>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Pierwsza przegrana:(

D 0

dzikens

Użytkownik
Co do przegranych kuponow to chyba kazdy ma swoje doswiadczenia w tym zakresie ???? Wiadomo ze chyba najbardziej boli pierwsza porazka. tak samo bylo i w moim przypadku. Dopuki nie postawilem 1500zl na Portugalie w finale ME 2004. Pewnienie nie tylko ja zakonczylem tamten wieczor w barze ????
 
mac03 0

mac03

Użytkownik
a dupa tam z mistrzostwami europy. same niespodzianki i zadnych pewniakow :/ jedyne co ugralem to pare zlotych za obstawianie ilosci bramek. najgorsze byly w lutym - 3 tygodnie pod rzad stawialem serie A. 6 spotkan - 5 wchodzilo, za kazdym razem w spotkaniu ktore spieprzylo grala AC SIENA - od tamtego czasu nienawidze tego zespolu i na niego nie stawiam ????
 
L 45

laha

Forum VIP
Moja największa porażka to chyba razem ok. 5tyś zł

Grałem na progresje Arizony ze wygra :| Trafiła się seria 8 bez zwycięstwa a ja miałem przerywać progresje na 5 poziomie... od tamtej pory przestżegam juz &quot;zelaznych zasad progresji&quot; ;)
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
No to niezłe sumy przegrywacie. Moja największa porażka to mecz Chelsea - Birmingham z
dnia 9.04.2005. Postawiłem wtedy największą do tej pory sume (450zł), że Birmingham nie
strzeli bramki. Mecz zakończył się remisem 1:1, a ja po jednym weekendzie radości, kiedy to
wygrałem ponad 500zł miałem weekend rozpaczy po tym jak straciłem 450zł :/
 
Do góry Bottom