>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Piłka ręczna- panowie

Status
Zamknięty.
jawmar 0

jawmar

Użytkownik
14:00 Polska - Francja
specjals: Mariusz Jurasik poniżej 4,5 2,1
Analiza: taka potęga jak francja nie daje rzucać skrzydłowym w dodatku jest silna strefa i jedynie bramki padają ze środka, trzeba liczyć się także z kontrami ale jurasik nie radzi sobie z przeciwnikami z górnej pułki zresztą udowodnił to w poprzednim meczu z chorwatami zdobywając zaledwie 1 bramkę.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP
VS
Dania v Niemcy
Typ: Remis / Niemcy +1,5
Kurs: 7,00 / 1.67
Spotkanie z pewnością które elektryzuje wielu kibiców piłki ręcznej, mecz pomiędzy aktualnymi mistrzami Europy - Duńczykami, a aktualnymi mistrzami świata - Niemcami. Obie drużyny przed olimpiadą były upatrywane w gronie ścisłych faworytów do olimpijskiego złota, jednak podczas turnieju w Pekinie nie potwierdzają swoich medalowych aspiracji. Mistrzowie Europy grają fatalnie, zaledwie jedna wygrana z Rosjanami, ale za to w jakim stylu ... Przez cały mecz Skandynawowie przegrywali, po 60 minutach gry było 24:24, jednak sędzia pozwolił jeszcze na rozegranie rzutu wolnego dla Duńczyków i ten rzut perfekcyjnie wykonał jeden z ich zawodników -Mikkel Hansen, było to dotąd jedyne zwycięstwo, zawodników z Półwyspu Skandynawskiego. Pozostałe rezultaty nie napawają optymizmem, fanów handballa w Danii - dwa remisy z Islandią i Egiptem, oraz porażka z Koreańczykami. W efekcie dwukrotni mistrzowie europy muszą w ostatnim meczu bić się o jak najlepszy rezultat z Mistrzami Świata - Niemcami, obu drużynom do awansu wystarczy remis i myślę, że nie będą chciały się zbytnio krzywdzić obie reprezentacje. A Niemcy bez walki nie odpuszczą na pewno, bo jeżeli przegrają to będą najprawdopodobniej walczyć z Francuzami, a raczej nasi zachodni sąsiedzi będą chcieli uniknąć potyczki z &quot;Tricolores&quot;, którzy o pierwsze miejsce zmierzą się z Polakami. Mimo, iż Duńczycy grają fatalnie to nigdy nie można być pewnym, że akurat tego dnia się przebudzą i będą grać jak dawniej, aczkolwiek trzeba przyznać, że Niemcy wywierają na mnie lepsze wrażenie, w ekipie Niemieckiej mamy najskuteczniejszego zawodnika Igrzysk Olimpijskich Michaela Krausa, który ustrzelił 32 bramki w 4 spotkaniach, a także Bittera Johanesa czyli aktualnie najlepszego bramkarza Pekińskiego Turnieju, który broni z 40% skutecznością. W ekipie duńskiej strzelanie bramek rozkłada się w miarę równo, najlepsi strzelcy : Christiansen i Noedesbo mają odpowiednio 20 i 18 trafień w Olimpiadzie. W bramce czuwa natomiast prawdziwy specjalista od rzutów z linii 7 metrów - Kaspet Hvidt, który w Turnieju Olimpijskim wybronił już 5 rzutów karnych (z 10 strzelanych) a w ostatnich Mistrzostwach Europy w 2008 roku, został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju. Powinniśmy tutaj oglądać wyrównane spotkanie, takie jak w półfinale mistrzostw Europy, gdzie Duńczycy pokonali 26:25 naszych zachodnich sąsiadów, myślę, że obie drużyny zadowolą się remisem ;)
 
jawmar 0

jawmar

Użytkownik
14:00 Polska - Francja
specjals: Mariusz Jurasik poniżej 4,5 2,1
Analiza: taka potęga jak francja nie daje rzucać skrzydłowym w dodatku jest silna strefa i jedynie bramki padają ze środka, trzeba liczyć się także z kontrami ale jurasik nie radzi sobie z przeciwnikami z górnej pułki zresztą udowodnił to w poprzednim meczu z chorwatami zdobywając zaledwie 1 bramkę.
✅✅✅ Ani jednej bramki nie zdobył polak grał 10 minut co nie dawało rezultatu potem wszedł piwko na reszte 3 bramki zdobył zmiennik...
 
A 0

andre

Użytkownik
✅✅✅ Ani jednej bramki nie zdobył polak grał 10 minut co nie dawało rezultatu potem wszedł piwko na reszte 3 bramki zdobył zmiennik...
Chyba jednak nie weszło...
Zagrałem to samo na expie i nie zostało rozliczone, po prostu zwrot.
Szkoda, przecież zawodnik zagrał :-|
edit:
Już zaliczyli ????
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Chorwacja
-
Dania
Typ: 1
Kurs: 2,45
Buk: Expekt
Stawka: 10/10



Jutro dojdzie do bardzo ciekawego pojedynku w ćwierćfinałach w turnieju piłki ręcznej.
Chorwacja zmierzy się z Danią. Faworytem bukmacherów jest Dania.
Ja jednak myślę, zupełnie inaczej. Stawiam na Chorwatów.
Są o wiele lepszą drużyną i moim zdaniem będą walczyć na tych Igrzyskach o najwyższe cele. Bukmacherzy wyznaczyli faworyta na podstawie ostanich meczy.
Ale to zupełnie nie przedstawia sił tych drużyn.
W zespole Chorwatów nie grała największa gwiazda zespołu - Luka Belic.
Bez niego drużyna gra zupełnie inaczej, on mógł już w ostatnich meczach grupy grać, ale obawiano się , że kontuzja się odnowi. Dlatego woleli oszczędzić go na fazę pucharową.
Dania do ostatniego meczu walczyli o wyjście z grupy, udało im się to.
Zaczęli bardzo źle, bo od remisu z Egiptem, następnie sprawili kolejną niespodziankę i przegrali z późniejszym zwycięzcą grupy - Koreą Południową.
Następnie bardzo szczęśliwie wygrali z Rosją, zremisowali z Islandią i wygrali na koniec z Niemcami. Chorwacja grała o wiele lepiej.
Najpierw wygrali z Hiszpanią i Brazylią i gdy byli już niemal pewni awansu, to zaczęli grać bardziej na luzie. Przegrali m.in z Francją i Polska, a później już tylko dla formalności pokonali bardzo pewnie Chiny.
Ja nie widzę jutro innego wyniku jak zwycięstwo Chorwatów.
To jest wielka okazja, że buki dały taki wysoki kurs, trzeba skorzystać!
Polecam ten typ!



Pozdro!
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
Spotkanie:polska-Islandia
Typ:polska
Kurs:1.60


Nie lubie pisac takich analiz bo mam wrazenie ze kazdy oglada IO i widzi kto jest faworytem. No coz Polacy ida jak burza(pomijajac jeszcze raz podkresle bezsensowna porazke z Hiszpanami) pokonali w dobrym stylu Chorwacje, remis z Francja w meczu w ktorym ten rezultat odpowiadal obydwu stronom bo w koncowce widac bylo ze za duzo walki nie bylo. Mimo to podopieczni Wenty zaprezentowali sie na tle wielkich faworytow Francuzow bardzo dobrze. Islandia gra calkiem niezle: wygrana z Rosja, w dobrym stylu z Niemcami, remis z Dania , na pewno nie planowany remis z Egiptem i porazka z Korea ktorej kazdy sie obawia bo nie wiadomo co moga osiagnac. Widac wiec ze Islandia zaczela turniej z wysokiego C by potem troche obnizyc poziom. Polacy sa w wielkim gazie, nawet grajac bez Bieleckiego ktory zmaga sie z kontuzja ale z Francja widac bylo ze Karol powoli wraca do swojej normalnej dyzpozycji. Mamy dowch znakomitych bramkarzy : &quot;Kase&quot; i Wicharego ktory gra swoj turniej zycia, Tłuczyński bardzo dobrze wykonuje karne, dwoch dobrych obrotowych Siodmiaka i Bartka Jureckiego, jezeli w gorszej dyspozycji na prawym skrzydle jest Jurasik to bezproblemu zastepuje go Piwko, nie wspominajac juz o Tkaczyku, braciach Lijewskich i bardzo dobrym zmienniku Bartku Jaszce, na trenerze Wencie konczac. Podumowujac mamy o wiele lepsza i bardziej kompletna druyzyne niz Islandia a poza tym po meczach z Chorwacja i Francja widac ze Polacy naprawde uwierzyli w siebie i sa niesamowicie mocni.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

▶Chorwacja-Dania
Typ: Chorwacja +1,5 gola
Kurs : 1,62 Unibet✅✅WYNIK 26:24✅✅


DUńczycy to owszem Mistrzowie Europy ale chyba każdy widział jak prezentowali się w meczach grupowych. Rzutem na taśme awansowali dalej wygrywając ostatni mecz o byc albo nie byc z Niemcami 27:21. Chorwatów napewno cieszy fakt że wraca do zdrowia ich najlepszy gracz Ivan Balic, który zagrał już w meczu z Chińczykami wygranym 33:22. Croatia zakończyła faze grupową z bilansem 3-0-3. Duńczycy natomiast 2-2-1. Co jest godne uwagi pierwsze cztery mecze były bardzo wyrównane i padły tam dwa remisy a w pozostałych dwóch o zwycięstwie decydowała jedna bramka. Jedynie z Niemcami wygrali zdecydowanie.
Duńczycy sa jak narazie bez formy, CHorwaci bez Balica grali średnio, ale przecież on już wraca do gry i będize bardzo groźny i napewno pokaże kilka niekonwencjonalnych zagrań. Uważam że dodatnie handi na Croatie jest warte zagrania bo spodziewam się albo wygranej Chorwatów albo meczu na styku ;)
 
marcin225 0

marcin225

Użytkownik
20/08/08 14.15 Korea Płd.-Hiszpania
Typ: 1
Kurs: 3.45
Coś widzę że wszyscy omijają to spotkanie szerokim łukiem a jak dla mnie jest to najciekawsze rozdanie wśród wszystkich meczów. Kurs na Koreańczyków aż kusi żeby zagrać. Zajęli Oni 1 miejsce w grupie wygrywając m. in. z Danią i Islandią. Co prawda przegrali dość wysoko z Rosjanami ale mieli już zapewniony awans a Ruscy grali o przetrwanie (czytaj awans do fazy ćwierćfinałowej) . Hiszpanie natomiast do początku turnieju nie grają rewelacyjnie. Do momentu kontuzji Balica dostawali niezłe lanie od Chorwatów, z Polakami też przegrywali prawie do samego końca a o porażce z Francuzami nawet już nie wspomnę bo na tym poziomie to był pogrom. Do tego dochodzi jeszcze wymęczone zwycięstwo zaledwie jedną bramką z Brazylijczykami i objawia się cały obraz gry Hiszpanii w tym turnieju. Nie twierdze, że Korea jest w tym spotkaniu faworytem dla mnie, bo tak nie jest ale istnieje naprawdę bardzo duża szansa na wygraną a kurs zachęca do postawienia na to. Reasumując, biorąc pod uwagę aktualną formę Koreańczyków oraz to, że nie tak dawno zlali niemiłosiernie dwukrotnie Polaków jak i również mają bardzo pozytywną opinię ekspertów skłaniam się do zaryzykowania typu na nich.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

▶Francja-Chorwacja(ręczna panowie)
Typ: Francuzi mniej niż 25,5 gola strzelą
Kurs : 1,65 Unibet ✅✅WYNIK 25:23✅✅


Także wśród piłkarzy ręcznych faza półfinałowa i naprzeciw siebie dwa bardzo utytulowane zespoły ostatnich lat. W meczu tym ciężko wskazac jednoznacznie faworyta do wygranej. Oba zespoły stawiają dużo sił na skuteczną defensywe i podstawowym celem jest nie stracic bramki. Mecz dodatkowo może &quot;paraliżowac&quot; stawką o jaką zagrają oba zespoły i zawodnikom jak to się mówi może zadrżec ręka przy rzucie;) Jedno spotkanie już ze soba rozegrali na turnieju w Pekinie w rozgrywkach grupowych kiedy to górą okazali się Tricolores wygrywając 23:19. W tamtym meczu w zespole Hrvatskiej nie zagrał Ivano Balic, tym razem jest zdolny już do gry. Teraz to Francuzi zagrają bez swojego asa Jerome Fernandeza jednak w ich składzie roi sie od gwiazd z Karabaticem na czele czy bracmi Gille.
Przeglądając dotychczasowe mecze i ilośc bramek strzelanych w Pekinie wygląda to następująco : 34 ze słabymi Brazylijczykami , 33 z równie nie najlepszymi CHińczykami, 23 z Chorwatami,28 z Hiszpanami, 30 z Polakami, 27 z Rosjanami. Może patrząc na te statystyki nie można dostrzec tego że w tym meczu strzelą max 25 bramek, ale tak jak mówiłem wcześniej w tym meczu nie będize zbyt dużo goli.
Teraz zobaczmy ile goli tracili Chorwaci w poszczególnych meczach : 29 z Hiszpanami, 14 z Brazylią, 23 z Francją, 27 z Polakami, 22 z Chińczykami i 24 z Duńczykami.
DObrzy bramkarze w obu teamach robią swoje broniąc po kilkanaście strzałów na mecz. W zespole CHorwackim są to Mirko ALILOVIC i LOSERT Venio a więc fachowcy z najwyższej półki którzy w klasyfikacji na najlepszych bramkarzy w turnieju olimpijskim w Pekinie zajmują odpowiednio miejsca 11 i 3.
Tak jak mówiłem gdy oba zespoły wychodzą naprzeciw siebie to można się spodziewac zażartej walki w defensywie i twardej gry. W ich meczu grupowym było wiele walki i spodziewam się tego samego w nadchodzącym meczu. A dla ciekawostki dodam że w jeszcze wcześniejszym meczu na jednej z imprez mistrzowskich CHorwaci ograli Francje 23:22;)
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Ile goli on strzeli w tym meczu?
Zawodnik musi zagrać podczas meczu, aby zakłady były ważne.

Balic, I (Chorwacja)

Over 2.5
1,45 ✅✅✅

Nie wie ktoś czy zdrowy ten Balić czy nie????
Bo jeśli tak i zagrałby chociaż te 15minut to jest to dla mnie megapewniak... W Unibecie
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
Balic najprawdopodobniej zagra a typ jest bardzo ciekawy i pewny
No właśnie ja teraz głupi patrzę,że: &#39;&#39;Zawodnik musi zagrać podczas meczu, aby zakłady były ważne.&#39;&#39;

Także myślę,że można grać to grubo,cóż to dla IVANO pyknąć 3bramki :spokodfhgfh:
 
batoniq 64

batoniq

Użytkownik
Slagelse F.H. - GOG Svendborg TGI (W) 4,60 ; 15 ; 1,22

hmm ktoś coś wie na temat tego meczu może, bo Slagelse od 7 lat nie przegrało u siebie meczu ze Svendborgiem... w zeszłym sezonie też byli lepsi w lidze zajmując miejsce w PO, a GOG byli o wiele dalej... hmm czyżby to był prezent od buków ???? ) ?
 
R 0

radaos

Użytkownik
Slagelse w tym sezonie ma w składzie tylko Dunki, głównie młodzież. Z kolei GOG wzmocniło kilka zawodniczek szwedzkich, w tym jedna z Bundesligi. Panika w zespole gospodyń jest po grach towarzystkich, gdzie wypadały słabiutko na tle słabych zespołów. Nie wiem czy przegrają, ale myślę, że u siebie nawet jeśli tak to niewielką różnicą bramek. Kobiety odpuszczają przy dużym prowadzeniu w końcówce i można odrobić trochę strat. W Betsson&#39;ie widzę handi +4.5, więc powinny się w tych granicach zmieścić.
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
Znalazłem bardzo ciekawe kursy na spotkanie:
Hurricanes erdgas linz - Aon fivers - Austria piłka ręczna
Sportingbet - 3.25 na 1
Centrebet 11.50 na remis
Betway - 3.10 na 2 - pozostałe buki w granicach 1.40 - 1.50 ???? wiec moze ktoś wykorzysta ????
Ja niestety nie zagram bo nie mam konta w betway :/
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Tylko pytanie czy Betway faktycznie wystawiło taki kurs (bo czegoś nie wiedzą lub właśnie coś wiedzą) czy jest to pomyłka techniczna i jakiś pracownik dał d... i odwrotnie wpisał bo w takim przypadku jest ryzyko zwrotu
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
Z tego co patrzałem po statach to właśnie Aon Fivers częściej wygrywali z przeciwnikiem, więc przypuszczam, że to pomyłka w betway. Nie mniej jednak po takim kursie myślę, że warto spróbować zagrać ???? najwyżej będzie zwrot ;)
 
whitewolf 0

whitewolf

Użytkownik
no tak na surbet niby sie nadaje, ok 40% zysku... ale nie wiem czy warto zaryzykować, bo tylko betway wystawił tak wysoki kurs na tą drużyne, zwrot całkiem możliwy, ale kto wie ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom