>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Pierwsza runda Pucharu UEFA (rewanże) 28.09.06

Status
Zamknięty.
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Zestaw par meczy rewanżowych pucharu UEFA


[center:10784e11d6] :!: :!: :!: Typy bez analizy będą usuwane :!: :!: :!:[/center:10784e11d6]




Wspólnie analizujemy, typujemy, wygrywamy!!!




[center:10784e11d6] :!: :!: :!: Typy bez analizy będą usuwane :!: :!: :!:[/center:10784e11d6]
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Litex Łowecz - Maccabi Haifa

Bilans Litexu u siebie: 7-0-1 16:4 i na wyjeździe: 3-4-1 11:8. Widać tu że bułgarski klub dużo lepiej gra u siebie niż na wyjazdach. W lidze zajmuje czwartą pozycję po siedmiu kolejkach. W dotychczasowych meczach w pucharze UEFA również widać znakomitą grę na własnym stadionie.
14.09.2006 UEFA Cup Mac Haifa Litex 1 - 1
24.08.2006 UEFA Cup Litex Omonia 2 - 1
08.08.2006 UEFA Cup Omonia Litex 0 - 0
27.07.2006 UEFA Cup Litex Koper 5 - 0
13.07.2006 UEFA Cup Koper Litex 0 - 1
Klub z Izraela walczył w eliminacjach LM lecz odpadł. Doznał porażki w Liverpoolu (2:1) i zremisował u siebie (1:1). Również jest to drużyna u której mecze na wyjazdach są dużo gorsze. Dom: 5-2-1 15:5, wyjazd 2-3-3 9:10. W lidze Maccabi rozegrało dopiero trzy mecze i to również jest minus dla Izraelczyków.
Dla Litexu jest to już trzecia runda i myślę że zrobią wszystko aby awansować do fazy grupowej. Jedynym minusem postawienia na Bułgarów jest możliwość bezbramkowego remisu, który daje awans Litexowi.

Mój typ: 1-2,10
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP
Rabotnicki - Basel

Pierwszy mecz zakończył się zwycięstwem Basel 6:2. Do rewanżu zatem przystąpią ze sporą zaliczką. Myslę że Szwajcarzy &quot;odpuszczą&quot; ten mecz i będą grali powoli pilnując korzystnego wyniku. Basel w lidze spisuje się średnio plasując się w środku tabeli. W tym meczu na pewno nie będą się wysilać. Ostatnia seria meczy Basel na wyjeździe: L-L-L-L. Rabotnicki u siebie: W-L-W-W. Klub z Macedonii przeszedł dwie rundy eliminacji LM i odpadł dopiero w trzeciej w której uległ dwukrotnie Lille (u siebie 0:1). W dwóch poprzednich rundach pucharu UEFA, Basel nie wygrało na wyjeździe. W drugiej rundzie kwalifikacji zremisował na wyjeździe 0:0 z Tobylem (Kazachstan), a w trzeciej rundzie eliminacji uległ w meczu wyjazdowym Vaduzowi (2. szwajcarska) 1:2

Mój typ: 1X-1,95
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Austria Wieden - Legia Warszawa

Kursy u bukmacherow wskazuja ze wygrac powinna Austria.
Zarowno Austria jak i Legia maja klopoty.
Austria w lidze spisuje sie bardzo slabo, Legia moze troche lepiej ale nie gra na takim poziomie jak chca tego fani legii.
Ten mecz bedzie wyrownany.Moim zdaniem zakonczy sie remisem 1-1 badz 2-2.
W pierwszym przypadku potrzeba bedzie dogrywka i mozliwe ze beda karne.
Jezeli sprawdzi sie drugi scenariusz czyli 2-2 to oczywiscie legii uda sie awansowac do fazy pucharowej.
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Iraklis-Wisla

Plecam dla osob z bardziej zasobniejszym portfelem postawienie wiekszej kwoty na zwyciestwo grekow.
Wisla niestety na arenie europejskiej prezentuje sie mizernie.
Nawet juz w lidze polskiej musza sie &quot;ostro napracowac&quot; zeby zajac miejsce gwarantujace start w pucharach w nastepnej edycji.
W grecjo dostana lekcje jak sie powinno grac zeby awansowac do fazy pucharowej.

Jak juz pisalem : Polecam postawienie grubszej kasy na Iraklis
Po raz kolejny bedziemy musieli niestety zobaczyc jak druzyna z mniejszego panstwa rozprawia sie z nasza slynna biala gwiazda...
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Austria Wieden - Legia Warszawa

Obie drużyny maja szanse na przejscie do dalszej fazy Pucharów lecz niestety Legia nie wykorzystała szansy że grała u siebie i tylko zremisowała 1:1 .Legia w 2 połowie spodkania pokazała grę bardzo dobrą-nie dała wyjsc przeciwnikowi nawet na swoją połowe.Myslę ze w tym meczu wygra Legia.Chodz gra na wyjezdzie ma wieksze szanse od Austri.Austria bardzo słabo gra,wszyscy zawodnicy graja przeciętnie.Proponuje stawiac na Awans Legi bo w całym spodkaniu moze byc remis 2-2 lub wiekszy ale przez to ze Legia strzeli wiecej goli na wyjezdzie bedzie tą lepsza drużyną.

Mój typ:awans Legi
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Iraklis-Wisla
Niestety jestem wielkim fanem Wisły ale to co pokazała w 1 meczu jest żałosne.Gracze nie potrafia grac składnie i nie stwarzają dobrych akcji pod bramką przeciwnika.Poprostu jakbym miałto ując w jednym słowie gra wisły była ŻAŁOSNA!Jestem wiekim fanem wisły ale bardzo przykto mi stego powodu ze juz kolejny raz gracze nie umieją poradzic sobie z taka drużyna jak Iraklis przeciętną na wszystkie kluby.Zmiana treneta raczej nic nie wniesie nowego.Zwolnienie starego myslę że pogorszy tylko sytłację w drużynie.Można stawiac grubą kase na awans Iraklisu nie pozałujecie ????

Mój typ:Awans iraklisu
 
wegorz 0

wegorz

Użytkownik
Ml.Boleslav - Marsylia
Mlada Boleslav jest przeciętną drużyną jak na Europe.Podobnie jak Wisła sytłacja w drużynie nie jest zbyt dobra.Drużyna nie ma zgrania a trenerzy sa bezsilni.Marsylia oszczędzając sie w lidze raczej to spodkanie powinna wygrac.Jest silną dobrą drużyna która raczej w tym meczu jest pewna.Po wygranej u siebie z Mladą raczej wynik bedzie kontrolowała w całym meczu i czekała na pomyłke przeciwnika Strzelajac 2 bramke i nie dając juz szans przeciwnikowi na awans.Marsylia w ostatnim meczu przegrała 2:1 ale mysle ze trener oszczędzał najlepszych wystawiając skłąd rezerwowy.
Tu również mozecie stawiać na Marsylie chodz kurs jest całkiem dobry 2.10zł !!


Mój typ: Wygrana Marsyli
 
hakt 0

hakt

Użytkownik
Ml.Boleslav - Marsylia
Mlada Boleslav jest przeciętną drużyną jak na Europe.Podobnie jak Wisła sytłacja w drużynie nie jest zbyt dobra.Drużyna nie ma zgrania a trenerzy sa bezsilni.Marsylia oszczędzając sie w lidze raczej to spodkanie powinna wygrac.Jest silną dobrą drużyna która raczej w tym meczu jest pewna.Po wygranej u siebie z Mladą raczej wynik bedzie kontrolowała w całym meczu i czekała na pomyłke przeciwnika Strzelajac 2 bramke i nie dając juz szans przeciwnikowi na awans.Marsylia w ostatnim meczu przegrała 2:1 ale mysle ze trener oszczędzał najlepszych wystawiając skłąd rezerwowy.
Tu również mozecie stawiać na Marsylie chodz kurs jest całkiem dobry 2.10zł !!


Mój typ: Wygrana Marsyli
Hmm jak Mlada jest przecietna to co powiedziec o Marsylii...
Wynik 4:2 dla Czechów.
Zresztą nie wiem na jakiej podstawie pisaleś &quot;przecietna&quot; widziales jak radza sobie w lidze?
 
A 0

adx

Użytkownik
Iraklis-Wisla

Plecam dla osob z bardziej zasobniejszym portfelem postawienie wiekszej kwoty na zwyciestwo grekow.
Wisla niestety na arenie europejskiej prezentuje sie mizernie.
Nawet juz w lidze polskiej musza sie &quot;ostro napracowac&quot; zeby zajac miejsce gwarantujace start w pucharach w nastepnej edycji.
W grecjo dostana lekcje jak sie powinno grac zeby awansowac do fazy pucharowej.

Jak juz pisalem : Polecam postawienie grubszej kasy na Iraklis
Po raz kolejny bedziemy musieli niestety zobaczyc jak druzyna z mniejszego panstwa rozprawia sie z nasza slynna biala gwiazda...
no póki co Wisła wygrywa 2:0 ????
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
Ml.Boleslav - Marsylia
Mlada Boleslav jest przeciętną drużyną jak na Europe.Podobnie jak Wisła sytłacja w drużynie nie jest zbyt dobra.Drużyna nie ma zgrania a trenerzy sa bezsilni.Marsylia oszczędzając sie w lidze raczej to spodkanie powinna wygrac.Jest silną dobrą drużyna która raczej w tym meczu jest pewna.Po wygranej u siebie z Mladą raczej wynik bedzie kontrolowała w całym meczu i czekała na pomyłke przeciwnika Strzelajac 2 bramke i nie dając juz szans przeciwnikowi na awans.Marsylia w ostatnim meczu przegrała 2:1 ale mysle ze trener oszczędzał najlepszych wystawiając skłąd rezerwowy.
Tu również mozecie stawiać na Marsylie chodz kurs jest całkiem dobry 2.10zł !!


Mój typ: Wygrana Marsyli
Hmm jak Mlada jest przecietna to co powiedziec o Marsylii...
Wynik 4:2 dla Czechów.
Zresztą nie wiem na jakiej podstawie pisaleś &quot;przecietna&quot; widziales jak radza sobie w lidze?
no tak to jest jedna z nielicznych jezeli moge uzyc tego slowa niespodzianek
marsylia wkoncu jest w rankindu uefa znacznie wyzej notowana niz mlada

do nnich niespodzianek podobnego pokroju chyba nalezy zaliczyc przegrana herthy z odensie i odpadniecie niemcow; rozmiar przegranej schalke z nancy 1-3 i odpadniecie niemcow (jedynie eintracht i bayer uratowaly honor niemcow i awansowaly dalej);
przegrana lokomitowu i dopadniecie z dalszych rozgrywek (z Zulte-Waregem)

i to chyba wszytskie niespodzianki takiego pokroju (jak cos ominalem to dopiszcie)
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
Węgorz

Jakbyś był wielki fanem Wisły to nigdy nie napisałbyś, że jest żałosna. Mam nadzieje, że Wisełka udowodniła Ci, że warto na nią stawiać, a sezonowym kibicom mówimy NIE!
 
W 2

wislak

Forum VIP
Węgorz

Jakbyś był wielki fanem Wisły to nigdy nie napisałbyś, że jest żałosna. Mam nadzieje, że Wisełka udowodniła Ci, że warto na nią stawiać, a sezonowym kibicom mówimy NIE!
TAK!! Only Wisła na dobre i na złe!!! :mrgreen:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom