytłacja w drużynie nie jest zbyt dobra.Drużyna nie ma zgrania a trenerzy sa bezsilni.Marsylia oszczędzając sie w lidze raczej to spodkanie powinna wygrac.Jest silną dobrą drużyna która raczej w tym meczu jest pewna.Po wygranej u siebie z Mladą raczej wynik bedzie kontrolowała w całym meczu i czekała na pomyłke przeciwnika Strzelajac 2 bramke i nie dając juz szans przeciwnikowi na awans.Marsylia w ostatnim meczu przegrała 2:1 ale mysle ze trener oszczędzał najlepszych wystawiając skłąd rezerwowy.
Tu również mozecie stawiać na Marsylie chodz kurs jest całkiem dobry 2.10zł !!


Mój typ: Wygrana Marsyli
 
hakt 0

hakt

Użytkownik
Ml.Boleslav - Marsylia
Mlada Boleslav jest przeciętną drużyną jak na Europe.Podobnie jak Wisła sytłacja w drużynie nie jest zbyt dobra.Drużyna nie ma zgrania a trenerzy sa bezsilni.Marsylia oszczędzając sie w lidze raczej to spodkanie powinna wygrac.Jest silną dobrą drużyna która raczej w tym meczu jest pewna.Po wygranej u siebie z Mladą raczej wynik bedzie kontrolowała w całym meczu i czekała na pomyłke przeciwnika Strzelajac 2 bramke i nie dając juz szans przeciwnikowi na awans.Marsylia w ostatnim meczu przegrała 2:1 ale mysle ze trener oszczędzał najlepszych wystawiając skłąd rezerwowy.
Tu również mozecie stawiać na Marsylie chodz kurs jest całkiem dobry 2.10zł !!


Mój typ: Wygrana Marsyli
Hmm jak Mlada jest przecietna to co powiedziec o Marsylii...
Wynik 4:2 dla Czechów.
Zresztą nie wiem na jakiej podstawie pisaleś &quot;przecietna&quot; widziales jak radza sobie w lidze?
 
A 0

adx

Użytkownik
Iraklis-Wisla

Plecam dla osob z bardziej zasobniejszym portfelem postawienie wiekszej kwoty na zwyciestwo grekow.
Wisla niestety na arenie europejskiej prezentuje sie mizernie.
Nawet juz w lidze polskiej musza sie &quot;ostro napracowac&quot; zeby zajac miejsce gwarantujace start w pucharach w nastepnej edycji.
W grecjo dostana lekcje jak sie powinno grac zeby awansowac do fazy pucharowej.

Jak juz pisalem : Polecam postawienie grubszej kasy na Iraklis
Po raz kolejny bedziemy musieli niestety zobaczyc jak druzyna z mniejszego panstwa rozprawia sie z nasza slynna biala gwiazda...
no póki co Wisła wygrywa 2:0 ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Ml.Boleslav - Marsylia
Mlada Boleslav jest przeciętną drużyną jak na Europe.Podobnie jak Wisła sytłacja w drużynie nie jest zbyt dobra.Drużyna nie ma zgrania a trenerzy sa bezsilni.Marsylia oszczędzając sie w lidze raczej to spodkanie powinna wygrac.Jest silną dobrą drużyna która raczej w tym meczu jest pewna.Po wygranej u siebie z Mladą raczej wynik bedzie kontrolowała w całym meczu i czekała na pomyłke przeciwnika Strzelajac 2 bramke i nie dając juz szans przeciwnikowi na awans.Marsylia w ostatnim meczu przegrała 2:1 ale mysle ze trener oszczędzał najlepszych wystawiając skłąd rezerwowy.
Tu również mozecie stawiać na Marsylie chodz kurs jest całkiem dobry 2.10zł !!


Mój typ: Wygrana Marsyli
Hmm jak Mlada jest przecietna to co powiedziec o Marsylii...
Wynik 4:2 dla Czechów.
Zresztą nie wiem na jakiej podstawie pisaleś &quot;przecietna&quot; widziales jak radza sobie w lidze?
no tak to jest jedna z nielicznych jezeli moge uzyc tego slowa niespodzianek
marsylia wkoncu jest w rankindu uefa znacznie wyzej notowana niz mlada

do nnich niespodzianek podobnego pokroju chyba nalezy zaliczyc przegrana herthy z odensie i odpadniecie niemcow; rozmiar przegranej schalke z nancy 1-3 i odpadniecie niemcow (jedynie eintracht i bayer uratowaly honor niemcow i awansowaly dalej);
przegrana lokomitowu i dopadniecie z dalszych rozgrywek (z Zulte-Waregem)

i to chyba wszytskie niespodzianki takiego pokroju (jak cos ominalem to dopiszcie)
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Węgorz

Jakbyś był wielki fanem Wisły to nigdy nie napisałbyś, że jest żałosna. Mam nadzieje, że Wisełka udowodniła Ci, że warto na nią stawiać, a sezonowym kibicom mówimy NIE!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Węgorz

Jakbyś był wielki fanem Wisły to nigdy nie napisałbyś, że jest żałosna. Mam nadzieje, że Wisełka udowodniła Ci, że warto na nią stawiać, a sezonowym kibicom mówimy NIE!
TAK!! Only Wisła na dobre i na złe!!! :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom